Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm no i gra mnie sprowadziła do parteru :D

 

Na drugim bossie nadal na lvl 1 poszedłem i dostałem strzała na 3 ataki. Potem wróciłem pozwiedzałem znalazłem jakąś zbroje i podlevelovałem siłę oraz kupiłem sobie młoto miecz. No i ten młotomiecz do lvl 2 upgradowałem. Wracam więc do bossa i już 2/3 paska mu zniszczyłem ale nadal nie to. W pewnym momencie odkrywam pewien przedmiot który w teorii ma ułatwić walkę z bossem więc używam go... Jak użyje się go za często to boss zamienia się we Flasha i cię rozjeżdża jak pociąg TGV. No to 4 podejście do niego bez wspomagaczy i roz(pipi)ał mnie w 20 sec to oznaczało koniec gry na dziś :D Trzeba iść spać a jutro go rozwale.

Odnośnik do komentarza

@blanta

 

O ktorego bossa dokladnie ci chodzi i jaki to przedmiot co ulatwia? Bo przez Clerica kolejnosc bossow wielu sie miesza :)

 

 

Gdyby nie pistolet to nie wiem jak przeprawilbym sie przez te walke z bossem:

 

 

 

 

 

Jedyne co moglem wyczuc u niego to kiedy parowac, cala reszta jego chaotycznych atakow w ogole ze mna nie klikala :P


Te widoczki :banderas:

 

1622556_887715331290307_3828737168555705

Odnośnik do komentarza

To pistolety dzialaja na bossów? Dobrze wiedziec, nic dziwngego ze sobie ich tak rozwalacie. Ja tylko dodge atak nawet nie wiedzialem ze mozna parrowac bossa.....

 

Akurat ten boss Bansai to najlatwiejszy boss  dla mnie, unikalem i lalem R1 i w sumie tyle.

 

A co do przedmiotu ktory u latwia walke z Fatherem to

Tiny Music Box, jak sie go uzyje to gosciu dostaje metlik w glowie i zastyga na kilka chwil i mozna go lac

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

@Velius

 

Heh, tak sie zastanawialem wczesniej po co mi to, widzialem w opisie przedmiotu nazwe tego typka ale nie pomyslalem zeby uzyc podczas walki <derp>, no ale wazne ze zaklepalem go normalnie.

 

 

Mnie zabil jakis typek co z workiem chodzi, 1 loading pozniej (czyli jakas minute xD) okazuje sie ze nie jestem przy lampce tylko w worku w jakiejs high endowej miejscowce, bron mi sie psuje, nie mam apteczek i ... graj se :mellow: Troche mi to zajelo ale na szczescie jakos udalo sie uciec.

 

 

@nobody

 

No ba :D, a jak powalcze z potworami chwile to nawet i czerwony kolor jest ubranka ;) Najciezej bylo dobry kolor okularom nalozyc.

 

alucard_wallpaper_by_olenix-d6033og.png

Odnośnik do komentarza

Dzienks Bansai :D spoiler alert ....

 

Tak chodzi o ojczulka no nic jutro go zabiję spróbuję parować pistoletem i pomyślałem jeszcze że jak go zestunuje do obleje olejem aby potem mołotowami spamować :D Wiem cheaty ale trzeba sobie jakoś radzić :D Może też lvl sobie podwyższę przynajmniej wytrzymałość bo tylko 2 razy siłę podniosłem aby mój młotek móc dzierżyć w dłoni :D

Odnośnik do komentarza

Aj tam spoiler zaraz, to nie jest przeciwnik z fabula zwiazany ani boss, no ale ... :whoops:

 

Jak juz przeczytaliscie to radze uwazac zanim podejmiecie walke, upewnijcie sie tez ze bron wam sie nie psuje, ja zaczalem miec obawy czy grac od nowa nie bede musial zaczac bo nic kompletnie nie robilem potwora z popsuta bronia, a wrocic jak nie mialem :/

Odnośnik do komentarza

Zabiłem jakiegoś

ojczulka

i na tym skończyłem dzisiejszą grę. Kutfa mać padłby za pierwszym razem, zostało mu 12hp, wystarczyło go poklepać po plecach, ale oczywiście zabrakło mi staminki, postać przez 1sek stanęła w miejscu i ... i mnie (pipi) zabił. :frog:

 

Ostatecznie pokonałem go za 4 podejściem z 10 levelem i standardowym ekwipunkiem. :kaz: Podoba mi się że gra jest dużo, dużo bardziej dynamiczna, a ten bosik był w cholerę szybki. Świetna odskocznia od defensywnych Soulsów. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Kurde, musialem wylaczyc, bo do pracy rano trzeba wstac. Nie wiem jak tam jutro wysiedze :( Lazilem, staralem sie wszystko sprawdzac, teraz jestem u Gascoigne'a. Jutro proba druga, bo wykonczyl mnie skubany, a bylo blisko.

Gra jest mocarna!! W piatek i sobote gram non stop. Dzis zapomnialem zrobic kolacji, karva o wszystkim zapomnialem :D Tylko Bloodborne!

Odnośnik do komentarza

Ja rozpykałem bestię spragnioną krwi i nie mam pojęcia gdzie iść, do kuźni jakiejś, ale byłem tam i na górze drzwi zablokowane i kicha :(

 

Jak zabiłeś amelię w klasztorze to zchodzisz na sam dół tych schodów co do niej prowadziły,jest tam plac z dwoma gigantami z toporami. walisz w prawo po wkroczeniu na plac od strony schodów i potem w lewo do lasu.sam pół dnia tego szukałem :)

 

 

Ojczulek ma fajną ukrytą mechanikę

Jak przyjmiemy questa od dziewczynki w oknie to dostaniemy pozytywke, która stunuje ojczulka

 

 

Znalazłem greatswora, ulepszyłem do +6 i teraz mam easy mode :/

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

 

Ja rozpykałem bestię spragnioną krwi i nie mam pojęcia gdzie iść, do kuźni jakiejś, ale byłem tam i na górze drzwi zablokowane i kicha :(

 

Jak zabiłeś amelię w klasztorze to zchodzisz na sam dół tych schodów co do niej prowadziły,jest tam plac z dwoma gigantami z toporami. walisz w prawo po wkroczeniu na plac od strony schodów i potem w lewo do lasu.sam pół dnia tego szukałem :)

 

 

Nie zabiłem jej, nie wiem kto to xD zabiłem tę bestię co truła cały czas.Byłem w kościelnej kuźni, tej wieży, ale na samej górze są drzwi zablokowane i nie wiem co dalej ;p

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Pytanka do osób ogarniętych w całej serii:

 

- te kamyki co służą do upgrade broni leżą tylko w zaprogramowanych miejscach czy wypadają też losowo? chodzi mi o to, czy może być sytuacja, że wyda się wszystko na dopakowanie itemów, które potem okażą się złe, a nie będzie już możliwości zmiany, bo kamyków brak

- punkty insight, to samo pytanie o ich "losowość", do tego czy opłaca się je trzymać i chodzić po starych terenach, bo faktycznie mogą być jakieś znaczące zmiany?

- asortyment przedmiotów u tego 'handlarza' zależy od progresu gry? u mnie miał kilka itemów na krzyż i to tyle

 

P.S. wsadzajcie please opisy walk bossów w spoilery

Edytowane przez Maciejjy
Odnośnik do komentarza

Na drugie nie odpowiem ale pozostałe :

 

 

Kamyki można wyfarmić z co potezniejszych przeciwników mi wypadł 2 razy z tego grubaska prawie na starcie.

 

 

U handlarza dochodzą nowe przedmioty w miarę progresu. Ja np po zdobyciu oznaki huntera miałem kilka nowych przedmiotów u handlarza. Do tego właśnie u niego kupiłem młoto miecz:)

Odnośnik do komentarza
 

Druga sprawa - parowanie to umiejętność obowiązkowa.

Masz na mysli stuna przeciwników jak im przerwie się animacje ataku np. shotgunem? (pistolem jeszcze nie probowalem). 

Jestem po drugim bossie, w lokacji gdzie

koleś strzela do nas z machine guna,  jest trudno ale nie nie tragicznie źle

:obama:

Trzecia gra po Bayo 2  i Mario Kart 8, po której czuje, że warto było brać current gena. :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...