Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wioska rybacka i zejście do studni po broń, do czasu włączenia się do walki drugiego przeciwnika jest luz, a później... ktoś tam w FS nieco przesadził.

Ale przecież drugi przeciwnik dołącza się dopiero gdy praktycznie celowo pod niego podejdziesz i go zaggrujesz, obu przeciwników możesz kolejno skasować 1vs1. Nie ma tam żadnej przesady, prędzej prztyczek od From "lol, trzeba było się rozejrzeć przed walką, a nie latasz wkoło kolumny".

Nawet nie wiedziałem, to spróbuje go odciągnąć.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na tym etapie jeszcze nie, graj dalej

 

jak zamierzasz grać broniami pod strength, to nie będziesz żałował, ewentualnie kup sobie hunter's axe i ulepsz na +10 - skaluje się ze strength na B, a poza tym ma dobry rally potential (odzysk hp po trafieniu od przeciwnika)

brzmi niezle:)

 

w ogole miedzy tymi broniami w tej grze sa duze roznice? tzn nie chcialbym kupic hunter's axe, zuzyc wszystkie ulepszenia i potem od razu znalezc cos lepszego i nie moc ulepszyc :P

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze kazda bron jest dobra i to od Ciebie zalezy ktora Ci sie spodoba i z ktorej bedziesz wyciskal to co sie da, oczywiscie kazda ma troche inne scalowania, ale sporo lapie sie podobnie pod statsy, wiec jak nie robisz buildu pod pvp to sie nie martw. Co do kamieni to powiem Ci, ze przy praktycznie 100% znajomosci map mozesz znalezc tyle kamieni (nie licze kielichow) ze starczy Ci na 2 bronie +10 i 2 bronie +9. Liczac kielichy to 3 blood rocki mozesz znalexc (ISZ, Ihyll, Loran) plus randomowo z bossow - mi na przyklad wypadl jako pomocnikowi tam gdy gralem z kumplem. Chunkow tez tam sporo.

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5
 

 

na tym etapie jeszcze nie, graj dalej

 

jak zamierzasz grać broniami pod strength, to nie będziesz żałował, ewentualnie kup sobie hunter's axe i ulepsz na +10 - skaluje się ze strength na B, a poza tym ma dobry rally potential (odzysk hp po trafieniu od przeciwnika)

brzmi niezle:)

 

w ogole miedzy tymi broniami w tej grze sa duze roznice? tzn nie chcialbym kupic hunter's axe, zuzyc wszystkie ulepszenia i potem od razu znalezc cos lepszego i nie moc ulepszyc  :P

 

 

Są spore różnice w

 

- damage

- scalowanie ze statystykami

- zasięg

- dps

- wind-up ataków

- szybkość transformowanych ataków co ma wpływ na jakość działania beast blood pellets

- jakie gemy można wsadzić do bazowej wersji broni

- czy jest splitowany damage, czy nie, co wpływa m. in. na to czy można używać bolt paper / fire paper 

- poise damage

 

 

 

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

skonczylem

 

jakie to bylo dobre :obama:

 

mam jedno pytanie

 

dlaczego w hunter's dream sa nagrobki pozwalajace zobaczyc smierc innych graczy? jak tam zginac?

 

 

Transformowane chikage, albo gdy się co-opuje w hunter's dream i będziecie we wrogich covenantach to można walczyć ze sobą.

 

 

 

Zostałem przyzwany w Nightmare Frontier, pomyślałem że wypróbuję na Amygdali jedną broń z DLC i skończyło się tak (Nobody, nie zaglądaj jeśli DLC nie ograłeś jeszcze :reggie: ):

 

 

 

 

Domyśla się ktoś, czy to jak Amy była zglitchowana wynika po prostu z błedów w online, czy może jednak z użycia gatling guna? Bo czasem, jak widać na filmiku, wyłączały się bossowi animacje i AI.

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

To miej nadzieje dalej. Jakos nie widze bys zaczynal konwersacje dzis, wczoraj czy wczesniej, wiec japsko. I nie pierd.l glupot.

Moge wrzucac co mi sie podoba, a ty nie musisz tego ogladac. Takze twoje zdanie nikogo.

Ale jesteś przykrym człowiekiem. Piszesz, że mnóstwo ludzi uwielbia twoje filmiki i pmki nie klamia. Mnostwo? Ogladalnosc Ci sie zamyka w 30. To znaczy, ze nikogo one nie obchodza. Wrzucasz screeny z rozmowy, gdzie ktos zarzuca Ci (majac absolutna racje), ze jestes idiota i oszukujesz a Ty sie z tego cieszysz.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...