Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś od 23:00 nocny maraton w Przeklętym Splugawieniu Pthumerów [loch, gdzie mamy pół paska HP] i jak się uda to do Ihyll na Królową Yharnam sie zapuszczę.

Gdyby ktoś miał ochotę na wspólną wyprawę to PSNid adik007

lvl ~115.

 

właściwie cały najbliższy tydzień mogę nocki z BB zarywać, więc chętnie mogę z kimś lochy opanować

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najgorszy do tej pory bos dla mnie to Odrazajaca Bestia - raz przeszedlem ja na mega farcie, obecnie mecze sie po raz kolejny. Chyba nawet z 500 levelem ten boss bylby nie do przejscia - cala walka polega na modleniu sie by sie nie odwinal gdy choc raz w niego uderzymy... On ma w ogole jakies slabe strony ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja właśnie przy tym bossie aktualnie potrzebuje pomocy, wczoraj po rzucaniu nożami z poison i zwykłymi, mołotowami i co tam jeszcze miałem zostaje mu troche mniej niż połowa hp, ale po tym dostaje w(pipi) i zaczyna bardziej szaleć

 

zjechałem go pare razy normalnie z broni do 3/4 hp i pozniej mógłbym go dobić poison, ale już na prawde nie chce mi sie z nim (pipi)ić i dziś w coopie powinno być easy :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No drugie spotkanie z Abhorrent beast jest dość spier.dolone :D Jedyna "zaleta" to to, że jako jeden z niewielu bossów w tej grze nie powinien robić problemów w coopie, bo większość stworów w grze jest stosunkowo trudno bić dzieląc aggro na jednego gracza (zwłaszcza jeśli nie ogarnia gry), a Abhorrent nie ma jakichś zasięgowych ataków dookoła siebie, arenę przy drugim spotkaniu ma dość sporą, tylko (pipi)aka prawie w ogóle nie przestaje atkować :kaz:

Odnośnik do komentarza

LoL, no ja 2 razy jakims cudem. Przede wszystkim zadajesz mu maks 1 cios,jak 2 uniki Ci wyjda to mozesz sprobowac 2-3, 24 fiolki i +20% do atakow brutalnych. Dla mnie jest mega trudny.

+20% do brutalnych ataków na abhorrent? Jego da się w ogóle sparować? Próbowałem kilka razy i nic nie wchodziło.

 

Jak dla mnie to też jeden z najtrudniejszych bossów, jego ataki mają strasznie porąbane hitboxy i na początku w ogóle nie mogłem do niego podejść na bezpieczną pozycję. W końcu jednak utłukłem go tak jak easye - doskok, jeden szybki cios i unik. Chociaż jak na koniec dostawał małpiego rozumu to nawalałem mu Evelynem aż padł :kaz:

Odnośnik do komentarza

Tak ja Jerome pisze. Bądź cały czas w okolicach zasięgu R2 toporem, wyczuj timing i nie bądź chciwy. Jak rzuca głową na lewo i prawo, to na powrocie wal mu R2 z "długiej" broni. Jak rzyga to masz czas na trochę więcej ciosów. Ze spokojem, wyczuciem po kilku dobrych minutach takiego "tańca" i treningu timingu powinieneś go pokonać. Świetny boss, tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza

Dajcie jakies rady, jak grac poczatkujacemu. Np. Czy musze zabijac wszystkich, nawet jesli sa ode mnie mocniejsi, a ja nie czuje sie na silach(gosc z toporem na poczatku)? Inny sprawa, ze od tego powtarzania stracilem wszystkie fiolki zycia i co teraz.. Grac od nowa, czy jak? Co z save'ami? Dosc daleko doszedlem ostatnio, ale nic nie znalazlem :/

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Fiolki to najmniejszy problem, bo sporo przeciwnikow je dropi i na poczatku sa tanie do kupienia 180 kosztuja. Kazdy grozniejszy mobek moze czasami dropnac cos ciekawego, ale jak czujesz, ze nie dasz rady to odpusc, ewentualnie podpakujesz to wrocisz pozniej. Save'y sa caly czas automatyczne, takze jak wylaczysz konsole to i tak zaczniesz w tym samym miejscu gdzie byles przed wylaczeniem. 

Poczatek moze wydawac sie trudny, ale spokojnie, dalej nabierzesz doswiadczenia i bedziesz coraz mocniejszy - bedzie ciezko, ale poradzisz sobie napewno :)

Odnośnik do komentarza

A tego na 2 poziomie cursed z połowa hp jakieś rady?

Ja trzymalem sie caly czas dalek i gdy tylko wykonywala mocny atak podbiegalem i uderzalem z R2, jak nie siegnalem glowy, to chociaz w rece.

 

Edit: a nie sorry, to chyba piesek? To jak nauczysz sie jego atakow i zrozumiesz kiedy podbiegac to nawet Cie nie dotknie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Level gdzie walczymy z Odrodzony, w jednym z pomieszczeń z dwoma olbrzymami i dziadkiem na wózku jest przedmiot (siedzące zwłoki), z tego co widzę, można się do tego dostać jakoś z góry. Orientuje się ktoś jaki to przedmiot?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...