Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj podchodziłem do Shadow of Yharnam i poleciały bluzgi. Dopakowałem postać i dziś kolejne podejście.

 

 

Najgorsze, że to nie jest trudny przeciwnik. Bez problemu dochodziłem do fazy gdzie przyzywają wielkie węże i tu już dupa. Rozpracowałem taktykę, odwalam ich po kolei ale jakoś pod koniec się (pipi)ie.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie kisiłem Wgląd przez całą grę czasami tylko kupując ubranka. Mam teraz 50 i widzę, że to może ciążyć w tej lokacji gdzie

można dostać (pipi)ca od samego patrzenia

 

 

 

Też długo latałem z pierwszym rozpruwaczem, potem spodobał mi się miecz Ludwiga - takie dwa w jednym.

 

Teraz podchodzę do ostatniej walki w queście Eileen. Lekko nie jest.

Odnośnik do komentarza

A ja Blade of Mercy bardzo nie lubie. Mam na +10, ale strasznie slaby stagger ma ta bron. Jak jeszcze nie rozwinalem Bloodtinge to latalem z Rakuyo i Holy Moonlight Sword na wiekszych przeciwnikow. Teraz dobry stagger zapewnia mi Chikage i Bloodletter <3

 

Nastepne w kolejnosci do rozwijania jest Arcane. Kos Parasite moze byc boski!

Odnośnik do komentarza

Broń wymaga specyficznego podejścia, to fakt - nie jest to uniwersalny LHB. Z początku byłem rozczarowany obrażeniami, ale im więcej używałem Ostrza tym lepiej rozumiałem, gdzie leży jego moc. Parę uwag:

- bazowe Arcane jest za niskie, żeby ładować w ten stat;

- dash +R1 przekozak (zasięg + obrażenia);

- złapanie huntera w kącie i szatkowanie R1>R1>R1 (obrażenia zwiększają się z każdym kolejnym hitem)... kończy się zgonem;

- BoM + Old Hnter Bone :banderas:

- BoM + Beast Blood Pellets :banderas:

Platyna wpadła właśnie z tym orężem i jedynie bezgłowa bestia sprawiła mi trudność.

Odnośnik do komentarza

Ta ostatnia walka w queście kruczycy jest imo cięższa niż większość bossów, za to nagrodą jest świetna runa. 

 

Wczoraj wieczorem ubiłem Roma i akurat wracając doszedłem do tej walki :banderas:

 

Zapodaj ten filmik @YBunny!

 

A ten, jakie ulepszenia polecacie na bron: mocne, ale zwykle, czy slabsze z dodatkowymi efektami?

 

Spróbuję wieczorem pokombinować z edytorem i zrobię upload.

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie z tym że padł Rom oraz łowca z questu Eileen. Udało mi się ogarnąć share factory, więc po robocie będę mógł Was rozśmieszyć moimi zmaganiami z bosami. Swoją drogą typ z questu Eileen nie był aż tak trudny.

 

 

Taktyka na tchórza była bardzo spoko. Pomijając fakt, że sam się drainował z życia wyciągając długi miecz, to wystarczyło go zwabić na schody i walka ograniczała się do pojedynczych doskoków z toporem. Kiedy był za daleko zaczynał się cofać, natomiast po skróceniu dystansu do pewnej granicy szedł powoli w moją stronę i tu wystarczyło sieknąć z doskoku i w nogi. Ot takie 5 minutowe hit and run. Dla porównania próbowałem go dojechać na otwartej przestrzeni, to tam już sytuacja zmienia się drastycznie

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...