Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Powaznie na NG nie ma po co do dodatku isc na wiecej niz 85 levelu bo traci sie ten efekt mocy Old Hunterow ja NG+++ Robilem na 110 i tylko pierwszy Boss tam daje solidnie w pizde :D

 

Darek zrob questa koniecznie Runa ktora zdobedziesz idzie do 4 slota jest to mozna powiedziec Covenant Hunter of the Hunters pozwala na dobrego trolla w Co-Op jak dalaczysz do kogos kto zabil NPC-a lub innego Huntera ( w tym graczy ) to wchodzisz jako fioletowy Phantom i mozesz zaorac kolesia ktory czeka az mu ktos Bossa przejdzie 10/10 Hello Hello Visceral R.I.P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja Micolasha zawsze ubijam Poison Knifem z balkonu w drugiej fazie. Nienawidze typa :<

 

Mevek, nie jest zle zadawac pytania. Tylko duzo magii tych gier polega na odkrywaniu ich samemu. Ja tez sie pytalem gdzie mam isc, co mam zrobic, jaka jest kolejnosc. I teraz wiem, ze to nie ma znaczenia. Gra nie wpusci cie nigdzie, gdzie nie powinienes miec dostepu. Musisz samemu rozkminic czy jest ci za ciezko i isc gdzie indziej, czy sie meczysz dalej.

 

To jest troche inny styl projektowania gry. Jak bedziesz gral w Dark Souls 3, sprobuj samemu porozkminiac :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cofnąłem savea i idę w tego questa. 

 

Nie wiem czy w miarę grania przyzwyczaiłem się do sterowania, czy zwyczajnie wykminiłem taktykę, ale Blood Starved Beast padł wyjątkowo łatwo, aż filmik zapisałem. Dziś pora na kolejnego  :ohboy:

 

Swoją drogą odkryłem ciekawą rzecz, i przy okazji zaliczyłem śmiesznego buga.

 

 

Wiadomo, że do budynku auli dochodzi się naturalnie wraz z rozwojem fabuły. Jest też sposób na wcześniejsze dotarcie, gdy w Forbidden Forest odszukamy typa, który da nam kamyk i pokieruje ścieżką na prawo od wejścia do Vicar Amelii. O tych dwóch sposobach dotarcia tam czytałem, za to wspomniany kamyk dostałem jeszcze wcześniej od kolesia, co kaszle za kratą, tam gdzie wchodzimy po drabinie zaraz na początku gry. Fakt dość często do niego wracałem na gadanie, ale nie spodziewałem się tego kamyka, no i zapewnienia że przejdę bezpieczny tą ścieżkę.

 

Jeśli chodzi o śmiesznego buga, to ma on miejsce w czasie walki z łowcą w starym Yharnam (tym co ciska z gatlinga). Upodobałem sobie topór i dość konkretnie napierałem na typa w walce, a ten notorycznie spadał mi z wieży i ginął tam gdzie nie mogłem pozbierać z niego lootu.

 

Odnośnik do komentarza

Co do auli:

 

Wymagany przedmiot otrzymamy od każdego "okiennego" NPCa po:

- ukatrupieniu Amelii

- dotarciu do lasu

 

Warto zapamiętać wspomniany przez messera patent - przyda się w praktycznie każdej grze z serii. Ciekawostka:

 

 

odpowiedniki gekonów (te jęczące cosie), często uciekają w przepaść albo w stronę moba. Jednakże aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę, wystarczy oczyścić teren -> zapisać grę ->wczytać. Stworki zrespawnują się w przeciwieństwie do ubitych wrogów.

 

Odnośnik do komentarza

Tak nie próbowałem. Ubiłem go, za którymś podejściem na szczycie więc gra gitara.

Miałem identyczną sytuację, spadł i loot zawisł zbyt wysoko, żeby go zebrać. Na następny dzień wróciłem na wieżę i loot leżał obok gatlinga. Kurde ale mnie nerwy wczoraj zszargały przy walce z Amelią, pierwszy raz ją spotkałem i już była na jednego hita i zgon zaliczyłem, bestia wrażliwa na ogień to obsypywałem ją koktajlami i użyłem ognistego papieru na broni, łatwo szlo a na koniec You Dead. Później jeszcze trzy próby i nie dałem rady. Zmieniłem ścieżkę i dobiegłem do wiedźmy z Henwick (boże jaka ta lokacja jest klimatyczna) zaliczyłem przy niej zgona ale jutro spróbuję ją ubić. Gdzie mogę znaleźć ostrze Ludwiga?

Odnośnik do komentarza

 

Tak nie próbowałem. Ubiłem go, za którymś podejściem na szczycie więc gra gitara.

Miałem identyczną sytuację, spadł i loot zawisł zbyt wysoko, żeby go zebrać. Na następny dzień wróciłem na wieżę i loot leżał obok gatlinga. Kurde ale mnie nerwy wczoraj zszargały przy walce z Amelią, pierwszy raz ją spotkałem i już była na jednego hita i zgon zaliczyłem, bestia wrażliwa na ogień to obsypywałem ją koktajlami i użyłem ognistego papieru na broni, łatwo szlo a na koniec You Dead. Później jeszcze trzy próby i nie dałem rady. Zmieniłem ścieżkę i dobiegłem do wiedźmy z Henwick (boże jaka ta lokacja jest klimatyczna) zaliczyłem przy niej zgona ale jutro spróbuję ją ubić. Gdzie mogę znaleźć ostrze Ludwiga?

 

 

Wiedźma jest banalna. Padła za pierwszym razem i chyba tylko z dwa potiony wstrzyknąłem. Jak coś to taktyka w spoilerze:

 

 

Olej potwory które przyzywa wiedźma. Są powolne, nie atakują z dystansu i tylko z bliska są groźne. Wbiegaj na podesty po prawej i lewej i zwabiaj je tam. Zanim zejdą spokojnie obskoczysz całą lokację w poszukiwaniu wiedźmy. Sama wiedźma mało atakuje, raczej zgarnia strzała i teleportuje się w inne miejsce, wiec jak już na nią nabiegniesz to sprzedawaj jej najmocniejszy (przytrzymane R2) cios z jak najbardziej dopakowanej broni. Dalsza część walki nie rózni się więcej jak tym że trzeba uważać na większą liczbę przyzwanych stworów.

 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zalatwilem wiedzme (fajna lokacja, ale jednak preferuje miasto), teraz zastanawiam sie co zrobic. Po zalatwieniu BSB mam otwarte drzwi w cathedral ward, i otworzylem sobie skrot do vicar amelii, ale poki co w 2 podejsciach zlapalem wpier.dol. Eksplorowalem tez wieze w tym miejscu (droga do healing church to jest i ile mi wiadomo), ale nie moge jakos zeskoczyc na dol, bo zawsze wtopie i zgon. sa tam tez jakies drzwi ale cholera wie jak tam doskoczyc. Idac w przeciwnym kierunku niz hemwick lane zalatwilem jakiegos huntera z blyskawicami, ale ciezko bylo i widze, ze sa nastepni to odpuscilem.

 

Co za gra :obama:

Odnośnik do komentarza

Co do auli:

 

Wymagany przedmiot otrzymamy od każdego "okiennego" NPCa po:

- ukatrupieniu Amelii

- dotarciu do lasu

 

Warto zapamiętać wspomniany przez messera patent - przyda się w praktycznie każdej grze z serii. Ciekawostka:

 

 

odpowiedniki gekonów (te jęczące cosie), często uciekają w przepaść albo w stronę moba. Jednakże aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę, wystarczy oczyścić teren -> zapisać grę ->wczytać. Stworki zrespawnują się w przeciwieństwie do ubitych wrogów.

 

 

 

 

A mi się dwa nie chcą pokazać właśnie po drodze do teleportu do auli (przy dwóch egzekutorach). U innych graczy ich widzę, a u mnie się nie pokazują

 

 

Odnośnik do komentarza

Online. Właśnie u innego gracza ubiłem oba stwory, a jak wróciłem do siebie, nie znalazłem ich. Quit i restart nie pomógł.

 

No to wszystko jasne. Ubiłeś swoje stwory - inaczej niż we wspomnianym przeze mnie Demon's Souls w BB przypisane są do gracza nie do świata. Raz ubite więcej się nie pojawią w danym miejscu aż do nowego cyklu.

Odnośnik do komentarza

A wgląd to nie też waluta? W śnie można stroje za to kupować albo dzwonki przywołania. Wczoraj o 20 zacząłem grać, myślę sobie rozjadę w końcu Amelię i pójdę spać, udało się pokonać a dodatkowo zatłuc hunterów na cmentarzu i z prawej za katedrą, potem jeszcze cały zakazany las i wioska, jeszcze na chwilkę przenieść się do uniwersytetu, zebrać 68 tys., znów do snu tropiciela i pykło do 2 w nocy gdzie wcale mi się spać nie chciało, co za sztos!

 

Desing niektórych rejonów to jakiś majstersztyk, wioska w zakazanym lesie albo ten uniwerek ehh aby szybko pracę dziś skończyć i wrócić na polowania :)

Odnośnik do komentarza

Insight można spieniężyć u Bath Messengerów albo kisić (kosmetyczne zmiany w otoczeniu, redukcja frenzy resa/bestaliastwa).

Z tego, co ostatnio zauważyłem to niektórych rzeczy, jak zbroja, czy wyższy level ulepszenia broni nie da sie kupić, za kasę, lecz za insight'y.

Warto je zatem trzymać na czarna godzinę. Regularnie, tez polecam robić backup na pamieć przenośną. 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

 

Insight można spieniężyć u Bath Messengerów albo kisić (kosmetyczne zmiany w otoczeniu, redukcja frenzy resa/bestaliastwa).

Z tego, co ostatnio zauważyłem to niektórych rzeczy, jak zbroja, czy wyższy level ulepszenia broni nie da sie kupić, za kasę, lecz za insight'y.

Warto je zatem trzymać na czarna godzinę. Regularnie, tez polecam robić backup na pamieć przenośną. 

 

 

No właśnie wszystko to kupisz u wspomnianych Bath Messengerów. Alternatywą jest "kiszenie" na postaci Insightu (maksymalnie 99).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...