Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie olej pajączki, a ten drugi boss o którym piszesz jest na pewno cięższy do pokonania od roma, ale i tak polecam Ci go uprać, poza tonitrusem odblokuje też zakup bolt paper które mogą Ci się później przydać. BTW nigdy nie sprzedawaj broni, szmatek itp - przecież i tak dostajesz za to jakieś grosze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

padł za drugim razem wczoraj, niczym na easy mode :)  cierpliwość opłaciła się.

 

Pytanie do wątku Elieen. Spotkałem ja na początku gry, pogadaliśmy. Kiedy szukałem jej (byłem już u roma, ale nie zabiłem) nie znalazłem jej nigdzie w cathedral's ward, pomimo otwarcia wszystkich 3 bram/skrótów. 

Czy jest jeszcze szansa, na ogrania jej wątku? Nie tyle co chciałbym zabić Henryka, ale bardziej zależy mi na zabiciu jegomościa z kataną.

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem z Amygdalą w splugawionych lochach na ostatnim poziomie (tam gdzie mamy pół paska życia). Ogólnie idzie dosyć gładko (stoję koło jednej z nóg i naparzam w zwisającą łapę, później odskok i czekam aż łapa znowu się pojawi itd). Problem pojawia się jak to ścierwo zaczyna wymachiwać wszystkimi łapami. Wtedy zaczyna się rosyjska ruletka bo albo trafi i po całym pasku życia albo fartem nie trafi i jadę znowu z łapą. Jest jakiś patent na to jej machanie rękami? Nie wiem - lepiej odskoczyć do tyłu czy wręcz przeciwnie doskoczyc jak najbliżej nóg? W wątku fabularnym ten boss był tak banalny że w sumie to nawet już nie pamiętam samej walki ale tutaj w lochach na połowie paska życia daje ostro w kość :/

Odnośnik do komentarza

Próbowałem tą taktykę ale grając od początku rozpruwaczem (+10) nie bardzo mi odpowiada. Jest dlugotrwala (jak na rozpruwacz) do tego też można oberwać łapami.

Kurcze wlasnie zostało jej może z 2mm energii i znowu machniecie łapami i K.O na miejscu!! KU$$A!!!!!! Widzę że to strasznie chaotyczny i przypadkowy boss. Zero skilla, liczy się tylko czysty fart!! :/

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak nie dajesz rady uciec za jej nogi jak macha łapami to możesz trzymać się od niej trochę dalej i wyczekiwać ataków po których schyla łeb do ziemi. W ostatniej formie, kiedy wyczarowuje te badyle w ostatniej formie lepiej się schować za nią i już bić po nogach, (pipi)e. Minus jest taki, że dosyć czasochłonne.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy możliwe jest, że przepakowałem postać? :/ Odpaliłem Old Hunters i mając 155 lvl wszyscy z dodatku ginął praktycznie za jednym uderzeniem. Tak już będzie do końca czy w końcu poziom trudności się jakoś ustabilizuje? Bo na chwilę obecną to Until Dawn było trudniejsze : ] 

Niezły kabaret ja nawet 80 levelu nie miałem na NG+ a bossowie z dodatku padali za 2-3 razem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...