Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

środkowa - to mocne 8/10 jak nie ruchałeś od paru mies. 

blondie 8+/10 & would bang mocno

 

tylko trzeba docenić na zoomie. 

jak prawdziwy koneser kobiecego piękna :problem:

edit:

GAF przyszedł z małą pomocą

 

FkTy7oe.png

 

mają tam cały temat o postaciach http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1016569&page=7 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie w sprawie notatek w tej grze. Czy one zostają na zawsze czy kasują się co ileś tam sesji online. Oraz jak to jest, że wczoraj napisałem notatkę moim zdaniem dość pomocną, nie ma żadnych opinii a dziś nagle kilka metrów obok pojawiła się inna o identycznej treści z dużą ilością dobrych. Jestem pewien, że wcześniej jej nie było. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

 

Shuhei Yoshida został przepytany prze serwis Kotaku. Jednym z pytań było te dotyczące dodatku do Bloodborne (PS4). Co prawda Shu nie zdradził za dużo, ale przyznał, że jest podekscytowany tym co smaży Miyazaki:

To ekscytujący projekt. Nie powiem za dużo, ale to będzie duże rozszerzenie. Konkretów dowiecie się w późniejszym terminie.

A co z premierą? Yoshida daje nam nadzieję jeszcze na ten rok poniższą odpowiedzią:

Chciałbym zagrać w ten dodatek jeszcze w tym roku.

http://www.pssite.com/news-42536-dodatek_do_bloodborne_jeszcze_w_tym_roku_.html

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w toto i jest prawie platyna. Było czasem trudniej, czasem łatwiej, ale tani sposób grindowania powodował, że szło się do przodu. Ale do rzeczy - słyszałem, że jeśli chodzi o kielichy, skok poziomu trudności jest ogromny i przy bossach w kielichach najwięksi twardziele wymiękają.

 

Moje pytanio-prośba: czy Ktoś może mi wyjaśnić, jak działają te kielichy - jak je aktywować, na jakiej zasadzie to działa itd.? I czy naprawdę jest tak ciężko w tych lochach?

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w toto i jest prawie platyna. Było czasem trudniej, czasem łatwiej, ale tani sposób grindowania powodował, że szło się do przodu. Ale do rzeczy - słyszałem, że jeśli chodzi o kielichy, skok poziomu trudności jest ogromny i przy bossach w kielichach najwięksi twardziele wymiękają.

 

Moje pytanio-prośba: czy Ktoś może mi wyjaśnić, jak działają te kielichy - jak je aktywować, na jakiej zasadzie to działa itd.? I czy naprawdę jest tak ciężko w tych lochach?

 

No trzeba zejść na 4 poziom jednego lochu aby ubić ostatniego bossam, za którego jest trophy i broń do zebrania i dojście tam to raczej najtrudniejszy element gry.

Najgorszy jest pies i taki dziadek z kosami zaraz po nim, pozniej już ezy, w party nie jest to trudne jeśli ktoś ci pomoże, samemu troche posiedzisz, ja przy psie spędziłem chyba ze 2 dni, a przy tym (pipi)ku z kosą sporo klnąłem. A po 2 dniach pies wydawał sie już łatwy jak dokładnie rozpracujesz jego ruchu i gesty kiedy atakuje.

 

Stawiasz kielich na grobie, otwiera sie przejście i schodzisz jak najniżej aby dostać kolejny kielich i elementy do jego postawienia.

Nie pamiętam w tej chwili jak sie zwał ten kielich który trzeba zrobić do trophy, ale znajdziesz w google szybko, generalnie trzeba większość kielichów zrobić aby zebrać matsy do postawienia kolejnych, niektóre matsy można też kupić w górnym sklepie.

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zależy jaki masz level i bronie. sam ich nie skończyłem, bo do końca września przerwałem granie w ogóle, ale warto mieć na uwadze że nawet pomimo +120 levelu niektóre zagrania późniejszych bossów biorą na jeden strzał. do czasu odkrycia lochu chorego loran będziesz miał dość ich monotonii (by odblokować kolejne należy oczyścić wszystkie pomniejsze i odnajdywać w nich artefakty, niezbędne do tworzenia lepszych).

niektóre specjalne lochy odkryjesz tylko jeśli pokonasz ukrytych bossów podczas kampanii. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Kampanię mam wymaksowaną :) Zostały do zebrania wszystkie bronie i pokonanie

królowej kielicha

. Poszukałem trochę w sieci, jak najszybciej tam dotrzeć, obowiązkowe jest chyba 5 labiryntów, ja dokańczam trzeci. Na razie nie miałem problemów, choć idzie coraz ciężej. Level mam chyba 104.

Chciałbym zakończyć tę grę platyną, bo ostro w to grałem i szkoda nie zrobić. Od 18-tego leży w szufladzie Wieśmin 3 i jeszcze chciałbym Batmana skończyć.

Muszę się uczyć do egz. notarialnego, ale czuję, że dopóki nie pokończę tych gier, będę... zdekoncentrowany :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...