Skocz do zawartości

wiek graczy


konsola a wiek  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaką konsole preferujesz i ile masz lat?

    • playstation poniżej 15 lat
    • playstation 15-19 lat
    • playstation 20-24 lat
    • playstation 25-30 lat
    • playstation ponad 30 lat
    • xbox poniżej 15 lat
    • xbox 15-19 lat
      0
    • xbox 20-24 lat
    • xbox 25-30 lat
    • xbox ponad 30 lat
    • mam w (pipi)e sony i xboxa, nintendo ponad wszystko (wiek dowolny)


Rekomendowane odpowiedzi

btw całe szczęście że  nikt nie pyta gdzie jest ankieta dotycząca PC, jeśli jednak ktoś chce zapytać to odrazu mówię - nie ma bo to nie jest forum o PC, deal with it!

Graczpospolita

Miejsce rozmów nt. szeroko pojętej branży growej. Dyskusje o polityce wydawców, developerów oraz problemach samych graczy. Bez podziału na platformy czy producentów.

 

Deal with it.

Odnośnik do komentarza

Ja nie widzę potrzeby badania wieku PC-towców, Suavek. I tak wszyscy wiedzą, że gracze PC to 8-12 lat, bo niedawno dostali komputer na komunię. Nikt inny normalny nie gra na blaszce. Zostawny wojenki poważnym i dorosłym.

Odnośnik do komentarza
I tak wszyscy wiedzą, że gracze PC to 8-12 lat, bo niedawno dostali komputer na komunię.

 

no właśnie

 

chiociaż teraz łatwoiej dostać na komunie konsole za 700-800zł niż PC za 1500, ale i tak gimbaza gra w minecrafta, i ma w (pipi)e konsole, oceniam to na podstawie własnych doświadczeń i brata który ma 10-11 lat i woli napieprzać w minecrafta na słabym pc niż odpalać PS3 które dostał na boże narodzenie

Odnośnik do komentarza

z checia zaglosowalbym kurde na nintendo no i nie wiem dlaczego zostalo w tej ankiecie olane kurfa nie rozumiem tego

wyjaśniłem to już 3 razy

 

nintendo-fagi są tu w mniejszości - ile ich jest? 4-5 osób?

 

dlatego są troszkę pominięte bo temat miał pokazywać wiek dwóch głównych frakcji - sony i ms

 

no serio sory że nie uwzględniłem N, ale te kilka osób giną w ogolnej walce konsolowej

Odnośnik do komentarza

Zaznaczyłbym piątą i dziesiątą pozycję, ale niestety tak nie można. Rozumiem jednak, że ankieta ma służyć odbijaniu piłek w CW więc po prostu napiszę, że dla mnie PS i X to taka sama rozrywka i nie widzę większych różnic w przyjemności z szarpania na którejkolwiek z tych platform. To, że nie mam Wii to wina braku czasu przy dwóch konsolach i innych zajęciach.

Odnośnik do komentarza

@ Yap

Dla mnie jednak jest spora różnica między iksem a ps3.

Na sprzęcie MS są shootery TPP i FPP z możliwością kooperacji. No i Alan Wake. Ich jedyny naprawdę solidny action adventure godny uwag, do tego w konwencji survival horror.

Na hardware Sony z kolei lepsza oferta mojego ulubionego gatunku, czyli action adventure w rodzaju TLOU, U2&3, GOW3, serii Infamous, MGS4, jrpgi i ich pochodne, czy zróżnicowane racery i gatunki, których odpowiedników praktycznie brak na multoplatformach (Wipeout, Motorstorm, Twisted Metal, Dragons Crown, Valkyria Chronicles, Ni No Kuni itp.). Sporym plusem są dla mnie także reedycje hd naprawdę genialnych produkcji 6-tej gen. w rodzaju Team ICO, GOW1&2, czy Okami HD. Jedyną szkodą gorsze działanie kilku naprawdę ważnych IP, ale tutaj osobiście ubolewam jedynie z powodu Orange Box (HL2!) i GTA4. W zasadzie każdy hardware warto posiadać dla tych 3-6 marek na jego wyłączność.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza. Serie action adventure są o wiele bogatsze (ekskluzywne) na PS3, ale dla mnie to czy gram na PS3 czy X360 nie ma żadnego znaczenia. Biorę to co lepiej chodzi na Xie i bawię się świetnie. Wybieram multiplatformera na PS3 i szarpię na sprzęcie Sony nawet nie zastanawiając się nad tym, że gram na innym sprzęcie. Biorę grę, która jest obecnie tańsza na daną konsolę, korzystam z bardziej korzystnej promocji na Marketplace/PSS i już.

 

Fanboy'stwo jest 'gupie'.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

26 lat i oczywiście PlayStation. Miałem wszystkie konsole Sony, obecnie jednak moje Ps3 się kurzy. Podepnę je w pokoju, gdzie mam kompa, bo odkąd kupiłem nowego, to w ogóle nie włączam konsoli (czyt. nie wychodzę z pokoju). Kupiłem tez Ps2 (bo w tamtych czasach, miałem tylko pożyczoną na miesiąc) i chcę sobie zrobić retropokój z tv crt, który jeszcze pamięta czasy Pegasusa.

A co w salonie, gdzie niegdyś grzalo się ps3? Chyba stanie coś od Nintendo, albo Microsoftu. Gdyby w ps4 była wsteczna kompatybilność, nie szukalbym teraz czegoś nowego. Po tych 15 latach wierności z Sony, mam ochotę na mały skok w bok:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei gry zaczynają nużyć, gram coraz rzadziej, być może nie znalazłem odpowiedniego tytułu, być może to wpływ pogody, na wiek nie zrzucę.

Łapię się na chęci powrotu do klasycznych tytułów na PC, jak i do fizycznego obcowania z grami (bez skojarzeń, o planszówki mi chodzi).

Gdyby ktoś teraz się mnie zapytał, w co z nowości chciałbym zagrać nie potrafiłbym znaleźć kompletnie żadnego tytułu.

Inna sprawa, że okresowo tak już mam.

 

Także nic w ankiecie nie zaznaczę.

Biorąc pod uwagę nędzną ilość sympatyków xboxa jednak zagłosuję ;)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Coś mało tych fanów xa jak na to ze wg nich ta konsola jest nieporównywalnie lepsza od sony

 

ale troche tez widać roznice w wieku. I okazuje sie ze posty waldusia o tym ze gracz sony odpala konsole z winem w ręku a xbot dopiero po odrobieniu lekcji przysiada na stołku zeby mamy nie wkurzac

Odnośnik do komentarza

Coś mało tych fanów xa jak na to ze wg nich ta konsola jest nieporównywalnie lepsza od sony

 

ale troche tez widać roznice w wieku. I okazuje sie ze posty waldusia o tym ze gracz sony odpala konsole z winem w ręku a xbot dopiero po odrobieniu lekcji przysiada na stołku zeby mamy nie wkurzac

przeciez do tego nie trzeba było ankiety. Sorry, ale to widac po ich postach po prostu, że to nastolatki, które nie widzieli na oczy PSx'a nie mówiąc o Ps2 bo byli po prostu za mali na to.

Odnośnik do komentarza

Coś mało tych fanów xa jak na to ze wg nich ta konsola jest nieporównywalnie lepsza od sony

 

ale troche tez widać roznice w wieku. I okazuje sie ze posty waldusia o tym ze gracz sony odpala konsole z winem w ręku a xbot dopiero po odrobieniu lekcji przysiada na stołku zeby mamy nie wkurzac

Trochę widać :/? A gdzie wybór testu, statystyki, hipoteza zerowa, alternatywna, średnia, odchylenie, obszar krytyczny, wyciągnięcie wniosków i podjęcie decyzji? Tak badania przeprowadza człowiek, który wręcz szczyci się swoim wykształceniem? I am disappoint.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...