Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z dostępnych na początku broni pod Str masz:

 

Cleavera

Saw Speara

Hunters Axe

Drivera

Koło

 

Ludwig i Pazury działają lepiej pod Quality w mniejszym lub większym stopniu

Super lista, aczkolwiek..... 

 

Spear jest quality z przewagą skill 

Cleaver też quality ale z przewagą str. Ludwig jest bardziej pod str od tego...

Koło nie jest dostępne na początku 

Kirkhamer jest bardziej pod str niz wszystko powyższe 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

No gorzej sobie radzę tą bronią, ale nie ma to jak wparować do research hall w trybie bestii, jak się jeszcze jest w oddali zawyć żeby usłyszeli, a potem rozjechać dwóch typów, jeden po drugim. :fsg:

 

 

Wygrał z was ktoś przeciwko trzem jakąś walkę? Mnie się tylko raz udało i to jeszcze z pomocą mobka, więc nie ma się czym chwalić.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

chyba troche za bardzo dopakowalem postac.

 

 

 

doszedlem do forbideden woods. mam chyba 40 poziom, saw cleaver +5 i wchodze we wszystko jak w maslo.

blood starved beast za 1 razem, wiedzma za 1 razem, djura na wiezy bez problemu, wrocilem teraz do amelii i zalatwilem ja w jakies 20 sekund.

 

 

 

gra sie zrobila dosc latwa, ale moze to po prostu wciaz poczatek. bo pierwsze 2, 3 godziny gry to ku.rwowalem niemilosiernie.

Odnośnik do komentarza

Po prostu nauczyłeś się grać :reggie:

Dodatkowo większość ludzi wbija na Amelię przed zrobieniem Hemwick i wiedźmy, a ta lokacja daje dostęp do kilku twin blood stone shardów, przez co nie tylko ma się silniejszą postać, ale (a może przede wszystkim) silniejszą broń, dlatego przestaje sprawiać problemy w porównaniu do pójścia na nią na levelu 25-30 z +3 Saw cleaverem.

Odnośnik do komentarza

 

plakac mi sie chce, ze nigdy nie kupilem demon's souls i dark soulsow zadnych. bloodborne mnie wkrecil jak malo co. dobrze, ze ps3 nie sprzedalem. skoncze BB to przede mna jeszcze 3 gry + jeszcze 1 w tym roku. doskonale.

 

Ja dokładnie to samo.

Gram już trochę również w Demonsy, na razie byłem raz zmierzyć się z Phalanxem to mnie dojechał :reggie:

 

Aktualnie skupiam się w BB nad zrobieniem NG + oraz trochę drugą postacią pod Czikago i Ewelinkę.

Odnośnik do komentarza

Ziomkowi nagadalem o grze a on nie ogar w ogole w serii Souls. W sumie sam wielki nie jestem. Jedynie zaliczona dwojka. Ale wpadam do niego bo podjarany BB.

No i huy. Okazalo sie ze to za(pipi)ista kanapowa giera. Lepsza niz w singlu.

Nie spodziewalem sie ale dobry patent. Ja gram, gine i zamiana plus ustawka na zetony czy dasz rade odzyskac utracone krwinki.

Sam bym znowu kupil PS4 bo to byla jedyna godna szpila.

Odnośnik do komentarza

wczoraj mialem fajna akcje.

 

 

latalem po forbidden woods. wrocilem do mlyna, otworzylem go sobie z drugiej strony. w srodku stal gosc w helmie (jak ten z monty pythona). rozmowa sie nie kleila wiec chcialem go zbic. okazal sie byc mega trudny do pokonania. raz zostal mu centymetr zycia, ale zrobil mi wyrywanie flakow (kontre). w koncu chcialem sprawdzic czy moge przed nim uciec i wskoczyl za mna do windy i zdechl. cieszylem sie jak glupi, ale wtedy mialem zanik pradu. serce mi drzalo jak odpalalem gre, ale okazalo sie, ze stoje na dole a obok jego trup. ochoczo pobieglem do hunters dream, a tam przy latarni czekal na mnie lowca. je.bany co chwile wielka rybe wzywal, ale po kilku probach go zatluklem. mialem tak spocone lapy, ze musialem sobie przerwe zrobic.

 

gra miazdzy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W końcu zebrałem się w sobie i przelazłem Laurenca i Kosa na new game+, Laurence o dziwo padł za 2 razem, ale Kos o dziwo zamordował mnie z 6 razy...

 

Teraz dochodzę do wniosku, że za długo grałem tą postacią bo każdy build mogę nią robić... może zacznę od nowa i zrobię postać pod jakiś cosplay :D Doll albo Lady Maria... w sumie zacząłem od nowa i w chwilę moment wyczyściłem wszystko do księdza rydzyka... ale z drugiej strony jak sobie przypomnę farmienie składników do upgradu broni, albo tych gemów... no i kielichy ;p ehhh sama przyjemność, od konsoli nie odejdę znowu na setki godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...