Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę,że na Allegro konkretny wysyp gier z atrakcyjną ceną już od ok 340zł XD Do tego widać,że poszczególne konta mają po kilka sztuk gierki. Niezła cebulandia i patologia z tym wydaniem.

Tu ludzie dowiadują się,że nie dostaną gierki nawet jak pre-order zrobili, a jakieś cwaniaki próbują to opylać za jakieś chore ceny bo dorwali większość pewnie sztuk na nasz rynek+importy. Żenada,cóż mogę chyba skreślić PZ z listy gier jakie mógłbym kiedyś tam kupić .

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę cenę wyjściową, to nie :-P Biorąc pod uwagę przebitkę to też nie. Ja nie jestem od cen, ale z drugiej strony - cena jest na poziomie rynkowym obecnie.

 

Wyrwaliśmy 10 sztuk, po 2 na każdy z 5 sklepów. Choć współpraca z Conquestem jest super i asortyment Niny sprzedaje się coraz lepiej, to pewne rzeczy też trzeba zrozumieć. Choćby to, że w ogólnym rozrachunku to mrozi się na tym kasę ;)

Odnośnik do komentarza

Zamawiałem w KiG 30 sierpnia, ale jako, że nie lubię płacić tak wcześnie przed premierą to wziąłem pobranie. Kilka dni temu napisałem im, żeby zmienili mi na przedpłatę i wysyłkę Pocztą Polską. Wszystko odbyło się bez problemu. Dzisiaj dostaje mail z GLS, że paczka nadana.. za pobraniem. Szybko napisałem do KiG w tej sprawie, i co się okazało: późno dostali gry, a listonosz już zabrał od nich przesyłki. W związku z tym podjęli decyzję, że aby się wyrobić na jutro to wyślą kurierem na ich koszt. Oczywiście pobranie zostało zdjęte. Pełen profesjonalizm z ich strony - już kilka osób na forumku chyba ich polecało, ale pomyślałem, że warto dołożyć też swoje 3gr.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Until Dawn ma świetne miejscówki i klimat jednak sama jedna lokacja z PZ 5 a mianowicie Antique Shop, rozwala swym klimatem (w moim odczuciu oczywiście) 1/3 miejscówek z Until Dona, a to dopiero początek gry.

Po ograniu kilku epizodów jestem zachwycony. Niestety dzisiejsi gracze oraz recenzenci nie docenią tej unikatowej produkcji gdyż mózgi mają wyprane przez nowoczesne świecidełka nastawione na online. W dodatku na takie gry trzeba mieć odpowiednią wrażliwość tak samo jak np; na filmy Kiyoshi Kurosawy. Także podsumowując. W zalewie tępych klonów/ludzików, tylko nielicznym odmieńcom będzie dane zachwycić się tą unikalną produkcją.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ciągle o co tyle krzyku i zdziwienia to przecież od początku było wiadomo,że będzie to tylko albo aż kolejna odsłona Project Zero/Fatal Frame bez żadnej większej rewolucji.

Rozumiem,że większość tych śmiesznych opinii pochodzi od ludzi co pierwszy raz z serią mają styczność ale kurcze, jest tyle info o poprzednich odsłonach czy choćby możliwość ich ogrania,że można było sobie na długo przed premierą wyrobić zdanie i wiedzieć czego się potem spodziewać. A nie,że zdziwko,że tytuł jest inny niż to co obecnie serwują twórcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...