Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/kubek-kubki-z-wlasnym-nadrukiem-reklama-logo-fv-i4054102548.html

z wysyłką 14 złotych.

Na serio, po co fatygować dwóch gości, którzy będą stratni*, jak ktoś może na tym zarobić?

* - komu się chce za free chodzić na pocztę, wypełniać druczki, sprawdzać na koncie czy hajs się zgadza.

 

Parę spraw:

-co starałeś się pokazać dając ten link? że niby zarabiam bo ktoś ma aukcje na allegro za 7zł?

-jestem przekonany  że kubki które posiadam są znacznie lepsze jakościowo. Za sam biały kubek tej jakości przyszło by zapłacić 6zł-8zł

-staram się do każdego z was podejść indywidualnie 

-jeżeli ktoś chce coś robić za darmo to czemu nie?

 

Odnośnik do komentarza

Byłem tam moderatorem chyba z 8 lat, dodałem setki gier do katalogu, screeny, daty, setki godzin na forum i... wyladowalem tu. Historia jest dość długa, a jestem na telefonie, także sorry, w skrócie trolling gościa, który miał admina. W sumie tu jest lepiej, wiec pewnie miało tak być:)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaka? Ja specjalnie nie zmienilem starej nazwy, taka pamiatka po "starych, dobrych czasach"

 

 

Emtebe, jaki miałeś nick? Rayos, Ty też z tamtej strony? Widzę ze sporo osób przeniosło się tutaj. Mi tu brakuje jednego gościa, o ksywce Myzreal, w sumie może tu siedzi. ale z innym nickiem. Ok, bo zasmiecamy ten temat.

 

 

Kurde, nie wiem czy gdzieś jest podgląd historii nazw na skizo, ale jak mnie pamięć nie myli, to byłem tam jako master777 :D

Odnośnik do komentarza

Ja też zaczynałem na skizo. Dobre , proste czasy , przed Console Wars i tak dalej :)

Chętnie zobaczę jak wyjdą kubki z tlou, pewnie jeden przygarnę i odbiorę od Rayosa.

 

edit: jakby usunac 'remastered'  to bylaby fajna grafika na kubek chyba , co ?  

 

10014905_10153995106660246_2224355838832

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Ja też zaczynałem na skizo. Dobre , proste czasy , przed Console Wars i tak dalej :)

Chętnie zobaczę jak wyjdą kubki z tlou, pewnie jeden przygarnę i odbiorę od Rayosa.

 

edit: jakby usunac 'remastered'  to bylaby fajna grafika na kubek chyba , co ?  

 

 

 

Masz, racje. Bez "remastered" wyglada o wiele lepiej.

 

MhfebnF.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Ja też zaczynałem na skizo. Dobre , proste czasy , przed Console Wars i tak dalej :)

Chętnie zobaczę jak wyjdą kubki z tlou, pewnie jeden przygarnę i odbiorę od Rayosa.

 

edit: jakby usunac 'remastered'  to bylaby fajna grafika na kubek chyba , co ?  

 

 

 

Masz, racje. Bez "remastered" wyglada o wiele lepiej.

 

MhfebnF.jpg

 

 

Zmien GOTY na GOTG i bedzie sie zgadzalo wtedy wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...