Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Shadow Mareza

Rakuyo Build (lvl 120)

Armor - Tomb Prospector Hood, Constable's Garb, Maria Gloves, Black Church Trousers.

Idealna bron dla mnie. Jako, ze przez zdecydowanie najwieksza liczbe czasu (8100h w Demonsach i obu Darkach) gralem katanami (najczesciej dual), rapierami i sztyletami to cieszy mnie to, ze w Rakuyo znajduje wszystko z powyzszych. Wersja jednoreczna to polaczenie katany z rapierem - co drugie uderzenie to thrust. Wersja po tranformacji to katana i noz czyli uwielbiany przeze mnie dual. Gra sie za(pipi)iscie. Bron moze nie najmocniejsza, ale odplaca sie z nawiazka tym, ze mozemy sporo dolozyc do vita i endu w przeciwienstwie do innych buildow. Postac to blizniacza siostra kobiety z Bloodletter czyli jednego z wczesniejszych buildow.

Statsy na zdjeciach. Aha, bede jeszcze farmil i testowal Cursed Adepty z 32.6% bonusem do thrust. :)

kEYGNGZ.jpg

3JrWHNR.jpg

D0VsxKw.jpg

DveWx87.jpg

GyvBkbt.jpg

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Bosh ledwo co człowiek dostał do łap Darka 2 a już przy kolejnej odsłonie modzą, bardzo się ciesze :D

Na Demon's Souls 2 już raczej na pewno bym nie liczył, to zamknięta historia tak samo jak King's Field.

To dobrze że seria sie rozwija i nie zamyka na jednym zatartym schemacie, mroczny XIX wiek może być ciekawy.

 

dlaczego zakminęta? Jeżeli twórcy uznają złe zakończenie za kanoniczne, to jest wiele możliwości poprowadzenia fabuły w ewentualnej dwójce. Bardzo bym chciał demons souls 2, bo jedynkę uważam za grę przegenialną (szkoda jednak, że tak krótką).

Odnośnik do komentarza

utknąłem na sierocie kos ;) no nie jestem w stanie jakoś sobie z nim poradzić nawet z pomocą innych albo dołączając do gry innych jako pomoc (w tym wypadku zazwyczaj host szybko umiera).

 

w dlc w ogóle te ogromne ryby z kotwicą mnie na 2 hity rozwalają, strasznie im mało obrażeń zadaję chicage +9 i majac skilla 50 pkt ;x Jakoś nie mogę ogarnąć timingu w unikach z nimi.

Edytowane przez kola_i_rum
Odnośnik do komentarza

utknąłem na sierocie kos ;) no nie jestem w stanie jakoś sobie z nim poradzić nawet z pomocą innych albo dołączając do gry innych jako pomoc (w tym wypadku zazwyczaj host szybko umiera).

 

w dlc w ogóle te ogromne ryby z kotwicą mnie na 2 hity rozwalają, strasznie im mało obrażeń zadaję chicage +9 i majac skilla 50 pkt ;x Jakoś nie mogę ogarnąć timingu w unikach z nimi.

 

Trzymaj się w miarę blisko i gdy atakuje naucz tak unikać by lądować za jego plecami, ładowany atak i brutalny, napakuj sobie run co dają + do brutalnych. Możesz też nauczyć się parować jego ataki, ale tutaj pewnie zejdzie ci więcej zgonów jak łapanie go za plecami. Przed drugą fazą jak zaczyna się zmieniać biegnij mu szybko za plecy i poczekaj na prawie koniec animacji, musisz załadować atak tak, że trafisz w momencie kiedy jego głowa idzie do góry, darmowy brutalny po tym. No i powodzenia, a i zachowaj spokój, ja sam go ubiłem, ale pod koniec walki przez to, że godzinę się go uczyłem puściły mi nerwy i prawie mnie piorunami zabił jak sam zdychał :P

 

Teraz bym go inaczej bił.... znaczy bardziej bez emocji ;p

 

 

Odnośnik do komentarza

utknąłem na sierocie kos ;) no nie jestem w stanie jakoś sobie z nim poradzić nawet z pomocą innych albo dołączając do gry innych jako pomoc (w tym wypadku zazwyczaj host szybko umiera).

 

w dlc w ogóle te ogromne ryby z kotwicą mnie na 2 hity rozwalają, strasznie im mało obrażeń zadaję chicage +9 i majac skilla 50 pkt ;x Jakoś nie mogę ogarnąć timingu w unikach z nimi.

 

Co do '2 ogromnych ryb'- zastosuj na jednej 'Shaman Bone Blade' to się będą same ze sobą napieprzać a z jedną już sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

no to jest ciekawe, zaraz spróbujęstrategię z shaman bone bladem. Sierota kos to nie wiem czy bede póki co próbował.

 

wgl zauważyłem, że bossów gorzej się bije w czterech graczy niż samemu - ci trzej i tak zawsze padną zapewne razem ze mną, a jak sam gram to mam większe skupienie na przeciwniku i lepiej mi wszystko wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja robiłem w ten sposób co koles na filmiku.

Nawet mnie nie drasnęła, cały czas powtarzała skok i nabijała się łbem na naładowanego Ludwiga.

 

edit: chyba nie to podlinkowałem. Myk polega na tym aby na samym początku walki przebiec pod jej nogami tak aby znaleźć się zanią. Wtedy ona wyykonuje skok a Ty ładujesz broń, wciskasz R3 i wbijasz jej ostrze w łeb. Następnie, odwracasz się, przebiegasz pod jej nogami, ona skacze i powtarzasz to samo póki nie zdechnie.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4 dzisiejsze filmiki. Wiecej na kanale TheRaikoh.

 

3 w pulapce. Jeden nawet klaskal, ale nie wiedzial, ze juz jest martwy :Coolface:

 

Polski akcent. Moze ktorys z was? :Coolface:

 

Ten tutaj prosil o listosc (1.17sek), ale litosci nie ma :Coolface:

 

I tutaj tez prosi o litosc niby w bezpiecznym miejscu obok cieni, ale Shadow Mareza tez jest cieniem :Coolface:

 

Fear the Cursed Clan!

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...