Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o platynie ale chyba trochę wtopiłem

użyłem w trakcie gry 3 pępowiny aby odblokować sekretne zakończenie, przed końcem zrzuciłem save z już zużytymi pępowinami czyli nie ma szans na zrobienie teraz wszystkich zakończeń? Tylko wschód słońca i początek dzieciństwa, a jakbym chciał zrobić szczytne życzenia to musiałbym przechodzić jeszcze raz całą grę?

a jakoś nie chce mi się drugi raz teraz przechodzić. Mimo, że gra jest fenomenalna to trochę jestem nią zmęczony i jeżeli moje obawy się potwierdzą to sobie dam spokój, ewentualnie jeszcze dogram dodatek.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jeszcze nigdy przy żadnym bossie w Soulsach nie czułem takiej presji do końca walki jak przy Orphan Of Kos. Jasne Maria była genialna, Ludwig też spoko ale ten brzydki matkoznawca za każdym razem stawiał w sytuacji zużycia całej krwi i pocisków, co chyba nigdy mi się nie zdażyło.

 

Boże co za gra  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Myślałem o platynie ale chyba trochę wtopiłem

użyłem w trakcie gry 3 pępowiny aby odblokować sekretne zakończenie, przed końcem zrzuciłem save z już zużytymi pępowinami czyli nie ma szans na zrobienie teraz wszystkich zakończeń? Tylko wschód słońca i początek dzieciństwa, a jakbym chciał zrobić szczytne życzenia to musiałbym przechodzić jeszcze raz całą grę?

a jakoś nie chce mi się drugi raz teraz przechodzić. Mimo, że gra jest fenomenalna to trochę jestem nią zmęczony i jeżeli moje obawy się potwierdzą to sobie dam spokój, ewentualnie jeszcze dogram dodatek.

No jak już je zużyłeś i zrobiłeś save to po ptokach.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja przed końcem gry zgrałem tez sejwa ale nie zrobiłem tego co Ty w spojlerze ale nie po to bo chciałem wbijać platyne przy jednym przejściu ale z ciekawości jakie sa wszystkie zakończenia. A skończyło sie na tym ze grę i tak skończyłem ponownie i platyna ostatecznie wleciała. Ale co teraz ze mną robi ten opcjonalny boss z dodatku to głowa mała. Ja go tłukę to pasek mu schodzi chyba w milimetrach a jak on sie porządnie zamachnięcie to 2 hity i mnie nie ma:( nie chce wzywać gracza z zewnątrz ale boje soe ze cierpliwości mi zabraknie

Odnośnik do komentarza

 

Ludwig był dość zaporowy, ale ostatni boss był chyba najbardziej wkurzający

laurency to najcięższy gnój, jeżeli grasz melee buildem przez tryskającą lawę, na szczęście jest lead elixir

A w czym on pomoże? Przecież dzięki niemu łatwiej zrobic stuna bronią palna i spowalnia nasze ruchy a wydaje mi sie ze laurenca nie da sie w ten sposob ogłuszyć

Odnośnik do komentarza

Można mu zrobić stuna celując w głowę, w jego trzeciej formie już nie można. Właśnie sobie z nim poradziłem buidem pod Bloodtinge. Generalnie to jeden z tych bossów gdzie nie warto używać locka (chyba żeby strzelić) ze względu na pier.dolniętą kamerę. W sumie łatwiej i bezpieczniej mi z nim poszło trzymając się go na dystans i wyczekując jego jump attack albo jak tą wielką łapą przywala o ziemię i szybko zajść za jego dupę. Bone Marrow Ash trochę pomogły go osłabić w drugiej formie i dobiłem chikage.

 

A lead elixir to na jego lawe w ostatniej formie :)

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Heh tez go rozwaliłem z godzinę temu ;d ileż jak miałem przy nim chwil zwątpienia to głowa mała. W sumie to z 3 dni temu pierwszy raz do niego podchodziłem i tak do dzis próbowałem od czasu do czasu. Az w koncu dzis niezawodny sposob sie sprawdził czyli spacerek do miasta, fajeczka i po powrócę pierwsze podejście i koleś padł po zużycie 9 eliksirów i jednego papieru pioruna. W żadne ołowiane eliksiry sie nie bawiłem. No i używałem jednak taktyki na locku i tez razczej wyczekiwanie z dystansu zamiast bieganie za plecy bez przerwy jak wiele osób radzi. Jak tak próbowałem to bardzo często jego zamaszyte ciosy i tak mnie sięgały lub nagły obrót o 180 stopni. Za plecy wskakiwałem tylko gdy byłem pod nim i widziałem ze chce je.nac to wtedy unik za niego bo do tylu juz za pozno wtedy. Chyba najgorszy boss jak dla mnie do tej pory chodź ta ostatnia walka to była dla mnie niemal jak gra w szachy i wszystko z głowa można zrobic bez większych problemów;)

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Moze byłeś przelevelowany i uciekła obesrana

 

Wlasnie przeczytałem newsa ze FS zapowiedziało ze tworzy nowa grę na 2017. Czyżby bb2?:ddd

 

Ps. Wlasnie rozwaliłem kosa. I wiecie co? Jak dla mnie najłatwiejszy bos z dodatku. Padł za 3 razem gdzie przy pierwszym podejściu zostało mu z 3 cm życia a przy drugim chciałem pobawić sie w stuny z pistoletu i niestety to nie była dobra taktyka ;p No i 3 podejście i nawet sie nie spociłem specjalnie ;p

 

Któraś broń była do pominięcia, co uniemożliwia zdobycie trofeum?

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...