Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem mało w soulsy, zawsze wolałem rpgi klasyczne, z widokiem z góry. Odnajdę się tutaj? Jaram się tym tytułem pomimo wszystko. Klimat mi się bardzo podoba, oraz to wyrzynanie wrogów, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie jest to dmc.

Możesz mieć problem z ogarnięciem mechanik panujących w grach od From Software i w Bloodbornie za pewnie też. Ale myślę, że warto spróbować, bo jak już to ogarniesz to nie widzisz po za tym nic lepszego :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tryby można zmieniać w trakcie gry? Czy jak sie zacznie offline, to jest offline i koniec?

 

W ogóle co wczoraj odwaliłem to...

Włączam PS4 i fuck that! "kupuje cyfrę!" Klik, klik...preorder, blablabla, klikamy 'dalej', 'dalej', informacje o karcie, boooooring, dalej, dalej...ok ściąga sie!

 

Jest! Zassane. Licznik. Byle do północy.

BIM! BOM! Godzina duchów. OK! Gramy!

"Nie możesz korzystać z tej zawartości. Proszę przejść do sklepu PS Store w celu zakupu".

Kuurrrrr.... Nie kupiłem. :) Ściągnąłem, ale nie kupiłem.  No ok...do sklepu.

Preorder juz niedostępny bo po północy. Zwykłej kopii jeszcze nie ma dostępnej.

 

Idę spać! :D

Odnośnik do komentarza

@up

Mozna zmieniac, przy kazdym uruchomieniu gry masz ten wybor.
 


A dla mnie powinni zwiekszyc drop bo w ogole nie leca te fiolki i moze znalazlem 30 przez cala gre dotychczas i biegam z 4 i ciagle gine bo nie mam czym sie leczyc

 

Co chwile mi wypadaja, przed chwila zabilem 1 bossa za 1 podejsciem wlasnie przez to ze mialem 20 fiolek i nie obawialem sie za bardzo o to czy mi braknie. Udalo mi sie nawet 2 razy wsadzic mu stagger attack, boom, prosto w oczy xD

 

W 3:25 zwroccie uwage jak mna cisnal w dosc niespodziewane miejsce, gra calkiem fajnie sie zachowala.



Przez ten drop rate troche balans cierpi moim zdaniem, tne wszystkich, ktos mnie uszkodzi - fiolka - po chwili z moba drop 2 fiolek - jedziemy dalej, o ile pomysl podoba mi sie bardziej od estus flaskow, o tyle powinni to jakos zbalansowac.
Odnośnik do komentarza

@up

 

Mozna zmieniac, przy kazdym uruchomieniu gry masz ten wybor.

 

A dla mnie powinni zwiekszyc drop bo w ogole nie leca te fiolki i moze znalazlem 30 przez cala gre dotychczas i biegam z 4 i ciagle gine bo nie mam czym sie leczyc

 

 

Przez ten drop rate troche balans cierpi moim zdaniem, tne wszystkich, ktos mnie uszkodzi - fiolka - po chwili z moba drop 2 fiolek - jedziemy dalej, o ile pomysl podoba mi sie bardziej od estus flaskow, o tyle powinni to jakos zbalansowac.

Potem te fiolki już tak nie lecą :P Zobaczysz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...