Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

No ja pograłem na 360 jest ok, ale startu do 1080p nextgenowego to nie ma

 

Ale wizualnie czy pod każdym względem (fizyka gry itp)?

 

EDIT: Może ktoś kto ma PS3/X360 i PS4/XBOXOne/mocny PC ściągnąć oba dema i opisać swoje porównawcze wrażenia? Poza wrażeniami graficznymi? Bo zastanawia mnie czy rzeczywiście gameplayowo jest taka przepaść między tymi platformami a nie mam jak sprawdzić.

Edytowane przez VerB_
Odnośnik do komentarza

bluber - chciałbym bardzo, żeby było tak jak piszesz, w 14 grałem tylko na PS 3 i PC, wiec mam nadzieję, że teraz 15 mną zamiecie na max detalach na PC. 

 

O to nie musisz się martwić, różnica już była ogromna nawet między Fifą 14 na Xbone, a World Cup (czyli notabene nowszą) na x360. Teraz jeszcze bardziej się pogłębi.

Odnośnik do komentarza

ragus - też czekam jak głupi, ponoć o 18:30 naszego czasu ma być, ale nie wiem ile w tym prawdy. Szkoda, że nie można grać online w demie :P A ktoś wie czy mając adapter do PC (żeby działał bezprzewodowy pad od X360) mogę używać jednocześnie dwóch padów i grać we dwóch czy ten adapter nie jest na tyle dobry i nie obsłuży jednocześnie dwóch padów? 

Odnośnik do komentarza

czekam na demko PC (oraz PS4) ale słyszałem że dali jakiś stary build (może ten z gamescom) i ciekaw jestem jak tam bramkarze :P

 

z tego co czytam to bramkarze w demie sa do du.py ale EA ponoć juz szykuje patcha do fulla :) no i ponoć osłabili L1+/\ i wrzutki, oby to była prawda 

 

#FIFA15Demo for PC out later today, Tuesday 9 September. We'll update with the Origin download link when available.

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ograłem właśnie demko FIFA15 na XONE. Co tu dużo mówić... jest mega next-genowo! w F14 szarpałem na PS4, ale nadal był to taki middle-gen. Tutaj czuć naprawdę duży powiew zmian! kapitalna animacja, duża paleta nowych zachowań, ruchów, interwencji. Poprawiona kolizja (niektóre starcia, zderzenia, upadki wyglądają prawdziiiwie!) Do tego świetne animowane mecze - wstawki TV, ZA(pipi)ISTE ujęcia z kamer meczowych, zwolnienia, najazdy kamer na gadających, uśmiechających się zawodników... można klecić powolne akcje, klepać piłę  i szukać opcji wypuszczenia kogoś... Zawodnicy wreszcie nie ruszają się jak po szynach i jest tak bardzo pożądany przeze mnie element nielinowości. ZA(pipi)ISTE! dobrze, ze dostałem swoją kopię za free wraz z XONE.

Odnośnik do komentarza

Ograłem właśnie demko FIFA15 na XONE. Co tu dużo mówić... jest mega next-genowo! w F14 szarpałem na PS4, ale nadal był to taki middle-gen. Tutaj czuć naprawdę duży powiew zmian! kapitalna animacja, duża paleta nowych zachowań, ruchów, interwencji. Poprawiona kolizja (niektóre starcia, zderzenia, upadki wyglądają prawdziiiwie!) Do tego świetne animowane mecze - wstawki TV, ZA(pipi)ISTE ujęcia z kamer meczowych, zwolnienia, najazdy kamer na gadających, uśmiechających się zawodników... można klecić powolne akcje, klepać piłę  i szukać opcji wypuszczenia kogoś... Zawodnicy wreszcie nie ruszają się jak po szynach i jest tak bardzo pożądany przeze mnie element nielinowości. ZA(pipi)ISTE! dobrze, ze dostałem swoją kopię za free wraz z XONE.

Caly dzien czekam na takiego posta, bo widze, ze wrazenia po czternastce na PS4 masz podobne. O tym kleceniu powolnych akcji, klepania pilka, szukania opcji wypuszczenia - SERIO?! Tyle na to czekalem...  :sweat:

 

 

Huehuehue, ale to jednym patchem beda mogli naprawic.

 

A tutaj gameplaye z niemalze skonczonej wersji gry. Gosc mowi, ze jego zastrzezeniem na gamescomie byli bramkarze, a w tej przez nich ogrywanej wersji jest zdecydowana poprawa.

 

 

 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...