Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrażenie, że dla przykładu mapy Hometown i Bus Stop w ogóle nie pojawiają się w trybie Interrogation. Gram najwięcej w ten tryb i tych dwóch nigdy jeszcze nie spotkałem. A jak przeskoczę do Supply Raid, to bardzo szybko wpadają do głosowania. Być może niektóre mapy nie są zbalansowane dobrze pod niektóre tryby i celowo ND spowodowało, że się rzadko (w ogóle ?) nie pojawiają w tych trybach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzis konserwacja psn miała być od 16 to może dlatego są problemy. 

może, chociaż na psn się loguję bez problemu, testy sieci też rewelacyjnie. Wylało mi się, bo od samego początku znalezienie meczy woła o pomstę do nieba...

 

edit: dobra, już się nie mogę zalogować do psn...

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Patch oprócz map dodaje 4 bronię z lunetą, co widać na trailerze. 3 są znane, karabin szturmowy, automatyczny i samopowtarzalny. Gdy przycelujeny z nich mamy od razu widok z lunety. 4 broń jest nowa, gdzie aby przycelowac z lunety trzeba wcisnąć X. Bronię w pakietach stworzonych przez ND są darmowe, aby wybrać je w naszych pakietach trzeba je już kupić (12zł).

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

kupiłem TLOU z USA, do tej pory wszystko chodziło bez problemu...ale odkąd kilka dni temu weszła nowa aktualizacja z darmowymi mapami, nie mogę ich pobrać. Pojawia się komunikat: "w tej chwili nie można pobrać zawartości". Miał ktoś ten sam problem i wie jak sobie z nim poradzić???
Dodam, że specjalnie założyłem nowe konto użytkownika, gdzie zaznaczyłem region USA. Na tamtym koncie bez problemu pojawiła się aktualizacja do pobrania i zakończyło się wszystko pomyślnie. Lecz gdy przełączam na moje podstawowe ono tej aktualizacji pobranej nie widzi i nakazuje mi ją pobrać, gdzie nie mogę tego zrobić  :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie techniczne odnośnie funkcjonowania gry i konsoli.

Wczoraj kupiłem PS4, odpaliłem TLoU, pograłem na wysokim poziomie trudności. Dziś odpaliłem grę od nowa, tym razem na "Brutalna rzeczywistość". Zacząłem grać, ale kiedy próbowałem zapisać grę, nie wyskakiwało mi okno do wyboru pliku zapisu (tzn. nowy czy np. zastąpić stary zapis), tylko gra się sama zapisała i koniec. Wyłączyłem grę, po jakimś czasie do niej wróciłem, dałem kontynuację gry i... załadowało mi zapis z wczorajszej zabawy na poziomie "wysokim", a nigdzie nie widzę "Brutalnej rzeczywistości". To, że nie miałem wyboru przy sposobie zapisu, a następnie zaginięcie mojej rozgrywki mam podciągnąć pod jakiś błąd systemu, czy czegoś nie skumałem odnośnie sposobu zapisywania gry na tym nowym, najwyższym poziomie trudności?

Odnośnik do komentarza

Problem może być z regionem. Też chciałem kupić US dla braku cenzury ale niestety musiałbym właśnie grać tylko na koncie US, dziwna sprawa ale wygląda na to że pobrane łatki i dodatki są przypisane do gry. Więc może być tak że inny user nie będzie w stanie pobrać DLC skoro są pobrane dla innego konta. 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem z US - digital. I gram na koncie europejskim.

Na początku też nie mogłem grać na innych kontach niż US, ale aktywowałem konto US jako główne i można było grać na pozostałych. Ba, teraz znów dałem polskie jako konto główne i gry nie zablokowało: jest dostępna na POL, EU i US.

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Działa Wam multi? Ja przy każdej próbie łączenia się po wybraniu frakcji dostaje komunikat z błędem PS4: ws-37269-7. W internetach za wiele o tym errorze nie ma :confused:

 

PSN znowu się sypie: 

 

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/ps4-error-ws-37269-7/td-p/44436502/page/2

 

ja pier....

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...