Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam pytanie go już trochę nie ogarniam.

 

Jaki (pipi) jest sens dawać w lesie armatę z której się ginie od 1 hita? Przecież 99% tam ginie i musi zapierdalać od początku planszy a to jest blisko skrótu.

 

To tak celowo? Wg mnie to trochę takie "nie fair" i wqrwiające. Gra mi się bardzo podoba ale jestem ciekaw ile razy jeszcze będę rzucał (pipi)ami :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na jakim lvl najlepiej zaczac dlc? na dniach skoncze podstawke i na pewno od razu zaatakuje dlc, tylko nie wiem czy startowac ng czy grac dalej na firstrunie

 

jak radzicie?

 

Próbowałem na 45lv i dostałem mocny wpierdol, bo miałem zdecydowanie za mały damage. Teraz na lv80, tuż przed walką z ostatnim bossem podstawki, mając tylko gemy dostępne w podstawce (bez lochów kielicha) i jedną broń na +10 idzie dość gładko, ale przeciwnicy wciąż są w stanie zdjąć mnie na parę hitów jeśli się zagapię.

Odnośnik do komentarza

Jutro startuje z 3 ostatnim buildem pvp. Mam pytanko, jakie statsy byście wybrali pod beasthunter saif? Scaling to D do str, B do skill i C do arcane. Bierzcie pod uwagę ze chce by bron była jak najmocniejsza, wiec uncanny i Lost wersje tez wchodzą w grę. Moje dwa dylematy na lvl 120.

Violent past - 45,22,40,50,b,b

Cruel fate - 43,22,b,50,b,40

Czy lepiej olać arcane i pujsc normalna tylko w fizyczne czy wsiąść np Lost i wykorzystać bonus C do arcane dodany przez gem i podniesiony przez kolejny procentowo i narzucać czar?

Nie testowałem tego nigdy a nie chce się pomylić. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Dobra mam pytanie go już trochę nie ogarniam.

 

Jaki (pipi) jest sens dawać w lesie armatę z której się ginie od 1 hita? Przecież 99% tam ginie i musi zapierdalać od początku planszy a to jest blisko skrótu.

 

To tak celowo? Wg mnie to trochę takie "nie fair" i wqrwiające. Gra mi się bardzo podoba ale jestem ciekaw ile razy jeszcze będę rzucał (pipi)ami :>

 

Przeciez wystarczy biec sprintem i robic uniki w bok kiedy wystrzela. Serio jak jak armata wystrzela to ty czekasz i bierzesz kule na klate? 

 

Jak wy sobie utrudniacie te gre to ja nie wiem. To samo z romem i zabijaniem malych pajaczkow.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak trzeba grać, żeby dać się zabić tej armacie XD Co za typ XD

Typ Cię zrobił parówo.

Przeciez wystarczy biec sprintem i robic uniki w bok kiedy wystrzela. Serio jak jak armata wystrzela to ty czekasz i bierzesz kule na klate? 

 

Jak wy sobie utrudniacie te gre to ja nie wiem. To samo z romem i zabijaniem malych pajaczkow.

To nie tak, jasne jak wchodzę do wiochy to idę powoli i ni (pipi)a nie widać było za pierwszym razem tej armaty :> Dostałem od razu w ryj pociskiem - za drugim razem już skumałem ale oczywiście gruby rozi wie lepiej bo zamiast wziąć się za robote to siedzi wpierdala ryjem i gra w gierki.

No ale poważnie panowie nie walcie w (pipi)a.

Scenariusz - idziesz wchodzisz do wiochy - na samym jej końcu jest armata której nie widać bo jest na końcu. Zaczynasz czyścisz wiochę nagle (pipi) leżysz. Nie powiecie mi że za 1 razem nie może to zaskoczyć.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Kazub moze ty robiłeś podobny build co ja chce wyżej? Ta bron nie ma na początku żadnych obrażeń z arcane, a ma C do arcane

 

EDIT: Nikt na świecie nie ma pewności, praktycznie nikt nie badał. Ktoś pisze, ze jedno mocniejsze, ktoś ze drugie ktoś się zesrał, albo typu wydaje mi się czy chyba. Także ja ruszyłem z nowym buildem pod nowa bron bh saif z planem 50skill i 40arcane.

Teraz jestem na Romie także idzie szybko. Farmienie bedzie wyzwaniem bo bede musiał miedzyinnymi farmic crf depth5 na romie i amygdali.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

jutro koncze podstawke :( bylem w kazdej lokacji, zabilem kazdego bossa (chyba, nie jestem pewien). jestem po walce z mergo - 36h i 82lvl.

 

jest mi serio smutno, bo nie pamietam kiedy ostatnio tak jakas gra mnie wciagnela. przynajmniej tyle, ze mam jeszcze do ogrania dlc, wiec przy moim lizaniu kazdej sciany mam jeszcze jakies 15h gry. no i jeszcze kielichy, ktore przy pierwszym podejsciu olalem - chociaz w sumei 'olalem' to zle slowo, po prostu przypadkowo dowiedzialem sie o ich istnieniu prawie na samym koncu gry xd

 

z jednej strony mysle o zaczeciu wiedzmina 3/fallouta 4, a z drugiej ng+ z chikage  :dunno:

Odnośnik do komentarza

 

Ja też na początku olałem kielichy ale teraz nadrabiam zaległości. Na szczęście splugawiony kielich "korzenia" okazał się normalnym kielichem i tutaj starcie z amygadlką:) Teraz ponoć z górki. Tylko do platyny muszę jeszcze jeden item zdobyć.Po którym bossie dostaję się ten gwiezdny kamień aby dostać się na pierwszy poziom auli? bo w tym koszmarze z amygdalą ten item właśnie na mnie czeka.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Aktualnie jestem po zabiciu ameli na ng++. Zawsze właśnie kojarzyłem, że jak byłem w pierwszej części zakazanego lasu to w tej chatce od npc dostawałem. Brakuje mi messengers gift i po to właśnie muszę się udać. Nie pamiętam tylko czy mam obie pochodnie, bo jest zwykła i ta tropiciela.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Mam 3 pytania.Z gory dzieki za odp.

Jest opcja natrafic na wszystkich bossow(razem z opcjonalnymi) w pierwszym przejsciu bez kombinacji z sejwami?

Jest jakis moment kiedy nie mozna sie cofnac do wczesniej odwiedzonych miejsc jesli tak czy latwo to przeoczyc?

Ilu jest unikalnych bossow,ktorych spotkac mozna tylko w lochach,ktorzy nie sa wariacjami bossow z glownej sciezki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...