Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z Papers please wygląda GENIALNIE. Dałoby się jeszcze zamówić? :)

I jaki koszt? Bo jest w pierwszym poście, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak tanio więc pytam. :P

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zamawiajcie ile chcecie, dopoki nie braknie mi materialow na pudelka + bedziecie placic za wysylke, nie widze problemu ;) Widze tutaj, ze niektorzy zamawiaja wiecej niz jedna sztuka, podlicze niedlugo ile mniej wiecej bedzie kosztowac wysylka 2 lub wiecej kubkow w jednej paczce :)

 

PS. Tez chce Demon's/Dark Soulsowego jeszcze dodatkowo do mojego Zeldowego :D Tylko bardziej idacy w oryginalne kolory ze strony 1 tego tematu, niz w czerwien ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdunek, ja tez chce taki co wczesniej mi wyslales zdjecie, nie czerwony.

 

 

e: w sensie, ze nie drugi, tylko ten co juz zamowilem zeby byl normalny, nie czerwonawy :P

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Da rade wszystko. Każdy projekt jest przerabiany i można w nim zmienić wszystko. Od tekstu po grubość czoła. 


EDIT:
Koniec przyjmowania zgłoszeń.
Może w przyszłym miesiącu wznowie działanie(w skrajnych przypadkach PW). 

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi sie wydaje, to 2 kubki nie beda przekraczac gabarytu A paczki na Poczcie Polskiej, wiec wychodzi na to, ze koszt bedzie taki sam jak koszt wyslania jednego kubka, okolo

 

 

9.5 zl

 

Cena mimo wszystko orientacyjna, musze najpierw wyslac jakis kubek zeby dokladnie znac koszt. I podkreslam, licze tylko i wylacznie sam koszt wysylki, reszta zajmuje sie na wlasna reke ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...