Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie to uważam pierwsze Dark Souls za najlepszą grę w serii (w Demony nie grałem). Trójka to takie copy/paste patentów z jedynki. Zbroje, bronie, nawet wrogowie się powtarzają. Oczywiście możliwości jest więcej, system walki ewoluował ale jak spędziłem przy jedynce kilkaset godzin tak tutaj nie ma dla mnie klimatu. Oczywiście rozumiem, dla kogoś kto zaczyna od trójki to będą najlepsze Soulsy, ja jednak po jednym przejściu dałem sobie spokój i gra leży na półce czekając na lepsze czasy. Po prostu mi się nie chce. A czarę goryczy przelewa ten nieszczęsny system inwazji. Czuję się tak jakby From starał się na siłę obrzydzić ludziom ten element rozgrywki.

 

 

PS z biegiem czasu coraz bardziej doceniam BB. Ta gra jest dla mnie na tym samym poziomie co DkS i From powinien się skupić na puszczaniu nowych tytułów zamiast odgrzewać w kółko to samo.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Nie no, beczka z deka, bo uproszczony system w BB (względem Soulsów) to dla Ciebie jarango motzno, a bardzo dobra trójeczka (która nabrała w końcu dynamiki) to już copy-paste. No ja też nie wierzę w co czytam.

Odnośnik do komentarza

Figaro tak zachwala, że aż odpaliłem wczoraj zapis z NG+ i polatałem po Hemwick Charnel Lane, zabijając na końcu bossa tej miejscówki. Co za gra, nie wiem dlaczego tak mnie przyciąga. Ja nawet lubię po prostu chodzić po tych lokacjach.

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj zauważyłem, jak bardzo podoba mi się ścięcie tłuszczyku w porównaniu do Soulsów. Nie ma nic o psuciu się broni, limitu wagi noszenia itd. Wszystko jest idealnie skondensowane i skoncentrowane. Jedynie co psuje ten widok to fiołki krwi, które trzeba farmić. Elegancki system Estus Flasków przecież tak bardzo by pasował do tego arkejdowego nastawienia BB, kompletnie nie rozumiem tej decyzji.

Odnośnik do komentarza

@Figaro

 

A to nie jest tak że w DS3 chodzi się w tym samym świecie i mniej więcej podobnych rejonach co w poprzednich częściach tylko wiele wieków (?) później?

 

Fiolek w BB nie trzeba farmić bo:

 

1. Wypada ich mnóstwo

2. A gdyby zabrakło to można je kupić. W późniejszych etapach nie stanowi to problemu finansowego (krwistego)

Odnośnik do komentarza

Tak, ale jak walczę z bossem już nty raz i chcę ponownie, to nie mam kasy (bo ciągle idę do niego i ginę) i w końcu kończą mi się fiołki. Wtedy muszę albo pofarmić kasę, albo fiołki. Głównie wtedy jest to uciążliwe. Po prostu system Estus Flasków lepiej by pasował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...