Skocz do zawartości

wiek graczy


konsola a wiek  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaką konsole preferujesz i ile masz lat?

    • playstation poniżej 15 lat
    • playstation 15-19 lat
    • playstation 20-24 lat
    • playstation 25-30 lat
    • playstation ponad 30 lat
    • xbox poniżej 15 lat
    • xbox 15-19 lat
      0
    • xbox 20-24 lat
    • xbox 25-30 lat
    • xbox ponad 30 lat
    • mam w (pipi)e sony i xboxa, nintendo ponad wszystko (wiek dowolny)


Rekomendowane odpowiedzi

tak mi przyszedł do głowy temat nieco związany z wojenkami w CW

 

wybaczcie że nintendo potraktowałem po macoszemu ale nie chciałem strasznie rozrastać ankiety, a zarazem raczej nikt tu nie ktraktuje ninendo jako głównej konsoli, a zamysł tego tematu ma na celu sprawdzić wiek dwóch wojujących stron z obozu sony i MS

 

 

EDITTTTTTTTTTTT

 

wntualnie prosze podawać w komntarzach konkretny wiek i przynależność, bo ankieta wymuszała rozbicie wieku na przdziały +/- 5 lat

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

taka ankieta na ppe i opcja nr 1 miałaby 70%

Sporo xbotów to ludzie twojego pokroju, byli blacharze którzy nawet nie słyszeli o szaraku i ich pierwszą konsolą był xbox z zapasem verbatimów.

 

 

ja znam tych tru fanów plejstejszyn za to, z saszetką pełną tdków i 5 razy naprawianym laserem w ps2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wiem że ankieta troche przewrotna bo była robiona z myślą o wojenkach w CW, dlatego zapewnie niektóre osoby nie będą chciały zagłosować, no ale cóż, można jedynie liczyć na szczerość

 

a nintendo zostawiłem troche na boku bo oni nie biorą udziału w tutejszych wojnach konsol. nintendo ma swoje plusy, i sam posiadam 3dsa, ale prawdziwa wojna na tym forum odbywa się między sony a MS, i praktycznie wszyscy tutaj opowiadający się po którejś ze stron nintendo albo olewają albo traktują jako poboczny wybór, odskocznie od wojenek 2 zaciekłych wrogów (jak w polskiej polityce - jest 2 największych graczy, i mimo że wiele osób darzy większą sympatią małe 5% partie to i tak główna gra rozgrywa się między pis a PO)

 

dlatego nie chce żeby nintendowcy poczuli się zapomniani, a jedynie żeby wzieli pod uwagę zamysł tego tematu, nientendo nie bierze czynnego udziału  w konsolowej wojnie (nie mylić z konsolowym rynkiem) dlatego też tutaj stoi troche z boku

 

i BTW

prosił bym o szczere odpowiedzi - mazzeo łapie się do 25 lat lub wyżej? w ten sposób zagłosował, jest z sierpnia 90 roku, to raczej nie ma 25 lat? hę?

 

 

edit22222222222222

edytowałem lekko ankiete żeby przedziały wiekowe się nie nakładały na siebie, wcześniej było 15-20 i 20-25, teraz jest 15-19 i 20-24, i tak dalej, bo nakładanie sie przedziałów wiekowych powodowało że osoba mająca 20 albo 25 lat mogła sie zaliczyć do obu kategorii, teraz już jest to naprawione

 

ta mała poprawka nie wyjaśnia czemu mazoo zagłosował na 25-30 lat.. hm?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

naprawde przepraszam osoby które traktują nintndo jako króla, nie chciałem ich zlekcwarzyć, ankieta dotyczy w dużej mierze CW, a tam są 2 obozy, nintendo stoi troche z boku, głównie dlatego  jest troche pominięte w ankiecie (inny powód że ankiety mają ograniczoną ilość wyborów), więc nie przejmujcie się, jeśli nie zajmujecie zadnego miejsca ani w sony ani w MS to zagłosujcie poprostu na N, jesteście po prostu poza wojenką konsolową, a nie poza konsolami jako-takimi, wiem że N ma swój kawałek tortu ale poprostu ten kawałek jest nieco z boku i nie zalicza się do console wars

 

Yano, randomowe pytanie, można sprawdzić kto jak oddaje głos w temacie? Bo skąd niby wiesz jak odpowiadał mazzeo?

 

tak jak napisali wyżej kliknij "zobacz" przy danej odp. w ankiecie a zobaczysz osoby które głosowały na daną odpowiedź

specjalnie zrobiłem ankiete jawną żeby można było to zobaczyć

 

Nie żebym się czepiał ale jak ktoś tak samo lubi dwie konsole?

 

przyznaje że takiej opcji nie przewidziałem, ponieważ ankieta miała nawiązywać do CW, chciałem sprawdzić wiek dwóch wojujących stron, jeśli ktoś całkowicie na równi stoi z MS i sony to rzeczywiście nie ma na co zagłosować w tej ankiecie, jeśli jednak chociaż troche sie skłaniasz do któregoś obozu to zagłosuj na odpowiednią konsole z przedziałem wiekowym

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Nie żebym się czepiał ale jak ktoś tak samo lubi dwie konsole?

 

przyznaje że takiej opcji nie przewidziałem, ponieważ ankieta miała nawiązywać do CW, chciałem sprawdzić wiek dwóch wojujących stron, jeśli ktoś całkowicie na równi stoi z MS i sony to rzeczywiście nie ma na co zagłosować w tej ankiecie, jeśli jednak chociaż troche sie skłaniasz do któregoś obozu to zagłosuj na odpowiednią konsole z przedziałem wiekowym

Prosiłbym o dodanie opcji PlayStation + Nintendo by było sprawiedliwie :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

 

 

Kurczę, może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego fani Nintendo są tak dyskryminowani?

 

bo jest ich tutaj bardzo, bardzo mało.

 

Liczyłem jednak na Yano, by czwarty raz o tym napisał.

 

spoko napisze 4 raz - wielbiciele nintendo są troszkę pominięci z 2 powodów

1 jest ich mało, i nie tworzą dużej siły w CW która by się spierała z sony i MS

2 ankieta nawiązuje do CW gdzie walczy głównie sony i MS, dlatego N jest postawione z boku

 

btw całe szczęście że  nikt nie pyta gdzie jest ankieta dotycząca PC, jeśli jednak ktoś chce zapytać to odrazu mówię - nie ma bo to nie jest forum o PC, deal with it!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...