Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli już pobiera już? Dobrze wiedzieć :) myślę że jutro będzie można grać skoro oficjalna premiera ma mieć miejsce dnia jutrzejszego mimo tego że w sklepie napisali że przewidywana premiera 30

od 3 dni konsole mam "na czuwaniu" i może wtedy zassało...grę można odpalić klikając na licznik w bibliotece:)
Dzięki! Jutro sprawdzę bo dziś jestem poza domem a też jest w standby.
Odnośnik do komentarza

Pl dubbing jest całkiem niezły. Ale po cholerę grać za pierwszym razem po polsku, kiedy nie dość że mamy polskie napisy, to oryginalni aktorzy wspieli się na swoje wyżyny? "Zdziadziały" Troy Baker znany dotychczas z ról Chrisa z RE5&6, czy zupełnie nie do poznania Nolan North (Drejk z serii w Un) w roli Davida, to małe mistrzostwo świata.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Do ludzi, którzy grali już w TLoU na PS3 w polskiej wersji: jak się dubbing jako całość prezentował? Jutro powinien dojść preorder, a ja ciągle miotam się między graniem z dubbingiem PL i ENG, bo niby Joel w polskiej wersji mnie koszulę, ale trochę hejtów na Ellie i postaci epizodyczne się naczytałem. Bezspoilerowe fragmenty z porównaniami, które znalazłem też nie dają jakiejś bardzo jednoznacznej odpowiedzi więc fajnie by było jeśli ktoś, kto ograł całość/znaczną część w tej wersji dorzucił swoje trzy grosze :)

Graj tylko i wyłącznie z oryginalnym dubbingiem, można włączyć polskie napisy. Polski dubbing jest ok, ale oryginalny to mistrzostwo świata. Każda scenka była odgrywana tak jak w filmie, w polskim dubbingu wszystko jest czytane z kartki.

 

I dla osób które będą grały po raz pierwszy, zaczynajcie od poziomu hard. Nie będziecie zgrzytać zębami ze złości, a przy okazji nie będzie łatwo i sielankowo, tak w sam raz.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

OK, w takim razie po angielsku :) Dzięki wielkie za odpowiedzi.

 

@YETI - a da się potem zmienić w razie czego trudność w trakcie gry? Nie chciałbym się naciąć na ten hard i potem grindować lokacji po kilkanaście razy tylko dlatego, że już jestem za daleko w grze, żeby zaczynać od nowa :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie na nowa generacje 60 FPS'ow to mus- gra wtedy znacznie lepiej wyglada. Zobaczcie sobie na przyklad Destiny w 30fps. Wizualna maszkara, ktora powinna zostac na past-gen'ach. :) Kurcze, nie moge doczekac sie swojej kopii TLOU-R. 

Nie rozumiem, wiadomo, że gra w 30fps będzie wyglądała lepiej niż 60fps, nie chodzi o płynność a o grafikę.

 

Jestem bardzo ciekawy opinii ludzi, którzy ograli TLoU na PS3 i teraz zakupili remasterd.

Odnośnik do komentarza

Na razie doszedłem do momentu gdy przedzieramy się z Elli i tą drugą poza miastem więc dopiero początek :)

 

Na razie wypowiem się na temat graficzny, animacje i wykonanie postaci to nowy poziom i wielkie woow, niestety co do reszty już tak różowo nie jest i widać że to wersja z PS3. 

- scena gdy jedziemy samochodem zaraz na początku gry WTF wszystko się doczytuje na odległość wzroku i by chamsko znikać gdy obrócę się postacią do tyłu

- niektóre tekstury w terenie zabudowanym to rozmazane coś i byłem w szoku gdy to zobaczyłem 

- cienie straszne nierówne, nieraz są gładkie i jak należy by po chwili zmienić się w paskudne kwadraty 

- przenikanie postaci :( 

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie.

 

Nie chce wyjść na hejtera, wiem że zaraz mnie zasypie fala niefajnych komentarzy, ale choć uwielbiam The Last of Us, to szczerze mówiąc ludzie z ND nie przyłożyli się do tego "Remastera"

 

Dużo więcej włożonej pracy widziałem przy Tomb Raiderze, gdzie ficzerów czyniących ją grą Next-Genową było naprawdę sporo, natomiast tutaj prócz 60 klatek gdzie gorzej wyglądają cienie, 1080p i lepszych tekstur (zaznaczmy, że nie wszystkich), nic tutaj wielkiego nie ma.

 

Smuci mnie to strasznie.

 

Całą myśl rozwine na blogu, to takie luźne nawiązanie do moich pierwszych spostrzeżeń.

 

Na PS3 TLoU kopał dupę, ale obiektywnie już na PS4 nie wyróżnia się niczym szczególnym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie doszedłem do momentu gdy przedzieramy się z Elli i tą drugą poza miastem więc dopiero początek :)

 

Na razie wypowiem się na temat graficzny, animacje i wykonanie postaci to nowy poziom i wielkie woow, niestety co do reszty już tak różowo nie jest i widać że to wersja z PS3. 

- scena gdy jedziemy samochodem zaraz na początku gry WTF wszystko się doczytuje na odległość wzroku i by chamsko znikać gdy obrócę się postacią do tyłu

- niektóre tekstury w terenie zabudowanym to rozmazane coś i byłem w szoku gdy to zobaczyłem 

- cienie straszne nierówne, nieraz są gładkie i jak należy by po chwili zmienić się w paskudne kwadraty 

- przenikanie postaci :(

 

Grasz na 60 klatek?

Odnośnik do komentarza

jak to nie wyroznia sie niczym? pokaz mi drugie tak swietne multi na ps4

 

Multi to kwestia gustu. Faktem jest też to, że nie każdy tego multi oczekuje. 

 

Nie chodzi o samą grę, ale jakość jej przeniesienia. SONY robiło wiele szumu w okół tego REMASTERA, natomiast finalny efekt nie jest co prawda zły, ale tyłka nie kopie. Chodzi o technikalia - ZAZNACZĘ. 

 

Mam takie dziwne wrażenie, że nawet nad AUDIO się bardziej napracowano, bo w grafice nie zlikwidowano takich denerwujących kwestii jak choćby mocny LOD, który w wersji na PS3 można było usprawiedliwić, ale tutaj już wymówek nie ma.

 

Do tego sporo tekstur jest naprawdę kiepskich, cienie w wersji 60 k/s nie powalają, a poziom efektów cząsteczkowych i ficzerów graficznych nie zmienił się znacząco względem PS3.

 

To też nie jest tak, że to DRAMAT, ale czuje lekki zawód. 

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystkim, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z The Last of Us, polecam granie od razu na hardzie - nie jest aż tak trudny, ale już wymagający. Po powrocie z Grounded (very very hard) to sielanka. Na wysokich poziomach trudności gra sprawia zupełnie inne wrażenie. Jest tu więcej skradanki, myślenia, taktyki, emocji i napięcia. Na normalu gra traci urok.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli już pobiera już? Dobrze wiedzieć :) myślę że jutro będzie można grać skoro oficjalna premiera ma mieć miejsce dnia jutrzejszego mimo tego że w sklepie napisali że przewidywana premiera 30

od 3 dni konsole mam "na czuwaniu" i może wtedy zassało...grę można odpalić klikając na licznik w bibliotece:)
Dzięki! Jutro sprawdzę bo dziś jestem poza domem a też jest w standby.
I lipa nic się nie pobralo i nie mogę nawet zacząć, licznik na 17 godzin i tyle. Czyli Tobie musiało z płyty cicha instalację zrobić
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czyli już pobiera już? Dobrze wiedzieć :) myślę że jutro będzie można grać skoro oficjalna premiera ma mieć miejsce dnia jutrzejszego mimo tego że w sklepie napisali że przewidywana premiera 30

od 3 dni konsole mam "na czuwaniu" i może wtedy zassało...grę można odpalić klikając na licznik w bibliotece:)
Dzięki! Jutro sprawdzę bo dziś jestem poza domem a też jest w standby.
I lipa nic się nie pobralo i nie mogę nawet zacząć, licznik na 17 godzin i tyle. Czyli Tobie musiało z płyty cicha instalację zrobić

 

cichą instalację mi zrobiło zanim włożyłem płytę ale nic nie było widać w pobranych i aplikacjach na dysku...po włożeniu płyty momentalne pojawiła się zawartość na dysku:) wnioskuję z tego, że jak wybije godzina 0 grę odpalisz ze startu bez zbędnego zasysania....wiem jak długo trwa instalka (TR, Wolf Killzone) zawartość TLoU musiała już być przyczajona na dysku:) 

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo nic sie nie wyswietla jakby nie bylo TLoU, tylko w biblotece jest gra z 7 dodatkami z preordera ale pobrac tez nie moge. A uruchamoa sie bez plyty?

jeszcze nie:) ale gra odpala się po kliknięciu na licznik to chyba coś znaczy.... reasumując wszystkie dotychczasowe zdarzenia, sądzę ze gra jest już na Twoim dysku tylko nie widać jej w rejestrach (chyba, że ND zrobiła sztuczkę gdzie instalka 43GB trwa 5sec a nie jak w innych przypadkach kilka ładnych minut)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...