Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Poziom trudności, bardzo dobry system walki, różnorodność przeciwników oraz bossów, grafika na wysokim poziomie, niemal stałe 30fps (bardzo rzadko coś chrupnie), świetna oprawa dzwiękowa, tempo gry szybsze i nastawione na ofensywę, różnorodność oręża, pvp i oczywiście generowane losowo lochy. Minusy? Panie, jakie minusy, no może jedynie loadingi, które możliwe, że zostaną skrócone w patchu. Eurogamer ocenia na 9/10.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Możecie napisać parę zdań o tym na jakiej zasadzie działa tu PVP?

Do tej pory, jak na typowego Janusza przystało, grałem tylko trochę na PC w jedną z tych gier (nawet nie pamiętam czy Dark, czy Demon Souls) i nie miałem okazji spróbować.

 

Czy jak ktoś nie chce uczestniczyć w PVP to może tego uniknąć, czy zawsze można graczowi zrobić ten wjazd do gry, o którym pisaliście? Czy zabijając graczy można coś zyskać, czy tylko czysty fun?

Zabijając innych graczy zawsze zyskujesz coś :). Możesz grać offline w ten sposób nie będziesz miał najazdow. From to trolle więc jak będziesz grał w co opie to będą cię częściej najeżdżać:)

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj tylko do około 1 bo niestety dzisiaj do roboty. W tym czasie udało mi się ubić dwóch bossów i trochę pozwiedzać. Lokacje to absolutne mistrzostwo świata, w porównaniu do BB lokacje z DS były bardzo sterylne. Tutaj mamy pełno figurek, trumien, powozów, regałów z książkami czy butelkami. Tworzy to naprawdę niesamowity klimat.

 

Co do samej rozgrywki to wydaje mi się ona łatwiejsza niż soulsy, przynajmniej narazie. Wszystko niby dzieje się szybciej, ale możliwość odnowienia zdrowia na chwilę po otrzymanych obrażeniach sprawia, że możemy czasami iść trochę na chama i pozwolić sobie na przyjęcie obrażeń. No i potiony wypadają dosyć często, chociaż na jednego bossa zeżarłem ich 16 (miał dosyć ciężki do uniknięcia atak, który zabierał mi około 90% hp)

 

Patrząc jednak na system walki myślę, że pvp będzie kozak i nie będzie opierało się tylko na rollach i liczeniu na bugstaba. Nie miałem jednak możliwości sprawdzenia niczego związanego z online bo wczoraj było zablokowane

Odnośnik do komentarza

Tak jak myslalem, random co dal 7,5/10 napisal ze brzydka grafika i gra za trudna.

 

Az tez otworzyłem sobie te opinie i faktycznie jakis baran to pisal.

 

Koles sam sie przyznaje, ze nie ogarnia gry i ogólnie grał chyba tylko podstawowymi sprzętami i wiele nie przeszedł, ale sili sie na recke. Żenada.

To nie chodzi o to, żeby z automatu dawać 9/10 czy 10/10, ale niech to jakoś sensownie uzasadni, a nie ze "za trudna".  :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak myslalem, random co dal 7,5/10 napisal ze brzydka grafika i gra za trudna.

 

Az tez otworzyłem sobie te opinie i faktycznie jakis baran to pisal.

 

Koles sam sie przyznaje, ze nie ogarnia gry i ogólnie grał chyba tylko podstawowymi sprzętami i wiele nie przeszedł, ale sili sie na recke. Żenada.

To nie chodzi o to, żeby z automatu dawać 9/10 czy 10/10, ale niech to jakoś sensownie uzasadni, a nie ze "za trudna".  :wujaszek:

 

chodzi o to zeby ludzie klikali, widac dziala.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba jestem casualem. O ile DeS, DkS i DkS2 byly dla mnie dosc proste to BB mnie zabija i niszczy mentalnie. Ciagle jestem slaby, ciagle wszyscy i wszystko chce mnie zabic (a nie malo tego jest, nawet z kibla chlopek potrafi wyskoczyc i uciac glowe). Czuje sie zaszczuty i nie radze sobie z dryblasami ktorzy skacza i zabieraja mi 90% hp na hita MIMO ze tylko w jednej serii uzywalem i chowalem sie za tarczami a przewaznie rollowalem to tu jest mi to ciezko jescze wyczuc te hit boxy i kiedy robic unik.

 

Klimat i poziom trudnosci masakra :obama:

Odnośnik do komentarza

Velius masz za karę za granie w te novelki hehe. Jezu, ale dobrze, mimo, że oceny można sobie w du.pę wsadzić to i tak ciesze się, że wreszcie wyszedł jakiś killer-app na nową generacje. Już nie mogę się doczekać swojej kopii. 

Odnośnik do komentarza

Dziś ultima ma wysyłać, jak coś to dawać info czy dotrzymali słowa, bo jak jutro nie dostanę mesjasza to... :shotgun:

 

PS. Jeżeli ktoś posiada oficjalny headset do PS4, to może spodziewać się specjalnej aplikacji do BB, jaką dostał np. inFamous.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

No oficjalny profil do Goldów to dobra sprawa, nocne seanse z grą będą jeszcze lepsze.

Ciekawe co teraz będzie From robiło, niby mają dwa projekty, oba dla Sony:

 

Project Code: Daten (DRPG)

Project Code: Tsukioymi (SRPG)

 

No i kiedyś Kodakawa mogłaby nabyć prawa do Tenchu :(

Miyazaki ostatnio wspominał, że chcę zrobić grę pod Morpheusza.

Odnośnik do komentarza

U mnie Hype na tą grę sięgnął zenitu. Miałem nadzieje,że to będzie Killer na tej platformie i wszystko wskazuje na to, że jest . Losowo generowane lochy to to, na co najbardziej czekałem. Mam nadzieje,że dziś się już uda zagrać.

Nie nakrecaj się zbytnio na te losowo generowane lochy bo podobno ten element wypadł w grze tak sobie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...