Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No bo to bez sensu jak ktoś przechodzi grę za Ciebie. 

Tak samo myśleli też twórcy gry, którzy pomimo pierwotnych informacji zdecydowali się jednak nie wrzucać do swojej niesamowicie trudnej pozycji zatytułowanej Bloodborne, która przeznaczona jest tylko dla prawdziwych mężczyzn, możliwości przywoływania pomocników na walki z bossami. Nie dziwie się, że sami uznali to za bezsensowne i jednak zmienili zdanie, bo inaczej to samograj.

 

A nie, czekaj...

 

Po to jest opcja w grze, że jak ktoś chce, to sobie z niej korzysta. Moralizować komuś, że "źle gra", bo korzysta z czegoś, co w grze się znajduje, ponieważ zostało zaprojektowane przez samych jej designerów, nie jest exploitem, to ja nie wiem. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No bo to bez sensu jak ktoś przechodzi grę za Ciebie. Jeden z summonów NPC nie pojawia Ci się prawdopodobnie dlatego, że nie jesteś w Lidze - taki covenant, możesz dołączyć w lesie przy lampie.

 

W lesie przy lampie ? tzn ? dokładnie gdzie ? Jaka lokalizacja ? Nie jestem wyjadaczem chleba w Bloodborne a zwykłym użytkownikiem,tak więc jaśniej proszę ? Zarazem Tak jak napisał Hela :

"Po to jest opcja w grze, że jak ktoś chce, to sobie z niej korzysta"

 

Proszę o pomoc,gdyż totalnie utknąłem w tym DLC nie mogąc pokonać samemu Ludwiga!

Edytowane przez Shadow_Defender
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

jest sens próbować grać w DLC postacią na 127lvl ale NG+? innego save'a nie mam a od nowa mi się nie chce grać :/

 

dodam że już zacząłem i się zawiesiłem na ludwigu...

 

Ja miałem z 70 podejść, spokojnie. Nie połakom się na summonowanie i ta walka stanie się jedną z twoich ulubionych.

Odnośnik do komentarza

jest sens próbować grać w DLC postacią na 127lvl ale NG+? innego save'a nie mam a od nowa mi się nie chce grać :/

 

dodam że już zacząłem i się zawiesiłem na ludwigu...

Na tym levelu to mozesz probowac maksymalny poziom trudnosci czyli ng+7. Ja zrobilem dodatek swoja glowna postacia do pvp wtedy (nr1 w rankingu na swiecie :Coolface: ) na lvl 100 ng+5. Bylo ciezko, ale wlasnie o to chodzi, bo trzeba dac z siebie ile sie da.

Nie robcie z tego dodatku nie wiadomo jakiego trudnego. W normalnej grze mozna tam isc zaraz po Amelii i jak widac po zgarnianych duszach nie jest to najtrudniejsze miejsce w grze. No i wiekszosc przed tym dodatkiem gre skonczyla (tak jak ty) wiec wie z czym co sie je w BB. Nie panikujcie i nie wymyslajcie nie wiadomo jakich leveli, bo to troche smieszne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jest sens próbować grać w DLC postacią na 127lvl ale NG+? innego save'a nie mam a od nowa mi się nie chce grać :/

 

dodam że już zacząłem i się zawiesiłem na ludwigu...

Ja przechodziłem DLC na NG koło coś Twojego levelu i też miałem zawiechę na Ludwigu (padł za ~10 razem) więc jestem jeszcze większy lamus. Moim zdaniem jest to do zrobienia ale jaka jest przyjemność z tego jak ludwig ma

Cię na hita? Ba nawet zwykly przeciwnik jest w stanie Cie zaorać 2 hitami na ng +? Podchodzić 70 razy do bosa? To potem przy kolejnych będzie 150 razy? Geez.. Tego co Klałn marudzi nie komentuje bo szkoda nerwów. 127 level na ng+7 jaaasne.

Edytowane przez mozi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...