Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem suteq z kim Ci latwiej wygrac w sezonach, ale te zaczynaja sie dopiero od 1 ligi, pozostale to zdecydowanie za duzo randomow bez zadnego skilla.

Niestety na PC to jest mocno spier.dolone, szczególnie w najwyższych ligach przez trainerowców. Bardzo często dobiera takich i zanim się w ogóle pokaże płyta boiska wywala info, że rozłączono bla bla, Ty nie dostajesz nic, a oni 3 pkt.

Poza tym dla mnie łatwiej jest wygrać w sezonach bo jednak to jest jakby jedna całość, klub, narodowość, w FUT owszem masz zgranie, ale to nie zmienia faktu, że możesz mieć hybrydę bundesligi z bpl i trzeba troszkę więcej skilla, aby wygrać. Aczkolwiek w FUT doszedłem jak na razie do drugiej ligi z całkiem niezłym bilansem, ale w sezonach bilans i tak jest jak na razie w lepszy.

Lecz ostatnio gram w Wirtualnych Klubach i całkiem mi się podoba. :P

Odnośnik do komentarza

Mnie też nigdy FUT nie wciągnął (a próbowałem już wielokrotnie się przekonać) i dalej uważam, że dziwnym jest granie w realistyczną grę i w nierealistyczny tryb. Czyli kupujesz symulację piłki nożnej i grasz w rozgrywki, które są fikcją. To tak jakby w Gran Turismo wprowadzić tryb rozwałki niczym w Burnout. Oprócz tego za dużo pipcenia w opcjach...

Chyba jestem graczem starej daty, nadal najbardziej lubię ciosać w ligę angielską offline :) na drugim miejscu dopiero sezony online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie też nigdy FUT nie wciągnął (a próbowałem już wielokrotnie się przekonać) i dalej uważam, że dziwnym jest granie w realistyczną grę i w nierealistyczny tryb. Czyli kupujesz symulację piłki nożnej i grasz w rozgrywki, które są fikcją. To tak jakby w Gran Turismo wprowadzić tryb rozwałki niczym w Burnout. Oprócz tego za dużo pipcenia w opcjach...

Chyba jestem graczem starej daty, nadal najbardziej lubię ciosać w ligę angielską offline :) na drugim miejscu dopiero sezony online.

Wpis, mam dokladnie takie samo podejscie do FIFY. :)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej poczekać, bo i taniej idzie wyrwać a i onli.e stabilniejszy. Pamiętam jak 13 miałem na premierę i ciągle mnie z sezonów wyje.bywało z futa też zresztą.

Z tym się nie zgodzę. Ja 14 kupowałem dwa dni przed premierą i kupiłem za 169 zł z metalboxem. 3 dni po premierze już była za 199. Czasem szybciej nie oznacza gorzej.

 

Co do tryby Fifa Ultimate Team to Fifa wzięła się za tych co sprzedają coinsy na aukcjach. Za tych co bedą je kupować. Za sprzedarz banują konto na stałe bez możliwości odwołania się od decyzji. 

FUT%20Bot%20Shot.jpg

FUT%20Banning%20Shot.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale bzdura! Ciekaw jestem na jakiej zasadzie beda to karac? Wybiora sobie, ktora transakcja jest dla nich niewlasciwa? To beda przelewac traszami za zawodnikow... Mi tam nie przeszkadza fakt, ze kumpel zarobil 1000 zl na FUT, bo siedzi na aukcjach mnostwo godzin i wie kogo jak sprzedac..

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...