Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych pakietów w promocji warto zakupić jakieś perki lub bronie?

W sumie to karabin z pogranicza i strzelba taktyczna są chyba najskuteczniejszymi broniami. Z tego co pamiętam to 8.25zł kosztuje pakiet 4 broni, które sam się zastanawiam czy nie kupić. Perki raczej nie warto, z tych co są, da się stworzyć całkiem niezłe połączenia.

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio spotkaliśmy takich dwóch kolesi, którzy przez cały mecz specjalnie ginęli, aby na końcu zrobić come back. Prawie im się udało, mnóstwo koktajli, bomby, kamizelki, bornie na najwyższym levelu. Na szczęście shotgun nie zawiódł, ale nerwy były :)

Jak widać, robi się to coraz bardziej popularne.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jezu jak multiplayer w tej grze doprowadza mnie do szału.... masa ragequiterów , matchmaking w tej grze to dla mnie zagadka, np 4 postacie po 300-600 lvl kontra czterech po >10, skille tak ustawione, że zanim je odblokujesz musisz być mięsem armatnim dla innych ( Tajne szkolenie lvl  3 patrze na ciebie), ale pomimo tego chce sie do tej gry wracać . Może jacyś nowicjusze mają ochotę pograć razem ? Pytania jak się gra drużynowo tp trzeba mieć full ekipe czy wystarczy np jeden znajomy i kogoś dokoptuje ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to byl wlasnie moment,ktory obnizyl ocene z 10 na 9.5/10.Po prologu czy zakonczeniu lata przy ktorych mialem ciary na plecach,a nawet juz nie tak emocjonalnych ale dobrych koncowkach jesieni i zimy oczekiwalem czegos znacznie lepszego. Wiadomo,ze slogany sugerowaly cos innego ale tutaj poprostu nic nie poczulem(aha,ok nic sie nie dzieje super twist). Duzo ciekawsze sa same rozkminy graczy na temat tego zakonczenia niz ono samo w sobie.

W koncowych sekwencjach zaliczajac skuche i myslac ze tak mialo byc bylem po duzo wiekszym wrazeniem.

W dodatku Left Behind tez mialem troche pretensji ze pokazali to tak jak pokazali.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

imo

 

Przelazłem tego niby mesjasza ... tzn. wymęczyłem bo gra jest lekko "ziewająca" . Mega plus za postacie, 10/10 ukazanie obojga protagonistów (na maxa wyraziste). Historia jest - do mnie po prostu nie trafiła i szczerze to wołałbym obejrzeć Drogę reż. J.Hillcoat niż poraź drugi przełazić TLoU. Gameplay niczym się nie wyróżnia poza przeciętne skradaniem/strzelaniem + crafting - standard dzisiejszy - aaa i to debilne noszenie drabiny/palety x20 - meh. Multi - nie grałem, nie wypowiadam się.

Być może gdybym ograł na premiera na PS3 to zdanie miąłbym inne, może ... Przejść raz i odłożyć na półkę, no chyba ze multi podejdzie to grać

 

Mnie po prostu ta gra nie porwała.

 

btw. dodatek jest długi ?

btw2. plus za PL ver. (przekleństwa)

Odnośnik do komentarza

imo

 

Przelazłem tego niby mesjasza ... tzn. wymęczyłem bo gra jest lekko "ziewająca" . Mega plus za postacie, 10/10 ukazanie obojga protagonistów (na maxa wyraziste). Historia jest - do mnie po prostu nie trafiła i szczerze to wołałbym obejrzeć Drogę reż. J.Hillcoat niż poraź drugi przełazić TLoU. Gameplay niczym się nie wyróżnia poza przeciętne skradaniem/strzelaniem + crafting - standard dzisiejszy - aaa i to debilne noszenie drabiny/palety x20 - meh. Multi - nie grałem, nie wypowiadam się.

Być może gdybym ograł na premiera na PS3 to zdanie miąłbym inne, może ... Przejść raz i odłożyć na półkę, no chyba ze multi podejdzie to grać

 

Mnie po prostu ta gra nie porwała.

 

btw. dodatek jest długi ?

btw2. plus za PL ver. (przekleństwa)

Multi (najlepiej ze znajomymi) to jest petarda. Rewelacyjnie to zrobili.

 

Singla przeszedłem jakos w wakacje, za cholere nie pamietam dokladnie zakonczenia :< czas przejsc jeszcze raz, na trudniejszym poziomie i w koncu ograc dodatek, bo nie odpalalem jeszcze.

 

Btw. Moze mi Ktos przypomniec zakonczenie w spoilerze? :)

Odnośnik do komentarza

imo

 

Przelazłem tego niby mesjasza ... tzn. wymęczyłem bo gra jest lekko "ziewająca" . Mega plus za postacie, 10/10 ukazanie obojga protagonistów (na maxa wyraziste). Historia jest - do mnie po prostu nie trafiła i szczerze to wołałbym obejrzeć Drogę reż. J.Hillcoat niż poraź drugi przełazić TLoU. Gameplay niczym się nie wyróżnia poza przeciętne skradaniem/strzelaniem + crafting - standard dzisiejszy - aaa i to debilne noszenie drabiny/palety x20 - meh. Multi - nie grałem, nie wypowiadam się.

Być może gdybym ograł na premiera na PS3 to zdanie miąłbym inne, może ... Przejść raz i odłożyć na półkę, no chyba ze multi podejdzie to grać

 

Mnie po prostu ta gra nie porwała.

 

btw. dodatek jest długi ?

btw2. plus za PL ver. (przekleństwa)

Prawdziwy koneser gejmingu + za przekleństwa
Odnośnik do komentarza

Wpadłem ponownie w manie online i zauważyłem nasilenie gości ze strzelbami taktycznymi. Na szczęście nie wpływa to bardzo na z(pipi)anie gry, ale ciekawostką jest, że to głownie amerykanie grają z tymi armatami. Nie mam nic przeciwko tej broni, ale jak gnojki biegają z nimi 5-6 meczy z rzędu to już zakrawa na ich lamerstwo. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie balans w multi leży i kwiczy. Bronie takie jak strzelba taktyczna, karabin z pogranicza i obrzyn to przesada. Sam zacząłem latać z karabinem z pogranicza i od razu lepiej mi idzie...czy czuję się lamersko grając tą bronią? Nie, jak prawie wszyscy z tym latają to czemu ja mam biegać z półautomatycznym i dostawać łomot? Ogólnie jest masa rzeczy do poprawy, ale sam klimat i intensywność potyczek w multi to mistrzostwo i obecnie jest to dla mnie multi nr. 1, nawet odstawiłem Gearsy UE na rzecz TLoU.

Odnośnik do komentarza

Karabin z pogranicza nie jest lamerski, jakby nie patrzeć trzeba mieć cela, poza tym przeładowanie między strzałami chwilkę trwa. Półautomatem trzeba 3-4 strzały, ale bez przeładowania, a przy strzelbie walisz dwa razy i koleś pada.

Dziś grałem z japończykami, zrobili nam Pearl Harbor, karabin myśliwski i same banie, muszę ponownie zacząć grać tą bronią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...