Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

(...)

Powiem wam, ze nie da sie tego znalezc, chyba, ze cudem.

(...)

To?

https://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/3lx644/how_to_get_revenge_in_pvp_bloodborne/

 

Heheszki, pojawiła się komętka i stawiam dolary przeciwko orzechom, że napisał ją Dżerom.

 

 

Ha haa i know this guy. I saw several of his streams from Mergo. He killing noobs like in this video. Against very good players he wins too - LordSen, Peeverson and many more celebritys died,they went to kill him and returned losers . Nobody killed him more like once, so if he died with some good player - he killed him in next five or more battles. You guys are funny, because that guy is complete. Rules or not he wins almost all of fights.
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Wczoraj czytając przecierałem oczy ze zdumienia, a dzisiaj już drugi odcinek sagi "Jeromino" :D

 

Btw.

Amygdala to jeden z łatwiejszych bossów w grze, nawet w  C/D lochach. Jej moveset jest przewidywalny, a ostatnia faza to prawie nietykalność gracza (bo zawsze odskoczy)

Amy w lochach u mnie zachowywała się inaczej w ostatniej fazie. Nie odskakiwała do przodu jak ładowało się ją w ogon (jak w Granicy Koszmaru) tylko przeważnie jakimś dziwnym trafem spadała na mnie (choć robiłem uniki w różne strony)przy czterech czy pięciu cm jej życia. Na filmikach które oglądałem (choć zazwyczaj tego nie robię) innym odskakiwała gdzieś daleko. Mi nie udało się tego osiągnąć. Zawsze załatwiała mnie tym skokiem w ostatniej fazie, a że życia w tym lochu jest tylko 50% to widok  - Nie Żyjesz :) W Koszmarze rozwalam ją sam.

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

LEGENDADO. Tylko on gra w BB jakby to był Eddy Gordo z Tekkena 3, tylko on tak szybko pije flaszki z potionami, tylko on mieszka jednocześnie w Stanach, w Japonii i UK. Bóg Solsuf w trzech postaciach, król królów, elita elit, szef wszystkich szefów. Czysty skill, nie rozumiecie że on nie jest zwykłym plejerem, on jest demonem zemsty, bólu i cierpienia, dlatego wymierza niesprawiedliwe kary w BB. Jest niczym Kevin Spacey w se7en, zabija, a Wy jesteście jak Brad Pitt krzyczący

 

 

 

tumblr_loq1w7Rgzn1qfzusq.gif

Odnośnik do komentarza

W ostatnich dniach ten wątek przypomina sensacyjne fan-fici.  Klany, illuminati, podszywanie się pod japończyka, dywersje za kolumną i zemsta. No wszystko jest. Dodajmy 3-osobową narrację ("that guy is complete"), nagły zwrot akcji (znalezienie reddita) i niezaprzeczalny ładunek komediowy i mamy obecny stan tematu o Bloodbornie.

Ciąg dalszy pewnie nastąpi, a sequel już w drodze (DkS3).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...