Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

jak ograłeś na ps3 to nie warto, chyba że nie ma w co grać to bierz

największa różnica jak ludzie piszą to efekt 60fps, ja na ps3 nie grałem, ale grą byłem zachwycony po przejściu

graficznie wygląda bardzo ok, tyle że czuć poprzednią generacje

 

z drugiej strony z allegro pewnie teraz tanio sie wyrwie

Odnośnik do komentarza

Warto tylko dla pvp. Gra oprawą wizualną aż krzyczy, że jest z poprzedniej generacji.

 

Też niedawno ograłem na PS3 ale i tak będe brał Remastera. Dla Left Behind i luksusu 60 klatek. Na PS4 oprawa ponoć troszkę zyskuje jeśli przełączymy prędkość gry na 30fps. Przynajmniej tak wyczytałem z analiz DF.

 

 

Naughty Dog udostępniło też tryb rozgrywki w 30 klatkach na sekundę, gdzie częstotliwość odświeżania zostaje zablokowana na wartości o połowę niższej niż w trybie podstawowym. Podobne rozwiązanie oferowały już wcześniejsze tytuły od wewnętrznych oddziałów Sony, jak Killzone Shadow Fall i inFamous: Second Son. W The Last of Us opcja jest raczej zbędna. Spadki płynności są zbyt rzadkie, by usprawiedliwić korzystanie z tego trybu - w Killzone pomagał ustabilizować płynność oscylującą między 30-60 FPS.

 
Oczywiście, po zablokowaniu animacji na 30 FPS gra nie gubi nawet jednej klatki. Płynność nie spada nawet przy wymagającym teście z Bloaterem, którego spotykamy na terenie szkoły. Po wydanym w dniu premiery patchu 1.01 w grze można dopatrzyć się kilku zmian. Te dodatkowe 142 MB na dysku konsoli dodaje tryb fotograficzny oraz poprawia jakość cieni w trybie 30 klatek na sekundę.

 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-08-01-the-last-of-us-porownanie-wersji-ps3-i-ps4

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grę na normalnym poziomie trudności a po napisach końcowych przy n+ mam tylko łatwy+ i normalny+.

Możliwe jest to, iż przez nieuwagę po kolejnym zgonie zatwierdziłem zmianę poziomu ma niższy?

Oraz czy można to jakoś obejść by uniknąć kolejnego przechodzenia na normalu?

 

Ps. Po końcówce, nie chcąc rozstawać się z naszą mała Ellen Page, oglądnąłem Hard Candy, którego jakoś ominąłem. Całkiem dobry film a gł postać to jak w mordę strzelił nasza mała acz silna dziołcha z gry :-)

Odnośnik do komentarza

A wiec tak. Ps3 nigdy nie miałem, ale ostatnimi czasy kupiłem ps4. A ze widziałem u kumpla jak grał w unchartedy, które wydawały się pożądanymi giercami to postanowiłem kupić odświeżona grę ich produkcji na nowa generacje ;p tak wiec kupiłem używke za pół darmo i odpaliłem cudeńko, możecie mnie zlinczować bo przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i znam wasze zdanie ale pierwsze podejście poszło na łatwym z dubbingiem;p po pierwsze chciałem zaprzyjaźnić się z nowym padem w ręku a po drugie zatopić się całkowicie w historie a nie frustrowac się ciężkimi etapami. Do dubbingu polskiego w grach tez nic nie mam a w tlou uważam ze jest naprawdę niezły, choć po obejrzeniu filmiki zza kulis dopiero dostrzegłem ile wysiłku włożyli w oryginalna wersje. Gra na easy pykła w prawie 13h 41min gdzie zaglądnanie w każdy kąt. Po zapoznaniu się z mechanika gry i przyzwyczajeniem do nowego kontrolera wczoraj gra odpalona na wysokim poziomie i angielskim językiem ;d gra zyskuje jeszcze bardziej w oczach ;p ta satysfakcja z ubica całej lokacji z przeciwników mając początkowo 2 naboje w rewolweru bezcenna ;p czuje ze mój pierwszy zakup na ps4 nie będzie wstanie być pobity przez dluuuugi czas co śmieszniejsze kupiłem tak naprawdę grę z ps3. Pewnie wiesiek pozamiata w temacie ale to jeszcze czas. I pytanko: czy to normalne ze jak odpaliłem nowa grę na wysokim to w statystykach nie mam ze ukończyłem ja wcześniej na łatwym? Coś tu czytałem ze problemy mogą być przez zmianę języka

Odnośnik do komentarza

Haha wiedziałem ze bedą hejty ;p ale tj. Pisałem teraz leci hard z angielskim językiem i w sumie gra nie jest wiele trudniejsza. Mam ok 10 h i idę już do lab. I miałem jeden moment, w którym się zacialem na jakieś pół h. A co w końcu ze statami, czemu nie mam w nich zaliczenia gry ma łatwym? I czas gry nie powinien być zsumowany?

Odnośnik do komentarza

Hejt na łatwy popieram, bo się odejmuje sobie 50% funu jaki chociażby ma się na już niech będzie - normalnym. Ale jak ktoś się nie czuje na siłach lub ma zamiar się odprężyć z zerowym stresem to jego sprawa. Nie kumam za to hejtu od zawsze na PL wersje. Często dubbingi dają słabe, bądź średnie, a i wiadomo, że oryginał to oryginał, aaale czy w takim Uncharted czy w TLoU można grać w PL wersję z przyjemnością. Kończę właśnie czwarty razy przygody Joela i Ellie (survival) i trzeci raz mam PL.

Odnośnik do komentarza

Cieślak przecież nie ma nic do gadania w kwestii ilości wulgaryzmów. Zresztą, mam wrażenie, że słowo "fak" zostało przetłumaczone tylko w jeden sposób (tak wynika z tego filmiku). :whistling: Z komentarzy pod filmikiem wynika, że oni przetłumaczyli nawet zwykłe "Damn!" tak samo jak fak. :teehee:

Edytowane przez mikepointdotty
Odnośnik do komentarza

Przypomnę jednymi z nagród BAFTA game award 2014 było #1 dla gry aktorskiej Troya Bakera i Ashley Johnson (główni bohaterowie). To plus głos Nolana Northa z serii Un, którego za chooja tam nie poznacie jest chyba najlepszą rekomendacją za wybiorem oryginału. Filmy z oskarowymi rolami też wolicie oglądać z głosem Piotra Fronczewskiego?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wy, ale ja czuje trochę niesmak po przejściu gry(zakończenie).Gra tak wciągnęła mnie że nie obejrzałem się i koniec.Przy napisach końcowych mówiłem do siebie "cholera musi wyjść kontynuacja tej gry,musi!" :) Grałem w obie wersje i oprócz 60 klatek i lepszej rozdziałki nic więcej nie zauważyłem ale dla takiego "kotleta" warto było wydać pieniądze.

Gra jest naprawdę dobra i to jest mój tytuł nr.1 na maszynce Sony,na drugim miejscu jest seria Uncharted i czekam z niecierpliwością na U4.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Przypomnę jednymi z nagród BAFTA game award 2014 było #1 dla gry aktorskiej Troya Bakera i Ashley Johnson (główni bohaterowie). To plus głos Nolana Northa z serii Un, którego za chooja tam nie poznacie jest chyba najlepszą rekomendacją za wybiorem oryginału. Filmy z oskarowymi rolami też wolicie oglądać z głosem Piotra Fronczewskiego?

 

 

Podkładał chyba głos pod Davida, któremu Ellie zmasakrowała ryj pod koniec zimy. Też się nie skapnąłem, że to sam Drejk.

 

Odnośnik do komentarza

A w Batman Arkham City podkładał za Pingwina. Przyznam że nie sądziłem że taki z niego zdolny aktor. Troy Baker grał z kolei Chrisa Redfielda w trzech ostatnich residentach, Bookera w Bio Infinite, Snowa z FFXIII, a obecnie wciela się w 40 letniego Ocelota w MGS V. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...