Skocz do zawartości

Growe kubki by Zdunek


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

ok skrecilem na szybko cos takiego 

 

mug1.png

 

jesli taka grafika nadaje sie do druku do przytulam taki jak nic. prosty , bez logosow ani innych gowien , na bialym bedzie sie bardzo dobrze prezentowal :)

 

ps. w wyzszej rozdzielczosci artow nie znalazlem wiec jak ktos ma dostep to niech linkuje , ale mysle , ze to powinno styknac na kubek

 

edit: analogiczny z tlou, czyste arty + logo akurat tutaj fajnie sie wpasowuje , taki minimalizm imo lepiej sie bedzie prezentowal niz j.ebutne zlozone grafiki na cala powierzchnie kubka, szczegolnie jesli chodzi o biale   :)

 

tloumug.png

 

edit2:

 

kilka luznych pomyslow jeszcze

 

zeldamug.png

 

8bitmug.png

Edytowane przez erix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdybym mial okazje to chetnie bym taki kubek przygarnal - najlepiej z motywem z The Last Of Us czy GTA V, ale ten obrazek z Tearaway tez bardzo mi sie podoba.

 

 

Spoko, jak będziesz miał czas i ochotę to skrobnij coś więcej. Ja się tam nie udziałem, ale uwielbiałem czytać forum i przeglądać bazę gier. Sporo tam było ludzi z forumka, kojarzę jeszcze raven_raven i saptisa.

 
Skizo nie mal zbyt wiele czasu na prowadzenie strony (nie bede pisal dlaczego bo to jego prywatna sprawa), sam w wiekszosci pisal tam newsy i zajmowal sie techniczna strona projektu. Przekazal administracje innej osobie, pozniej kierownictwo przeszlo jeszcze dalej i zaczal sie robic syf. Strona z szanowanej i znanej przeksztalcila sie w piaskownice dla trolli.
 
Generalnie strone zabily trolle i biernosc administracji oraz moderatorow - sam bylem tam modem (nawet newsy pisalem) i probowalem z tym walczyc (Grzybiarz rowniez), ale bezskutecznie.
Sam admin byl ich ziomalem, wiec byli nietykalni - zreszta wsrod modow tez mieli swoich kumpli, ktorzy ich bronili.
 
Te trolle nadal tam siedza i zastanawiam sie dlaczego strona wogole nadal istnieje, co jakis czas "dobrze" mnie wspominaja, a jeden czy dwoch maja nawet obsesje na moim punkcie i wszedzie mnie widza.
Niektorzy przeszli na strone archona, ja wybralem PSX Extreme bo i tak siedzialem tutaj juz od dluzszego czasu.
 
 

Byłem tam moderatorem chyba z 8 lat, dodałem setki gier do katalogu, screeny, daty, setki godzin na forum i... wyladowalem tu. Historia jest dość długa, a jestem na telefonie, także sorry, w skrócie trolling gościa, który miał admina. W sumie tu jest lepiej, wiec pewnie miało tak być :)

 
 
+ jego wiernej swity trolli, ktora mu wtorowala.
 
Znamy sie z Grzybiarzem wlasnie z tamtej strony i Emtebe tez pamietam.
Tez siedzialem na Skizo i wspoltworzylem tamtejsza encyklopedie - cala baza N-Gage to moje dzielo.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

te userbary to bylo cos wspanialego , kazdy musial miec. Byly tez zakupy grupowe , merytoryczna dyskusja , porzadni ludzie. Troche fpe-trzoda :D Pamiętam jak DA tlumaczyl fire redy, a potem ktos golden suna i ff3 na ds, bylo beta testowanie i ogolnie przyjazny klimacik. Swego czasu nawet szło dzięki forum skizo pograć sensownie online na DSie bo baza aktywnych friendcodeow byla dosc pokazna.

Odnośnik do komentarza

Fajne wzory erix.
Zajebiście będą wyglądały.
Chcesz tego Phoenixa? Nie ma problemu.


 

 

To się nada?
 <obrzek>

ponawiam pytanie, bo taki kubek chetnie przytule

Oczywiście tylko Pamiętajcie że będzie biała przestrzeń po bokach :)


Wybaczcie że tak powoli idą te kubki ale wkładam w nie dużo serduszka i przewiduje bonusy w niektórych przypadkach :)



Pozdrowionka

 

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym bardzo chetnie przytulil ten z The Boss i Big Boss'em, tylko bez napisu Zdunek Kubek xD

 

Wlasciwie to kupilbym 3, ww z MGS3 i do tego:

 

yY6OUbp.jpg

 

lkxSnOu.jpg

 

Jesli daloby rade to wkomponowac to prosze o PW co, kiedy i jak :P, do kazdego kubka 5 zl ekstra daje.

 

Mysle jeszcze nad tym:

 

 

rknbuTyymJQvDqx-556x313-noPad.jpg

NYVnH2W.jpg

 

 

Ale to najwyzej przy 2gim zamowieniu by bylo :P

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A powiedzcie co tam się stało że ludzie się rozeszli, jakaś drama na szczytach władzy czy cuś?

Admin nagle zniknął, po czym otworzono stronę my3ds, zamiast rozbudować skizo.

 

No i umarło sobie. Nie ma co się tutaj doszukiwać spisków adminów przeciw użytkownikom, czy czegoś w tym stylu. Administrator olał stronę, więc upadła.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Fajne wzory erix.

Zajebiście będą wyglądały.

Chcesz tego Phoenixa? Nie ma problemu.

 

 

 

To się nada?

 <obrzek>

ponawiam pytanie, bo taki kubek chetnie przytule

Oczywiście tylko Pamiętajcie że będzie biała przestrzeń po bokach :)

Wybaczcie że tak powoli idą te kubki ale wkładam w nie dużo serduszka i przewiduje bonusy w niektórych przypadkach :)

 

 

 

Pozdrowionka

 

 

tak Zdunek druknij tego phoenixa prosze , ciekawy jestem jak wyjdzie. wymiary grafiki zrobilem takie jak gdzies znalazlem ze powinny byc na kubek , wiec raczej sie bedzie rozmiarowo zgadzac

 

albo jesli sie cos nie zgadza , to daj znac , poprawie do prawidlowych wymiarow / rozdzielczosci , nie ma co Ci roboty dokladac

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Za Phoenix Wrighta i Dragon Balla to byłbym w stanie nawet pochwalić The Last of Us i PlayStation 3 w Console Wars (nie mówiąc już o zapłacie za materiały i małym dodatku na dwa browary). Więc jeśli są jakieś możliwości i miejsca jeszcze, no to ten.

Odnośnik do komentarza

To jest fajny pomysł, ale nie chcę za bardzo zabierać mocy przerobowej, nie mówiąc o tym, że nie do końca wiem czy z PP są odpowiednie arty. To jest gra indie gdzie nikt nie robił fajnych artworków na potrzeby plakatów/reklam i tego typu rzeczy ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...