Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

Padło hasło by założyć osobny temat...

 

Hejka.Kubek testowy. UWAGA! W tym kubku zachowałem dużą przestrzeń nad malunkiem. W przypadku pozostałych kubków będzie zapełniona! To tylko test. Malunek może znajdować się w każdym miejscu.

KUBEK INSPIROWANY ZAKUPEM EMTEBE :)

Zdjęcia robione na szynko. Jak ktoś będzie chciał zrobię nowe:1z5j6f5.jpgdfa96u.jpg

WZÓR:b7yv5i.png

Dobra.

Jak ktoś chce kubek to trzeba mi oddać za materiały. Nie ma tak dobrze.

KUBEK Klasa AA+ P/RL: 11zł 4.84zł

TUSZ/PAPIER/WYGRZEWAMIE: 10zł 0.39zł

PROJEKT: 50zł 0zł

PAKOWANIE/WYSYŁKA KURIEREM do Rayos: 30zł 2.90złRAZEM: 8.13zł

Jak ktoś będzie chciał może dać więcej. :sorcerer:*Od Rayosa odbieracie już we własnym zakresie.

Jak ktoś jest chętny to niech podaje już temat:

-kolory

-motyw

-tekst

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chcialbym tylko ze swojej strony dodac, ze musicie doliczyc ew. wysylke ode mnie, gdyz wszystkie kubki poczatkowo beda szly wlasnie do mnie. Oczywiscie odbior osobisty wchodzi w gre, ale tak czy inaczej, ja rowniez na tym nie bede chcial zarobic (ale tym bardziej nie chcialbym byc na tym stratny), wiec przy okazji pierwszej wysylki takiego kubka, ustale cene ;P

Odnośnik do komentarza

Chcialbym tylko ze swojej strony dodac, ze musicie doliczyc ew. wysylke ode mnie, gdyz wszystkie kubki poczatkowo beda szly wlasnie do mnie. Oczywiscie odbior osobisty wchodzi w gre, ale tak czy inaczej, ja rowniez na tym nie bede chcial zarobic (ale tym bardziej nie chcialbym byc na tym stratny), wiec przy okazji pierwszej wysylki takiego kubka, ustale cene ;P

 

 

Dlatego właśnie najlepiej jakby Zdunek zebrał zamówienia, potem w wolnej chwili stworzył kubki, a potem hurtowo wysłał do Ciebie na przykład kurierem. Wtedy by można zapakować dużą ilość, transport byłby bezpieczny a i cenowo by wyszło w porządku ;)

Odnośnik do komentarza

 

Chcialbym tylko ze swojej strony dodac, ze musicie doliczyc ew. wysylke ode mnie, gdyz wszystkie kubki poczatkowo beda szly wlasnie do mnie. Oczywiscie odbior osobisty wchodzi w gre, ale tak czy inaczej, ja rowniez na tym nie bede chcial zarobic (ale tym bardziej nie chcialbym byc na tym stratny), wiec przy okazji pierwszej wysylki takiego kubka, ustale cene ;P

 

 

Dlatego właśnie najlepiej jakby Zdunek zebrał zamówienia, potem w wolnej chwili stworzył kubki, a potem hurtowo wysłał do Ciebie na przykład kurierem. Wtedy by można zapakować dużą ilość, transport byłby bezpieczny a i cenowo by wyszło w porządku ;)

 

 

Tak wlasnie bedzie robione, tzn hurtowo do mnie a potem juz detalicznie ja do kazdego ;)

 

EDIT

 

whoaa swietna grafika z Demon's i Dark Souls :O

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Wrzucam na szybko, może ktoś sobie zażyczy z tymi grafikami kubek:

 

epwDpqR.jpg

 

1qpAihp.jpg

 

glCX2vF.jpg

 

 

 

 

@Zdunek

 

Rzuciłeś okiem na te grafiki z Tearaway z poprzedniej strony? Jest możliwości by taka grafika była na całym kubku (w pionie), tj. od krawędzi do krawędzi? Bo w poziomie to zapewne od ucha z jednej strony, do ucha w drugą. Czy wzór bardziej powinien być taki jak te Twoje, na białym tle?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...