Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Będą działać na takiej zasadzie że trainery i booty działaja 4 razy szybciej niż ruchy człowieka przy kupowaniu i sprzedawaniu . Do tego bardzo często było tak że przeciwnik przed meczem wychodził z meczu a ty zostałeś bez punktów a on zgarniał wszystko. Dlatego niektórzy ludzie mieli rozegranych bardzo dużą ilość meczy którą nie da się rozegrać w tak krótkim czasie. Według mnie tak czy inaczej bardzo dobry ruch ze strony EA. 

Odnośnik do komentarza

 

Najlepiej poczekać, bo i taniej idzie wyrwać a i onli.e stabilniejszy. Pamiętam jak 13 miałem na premierę i ciągle mnie z sezonów wyje.bywało z futa też zresztą.

Z tym się nie zgodzę. Ja 14 kupowałem dwa dni przed premierą i kupiłem za 169 zł z metalboxem. 3 dni po premierze już była za 199. Czasem szybciej nie oznacza gorzej.

 

Ale ja mówie na przykład poczekać do okres po świętach bo wtedy gry od EA polska tanieją mocno w sklepach, ale jak macie cisnienie na premiere to ok wiadomo, że lepiej za 169 wyrwać lecz na next genach za taką cene nie dostaniesz to raz, dwa myśle, że cena szybko nie spadnie na ps4 tak jak na past genach.

Odnośnik do komentarza

Ale bzdura! Ciekaw jestem na jakiej zasadzie beda to karac? Wybiora sobie, ktora transakcja jest dla nich niewlasciwa? To beda przelewac traszami za zawodnikow... Mi tam nie przeszkadza fakt, ze kumpel zarobil 1000 zl na FUT, bo siedzi na aukcjach mnostwo godzin i wie kogo jak sprzedac..

To bardzo proste, będą sprawdzać historię transakcji i bilans gier. Jak ktoś przy 10 rozegranych grach ma 1mln coinsów to jest to podejrzane. Poza tym youtuberzy będą mieć ostro przewalone.

Odnośnik do komentarza

 

 

Najlepiej poczekać, bo i taniej idzie wyrwać a i onli.e stabilniejszy. Pamiętam jak 13 miałem na premierę i ciągle mnie z sezonów wyje.bywało z futa też zresztą.

Z tym się nie zgodzę. Ja 14 kupowałem dwa dni przed premierą i kupiłem za 169 zł z metalboxem. 3 dni po premierze już była za 199. Czasem szybciej nie oznacza gorzej.

 

Ale ja mówie na przykład poczekać do okres po świętach bo wtedy gry od EA polska tanieją mocno w sklepach, ale jak macie cisnienie na premiere to ok wiadomo, że lepiej za 169 wyrwać lecz na next genach za taką cene nie dostaniesz to raz, dwa myśle, że cena szybko nie spadnie na ps4 tak jak na past genach.

 

Skoro preordery sa za 239 (jezeli sie nie myle to chyba gdzies widzialem jeden za 229) to liczylbym bardzo na 199 na PS4, tyle ile powinna kosztowac maksymalnie gra na premiere....

Odnośnik do komentarza

Z tymi karami za coinsy to suchar jak chvj. Rozumiem ze woleliby zebysmy kupowali te coinsy albo fifa points przez pss ale kur wa juz bez przesaday :/ tylko ograniczenia i karanie. Imo zarabianie coinsow tylko przez wygrywanie meczy to jest nierealne zeby z nich stworzyc jakas dobra druzyne, w dodatku w tych paczkach taka chvjnia, a kupowanie coinsow przez pss i chec ukrecenia z nich dobrej ekipy no to jest wydatek rzedu rownowartosci  calej gry podejrzewam. MINUS MAJA JUZ PRZED PREMIERA ODE MNIE 

Odnośnik do komentarza

Na dzien dzisiejszy to FIFA ma o wiele wiekszy problem z bramkarzami. To kolejne video z sieci, gdzie nie wierze, w to co widze. Przechwalali sie znacznie poprawiona inteligencja bramkarzy, a poki co bija nawet chyba tych z PESa. Rownie dobrze mozna powiesic recznik miedzy slupkami.
Wyglada to naprawde zle...
http://youtu.be/fcPpCKRSqn4

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na dzien dzisiejszy to FIFA ma o wiele wiekszy problem z bramkarzami. To kolejne video z sieci, gdzie nie wierze, w to co widze. Przechwalali sie znacznie poprawiona inteligencja bramkarzy, a poki co bija nawet chyba tych z PESa. Rownie dobrze mozna powiesic recznik miedzy slupkami.

Wyglada to naprawde zle...

http://youtu.be/fcPpCKRSqn4

Faktycznie w tym filmiku kiepsko to wygląda :/ Ja generalnie jestem zadowolony z postawy bramkarzy w Fifie 14 i myślałem, że wprowadzą jakieś drobne poprawki. Zobaczymy jak będzie na premierę.

Odnośnik do komentarza

Nie wierze, ze ci bramkarze tez beda tacy w finalnej wersji.

 

Ten kto nagrywal filmik mogl sobie pozmieniac wszystko w ustawieniach. Pamietam ze juz w 14 mozna bylo w ustawieniach niezle pokombinowac i bramkarzem w 2sek przebiec cale boisku, strzelac petardy z 50m itd co kto chcial, wiem bo sam robilem takie cuda :D Takie bledy gdyby faktycznie byly to wstrzymali by imo premiere czy cos.

Odnośnik do komentarza

yyy nie, youtuberzy najbardziej narzekają na beznadziejnych GK, którzy nie bronią nic a w szczególności nie reagują na chipshot (build z gamescom)

 

wysypało teraz filmikami na yt z bety na Xbone i widać to jak na dłoni

 

https://www.youtube.com/watch?v=h9672OxyyV8

 

1:00 spoko interwencja 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Będzie posiadać pełny polski komentarz. Zarówno na PS4 jak i Xbone.

 

 

miejmy nadzieje, ze jendak w fullu to zostanie poprawione. Dlaczego mieliby az tak s(pipi)ic inteligencje bramkarzy ?

Oni zaraz będą wysyłać grę do tłoczni, a Ty masz nadzieję, że coś zostanie jeszcze poprawione. Skoro w 14 tego nie poprawili to w 15 tym bardziej. Oni się skupiają na wprowadzaniu nowych rzeczy, a nie poprawianiu starych.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Będzie posiadać pełny polski komentarz. Zarówno na PS4 jak i Xbone.

 

 

miejmy nadzieje, ze jendak w fullu to zostanie poprawione. Dlaczego mieliby az tak s(pipi)ic inteligencje bramkarzy ?

Oni zaraz będą wysyłać grę do tłoczni, a Ty masz nadzieję, że coś zostanie jeszcze poprawione. Skoro w 14 tego nie poprawili to w 15 tym bardziej. Oni się skupiają na wprowadzaniu nowych rzeczy, a nie poprawianiu starych.

Chodziło mi o Niemcy, zapomniałem dodać .. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...