Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

No noe jak wchodze w chapter select to faktycznie mam ze wszystkie artefakty sa chodzi mi o to ze u joela w plecaku nie ma jak wchodze juz z samej gry i czy tak powinno byc. Na razie grounded spoko bez wiekszych trudnosci no ale poczatek jest latwy z ludzmi

Odnośnik do komentarza

 

Wkurza mnie to ze zaufalem sony i wziąłem konsole na premierę a teraz mam odkurzacz. Jakbym poczekał z pół roku to by było ok z ta nowa rewizja. :-(

 

Mam konsole prawie od premiery (drugi rzut) i chodzi cicho, tylko co jakiś czas wrzuca 5 bieg, aby po kilkunastu sekundach znów chodzić cichutko.

No tak też mam, tylko ze ten 5 bieg jest strasznie głośny. Jak skończy to chodzi bez zarzutu. Właśnie ten 5 bieg mnie irytuje i jeszcze się boje ze konsola się przegrzeje, padnie a będzie po gwarancji.

Odnośnik do komentarza

 

New Game + dostajesz dopiero po skończeniu gry na dowolnym poziomie, jeśli skończysz na Normal to będziesz kontynuował na Normal + Ale

 

Ja zrobiłem tak.

 

Skończyłem grę na Normal, nazbierałem parts do broni i Suppli Joela ile tylko znalazłem. I teraz mam opcję rozpocząć New Game + więc rozpoczynam New Game + na poziomie Normal ale kończę tylko pierwszy rozdział. 

 

  • Robię save game,
  • wychodzę do menu,
  • wchodzę do chapter select i tam wybieraim drugi pierwszy rozdział,
  • wybieram poziom Grounded
  • I dopiero od tej pory do samego końca gram na Grounded + a nie Normal +.
  • Tylko po skończeniu ostatniego rozdziału trzeba, znów wejść o chapter select i wybrać pierwszy rozdział i skończyć go na poziomie Grounded ponieważ zaczynałem na Normal, i jeszcze raz ostatni rozdział, ale dlaczego ostatnio to nie wiem. Trofeum nie wpada jak skończysz Pierwszy, trzeba jeszcze ostatni.
  • Dopiero po takim zabiegu wpadają wszystkie trofea. Za niższe poziomy.

Jeśli w twoim przypadku nadpisałeś save to wejdź w chmurę i sprawdź czy ten ostatni nie jest tam zapisany, wystarczy ściągnąć na konsolę i zrobić tak jak napisałem. 

Po co zaczynać od drugiego chaptera na grounded skoro można od pierwszego? Po napisach końcowych wysypią się trofea.

Ja dodam od siebie, że wszystkie znajdźki, pogaduszki, drzwi, suchary itd. zrobiłem na grounded bez większych problemów. Potem cofnąłem się za pomocą chapter select do jednego rozdzialy i zebrałem dwa nieśmiertelniki.

 

 

 

 

Tylko jedno pytanie, samemu robię save zaznaczając powiedzmy jeden z widocznych moich zapisanych stanów gry, czy po prostu korzystam z automatycznego zapisu i wychodzę do menu? Nie chciałbym czegoś spartolić.

Odnośnik do komentarza

Nieźle:D

 

Mnie wczoraj do południa gdzieś od 14-18 tak multi wkur... że wylaczylem (W sensie wyszukiwanie gier trwalo tak dlugo ze mnie szlag trafial nawet rozwazalem czy nie sprzedac swojej kopii no ale dzisiaj ochlonalem i zobaczymy co dalej:D)

Odnośnik do komentarza

Randomy musiały mnie zbluzgac od cheaterów :/

 

 

28umbld.jpg

Jak randomy biegają jak w CoD to jest zabawnie.

Najlepiej jak z pełnego biegu zatrzymują się 10 metrów prze mną za rogiem albo jakąś przeszkodą i myślą, że ich nie widzę xD "Pewno cheater skoro wiedział gdzie jestem, bo przecież nie biegałem tylko kucałem..."

 

Wysłane z G2.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś może taką sytuacje, że zabrakło mu 2 artefaktów w rozdziale Kurort nad Jeziorem? Jechałem według poradnika z ps4trophies i brakuje mi 2 artefaktów http://i.imgur.com/g5f7UJQ.jpg

Gdzieś w menu jest lista wszystkich artefaktów jakie masz, więc skreśl z listy wszystkich artefaktów te które masz i dostaniesz te których brakuje, wtedy będziesz wiedzieć gdzie ich szukać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@kubaziom

miałem podobny problem. nie zaliczyło mi wszystkich gadżetów z plecaka Ellie. z chapter select wróciłem do tego rozdziału i podgląd każdej znajdźki odpalałem indywidualnie z plecaka. zauważ, że niektóre możesz obrócić i jak tego nie zrobisz, to może Ci takiej znajdźki nie zaliczyć.

 

ogólnie trochę pogliczowane są statystyki w tej grze. mi dla przykładu brakuje jednej konwersacji. ale tutaj jest gorzej, bo nie ma jak sprawdzić, której dokładnie brakuje. na szczęście i tak muszę ng++ grać, bo nie udało mi się wszystkich broni rozwinąć w ng+, więc może i ta brakująca konwersacja wpadnie.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez zimzvm
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...