Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I nie wiem, czy wy też tak mieliście, ale dla mnie cudowny klimat troszeczkę zaburzyły w Zakazanym Lesie te grzybki, co to gurwa jest.

 

Jeśli nie zapomnisz to otwórz poniższy spoiler po pokonaniu następnych ok. 6/7/8 bossów.

 

 

 

To jest właśnie jedna z najlepszych zalet Bloodborne - cały sposób przedstawienia tej gry, wszystko co pokazywali na targach, w magazynach; wskazywało na to, że Bloodborne będzie aż, ale i tylko grą będącą mixem quasi-wiktoriańskiego steampunku z wilkołakami i castlevanią. A tu w około połowie gry okazuje się, że Bloodborne idzie dalej, tj. w cosmic horror. Pojawiają się boskie, przedwieczne istoty, które wraz ze swoim lore sprawiają, że Bloodborne staje się jeszcze piękniejsze niż jest.

 

 

 

 

Ludwig Swag Sword IMO trochę słaby na pierwszy playthrough, ale widzę że sporo ludzi go wybiera.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja bloodborne skonczylem prawilnie bez pomocy npców i w sumie jedyne z kim sie troche musiałem pobawic i wkur.wiac to ostatni boss. Przyznam az rece mi sie trzesły jak go pokonałem xDDDD Ja je.bie co ta gra ze mna robi, pamietam jak pierwszy raz soulsów przechodziłem i pokonałem tych dwóch typów co jeden z wielkim mlotem latał to az mi sie ciepło w banie zrobilo, musiałem wstac i odsapnąc. No ja je.bie zeby gra tak działał na czlowieka xD Il fenomeno.

 

Tyle ze ja w BB najpierw przeszedłem pierwsze dwa lochy chyba po pierwszym bossie fabularnym. Troche pewnie dzieki temu podkoksiłem i uzbierąłem wiele przydatnych rzeczy, stąd szło łatwiej później. Ogólnie gra jest miażdżąca, piękna, i mroczna. UWIELBIAM

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczynam Bloodborne i też latam z Ludwigiem, co polecasz w takim razie na pierwszy raz?

Tylko moje zdanie. Ludwig jest dobry, ale po wolniejszych soulsach wolalem grac szybsza bronia w Bloodborne. Zlozona forma ma srednia szybkosc, a rozlozona wolna.

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie zaczynam Bloodborne i też latam z Ludwigiem, co polecasz w takim razie na pierwszy raz?

Tylko moje zdanie. Ludwig jest dobry, ale po wolniejszych soulsach wolalem grac szybsza bronia w Bloodborne. Zlozona forma ma srednia szybkosc, a rozlozona wolna.

 

 

 

Wiem, wiem mate5, że Twoje, ale ciekaw jestem. To dobrze się składa, bo ja też chyba po Soulsach chciałbym się nastawić na jakąś szybsza. Piszesz średnia/wolna. Zatem w co iść. Opisz tylko własne doświadczenie. Jestem dopiero na początku, po drugim bossie.

Odnośnik do komentarza

Można, ale po każdym nosie musisz mnie na nowo przywoływać.

 

Mugen jeśli mówisz "mrok" mówisz DeathStalkerRai. Nowe konto, a już legendarne. Cały 4chan o mnie pisze. Mega skill, reakcja, wykorzystanie otoczenia, a na domiar złego walczy nieczysto. Najgorsze zło. Oczywiście jestem znowu zapraszany na fight cluby itd. I to ja, wasz rodak polskiego pochodzenia znowu na szczycie! Praise the Cursed Clan! Praise the Dark! May the Dark shine Your Way! Moi bracia mroku.

 

ja pjerdole niech go ktoś przytuli

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie zaczynam Bloodborne i też latam z Ludwigiem, co polecasz w takim razie na pierwszy raz?

Tylko moje zdanie. Ludwig jest dobry, ale po wolniejszych soulsach wolalem grac szybsza bronia w Bloodborne. Zlozona forma ma srednia szybkosc, a rozlozona wolna.

 

 

 

Wiem, wiem mate5, że Twoje, ale ciekaw jestem. To dobrze się składa, bo ja też chyba po Soulsach chciałbym się nastawić na jakąś szybsza. Piszesz średnia/wolna. Zatem w co iść. Opisz tylko własne doświadczenie. Jestem dopiero na początku, po drugim bossie.

 

 

Saw spear. Nie saw cleaver które dostajemy na samym początku, tylko saw spear które jest w central yharnam. Są inne i nawet szybsze ale dostępne późno w grze więc nie będę Ci psuł.

Odnośnik do komentarza

Czy wam też się wydaje, że Rom jest nieco 'zepsutym' przeciwnikiem? Nie liczą się tutaj czyste umiejętności, tylko na pierwszy plan wchodzi szczęście; jak zarzuci tymi kryształami z góry, kiedy kamera nie jest na niego skierowana, to trochę w(pipi) bierze. I podchodziłem do niego kilka razy, zawsze ginąłem przez te yebane pajączki. Grrrzbzggaeuggghhfff.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...