Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 być może moja reakcja wynika z tego że mam naprawde ogromne oczekiwania po nowożytnych grach od fromsftware, i bloodborne wygląda świetnie, i zapowiada się świetnie, jednak dzisiejszy materiał w moim odczuciu nie pokazał nic nadzwyczajnego

 

A czegoż takiego nadzwyczajnego mozna było sie spodziewać po trailerze? Potęgą soulsów był genialny w swej prostocie system walki a o tym mozna było przekonać sie dopiero w praktyce. Bloodborne, póki co, zapowiada sie na piękne widowisko. Klimat, design lokacji (!), muza, wszystko w tym trailerze jest na swoim miejscu. Reszta wyjdzie w praniu. Mam tylko nadzieje, ze nie wyjdzie z tego kolejny slasher na kilka godz. Oby zostało w tym jak nawięcej z rpg.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam znaczne obawy co do tej gry w kwestii sfery rpg, systemu walki i progresji poprzez świat gry? Design i muzyka to jedno, ale mnie interesuje czy FS pokaże wreszcie coś nowego, bo patrząc na cykl gier z serii Souls widziałem tylko kopiowanie własnych rozwiązań i lekkie upraszczanie gry z każdą kolejną częścią (nawet poziom trudności spadał). Mówiąc szczerze nie mam ochoty robić po raz 4. tego samego tylko w innym stylu. Im nowsza część cyklu tym coraz mniej czasu z nią spędzałem i obawiam się, że po pierwszych zachwytach nad designem i muzyką gra ostatecznie rozczaruje mnie.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
 

 

 

ja musze powiedzieć że nowy trailer nie urwał mi jaj....

chociaż ufam FS i wiem że robią świetne gry, nieporównywalnie lepsze niż większość współczesnego badziewia, ale mimo to mimo że trailer był fajny, to jednak "jedynie" fajny, a nie urywający jaja

Co Ty pleciesz człowieku, przecież trailer urwał jaja wszystkim, ten klimat? Ten mrok? TA MUZYKA?! WTF

 

moje jaja są jeszcze na miejscu

oczywiście że klimat jest super, być może moja reakcja wynika z tego że mam naprawde ogromne oczekiwania po nowożytnych grach od fromsftware, i bloodborne wygląda świetnie, i zapowiada się świetnie, jednak dzisiejszy materiał w moim odczuciu nie pokazał nic nadzwyczajnego, pokazał świetne rzeczy, ale właśnie takich rzeczy się spodziewałem, i dostałem to na co czekałem. czyli bardzo wysoki poziom (który pewnie w samej grze będzie jeszcze wyższy). ale ponieważ oczekiwałem świetnego poziomu i właśnie taki dostałem to moja reakcja była bardziej na zasadzie "oooo ale to fajne, dokładnie tak jak sie spodziewałem" , ale jednak nie było efektu typu "ooo WOW!!!! za(pipi)istość przerosła moje oczekiwania! wygląda lepiej niż sie spodziewałem! urwało mi jaja!!" - no właśnie, nie urwało mi jaj bo dostałem to na co się nastawiałem a nie "coś więcej" - oczywiście mowie o dzisiejszym gameplayu, bo sama finałowa gra może przerosnąć moje oczekiwania, ale na obecną chwile to dzisiejsze materiały wpisują się w ten bardzo wysoki poziom na jaki oczekiwałem, ale go nie przerastają

 

i żeby nie było - nie mówie nic złego o grze!! nic z tych rzeczy! mówie tylko że oczekiwałem wysokiego poziomu i właśnie taki wysoki poziom dostałem dzisiaj, więc jestem zadowolony. jednak nie zostałem powalony na ziemie czymś niesamowitym, ponad moje oczekiwania. zostałem jedynie w pełni zaspokojny świetnym poziomem, takim jakiego oczekiwałem

 

Czytasz swoje posty zanim je wyślesz dalej? Nie chce się czepiać, ale przeczytaj to wytłuszczone i wytłumacz mi o co chodzi bo może jestem za głupi : D
 

Każdy oczywiście ma swoje zdanie, ja się kompletnie nie zgadzam i uważam że trailer urwał jaja, za to jestem lekko zawiedziony że nie pokazali więcej gameplayu - chociaż bardzo ufam From Software i jeśli bedzie poziom DkS 1&2 to dla mnie spoko - nie wymagam żeby były jakieś wielkie rewolucje niech trzyma poziom poprzednich części. ( Opinia fanatyka wszystkich soulsów ) :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

ja musze powiedzieć że nowy trailer nie urwał mi jaj....

chociaż ufam FS i wiem że robią świetne gry, nieporównywalnie lepsze niż większość współczesnego badziewia, ale mimo to mimo że trailer był fajny, to jednak "jedynie" fajny, a nie urywający jaja

Co Ty pleciesz człowieku, przecież trailer urwał jaja wszystkim, ten klimat? Ten mrok? TA MUZYKA?! WTF

 

moje jaja są jeszcze na miejscu

oczywiście że klimat jest super, być może moja reakcja wynika z tego że mam naprawde ogromne oczekiwania po nowożytnych grach od fromsftware, i bloodborne wygląda świetnie, i zapowiada się świetnie, jednak dzisiejszy materiał w moim odczuciu nie pokazał nic nadzwyczajnego, pokazał świetne rzeczy, ale właśnie takich rzeczy się spodziewałem, i dostałem to na co czekałem. czyli bardzo wysoki poziom (który pewnie w samej grze będzie jeszcze wyższy). ale ponieważ oczekiwałem świetnego poziomu i właśnie taki dostałem to moja reakcja była bardziej na zasadzie "oooo ale to fajne, dokładnie tak jak sie spodziewałem" , ale jednak nie było efektu typu "ooo WOW!!!! za(pipi)istość przerosła moje oczekiwania! wygląda lepiej niż sie spodziewałem! urwało mi jaja!!" - no właśnie, nie urwało mi jaj bo dostałem to na co się nastawiałem a nie "coś więcej" - oczywiście mowie o dzisiejszym gameplayu, bo sama finałowa gra może przerosnąć moje oczekiwania, ale na obecną chwile to dzisiejsze materiały wpisują się w ten bardzo wysoki poziom na jaki oczekiwałem, ale go nie przerastają

 

i żeby nie było - nie mówie nic złego o grze!! nic z tych rzeczy! mówie tylko że oczekiwałem wysokiego poziomu i właśnie taki wysoki poziom dostałem dzisiaj, więc jestem zadowolony. jednak nie zostałem powalony na ziemie czymś niesamowitym, ponad moje oczekiwania. zostałem jedynie w pełni zaspokojny świetnym poziomem, takim jakiego oczekiwałem

 

Czytasz swoje posty zanim je wyślesz dalej? Nie chce się czepiać, ale przeczytaj to wytłuszczone i wytłumacz mi o co chodzi bo może jestem za głupi : D

 

 

To jest yano, tego nie ogarniesz. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Gra wygląda niesamowicie i ma wyjść w ciągu 6 miesięcy. Radujmy się panowie, nadchodzi prawdziwa gra, ja to czuję. Cieszmy się każdym takim tytułem, tak mało ich zostało.

6 miesiecy ? wtf, to oni zabrali sie za to zaraz po zrobieniu DS1 ?

Tak, po skończeniu DLC do jedynki.

Odnośnik do komentarza

 

Czytasz swoje posty zanim je wyślesz dalej? Nie chce się czepiać, ale przeczytaj to wytłuszczone i wytłumacz mi o co chodzi bo może jestem za głupi : D

 

 

w tym kawałku chodzi o to że spodziewałem się zobaczyć coś świetnego, i zobaczyłem coś świetnego więc nie było to dla mnie zaskoczeniem.

trailer nie przerósł moich oczekiwań bo były bardzo wysokie. gdybym spodziewał się czegoś średniego to rzeczywiście po trailerze byłbym bardzo miło zaskoczony, ale spodziewałem się właśnie takiej za(pipi)istości. dlatego napisałem że nie urwało mi jaj bo byłem na to nastawiony, nie było efektu "wow tego sie nie spodziewałem!!" a to zwykle zaskoczenie za(pipi)istością powoduje największy opad szczeny. w moim przypadku nie było zaskoczenia bo dostałem to czego się spodziewałem

 

nie wiem jak bym miał bardziej to wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Project-Beast-Hype-Train.jpg

 

Ten jumping attack, te uniki (jak w nightmare creatures), ta ikona zalockowania, te ataki, ten subboss/mob. Jaram się. 

 

 

 

 

@Don przecież ta walka wygląda tak jak walki z heavy knights z dark souls, ani łatwiejsza, ani trudniejsza.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...