Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

no i co z tego, ze gra bedzie zaraz w tloczni - filmy nie przedstawiaja finalowego kodu, a takie rzeczy juz nie raz w przeszlosci poprawiali zwyklymi patchami.

I nie wiem jak tu porownywac wiszacy miedzy slupkami recznik do bramkarzy w 14tce - przeciez na tych filmach Ci bramkarze nie robia totalnie nic...

Odnośnik do komentarza

 

Wersja demonstracyjna ukaże się 9 września (10 września na europejskim PSN) i zaoferuje dostęp do ośmiu zespołów.

 

20140826084700.jpg

Będą to przedstawione na powyższym screenie: FC Barcelona, Boca Juniors, Borussia Dortmund, Chelsea, FC Liverpool, Manchester City, Napoli oraz Paris Saint-Germain. Potwierdzone platformy to PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. W demie dostępne będą dwa tryby rozgrywki. Będzie to mecz towarzyski przeciwko SI lub kumplowi na stadionie Liverpoolu albo też Ultimate Team, w którym gracze będą mogli zapoznać się z działaniem tego trybu. Co ciekawe, bramki strzelone podczas meczu w wersji demo można nagrać oraz przesłać do EA Sports Football Club.

 

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Okienko może się zamykać, a Di Marii w United może nie być ;)

Mam nadzieję że w rodzimej Ekstraklasie też będzie wszystko aktualne.

 

Wydawała mi się oczywista oczywistość że jak co roku dostaniemy świeże składy więc napisałem trochę przekornie. Zapewniam cię "jeżeli" sam DiMaria przejdzie do United zagrasz nim  od premiery ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wersja demonstracyjna ukaże się 9 września (10 września na europejskim PSN) i zaoferuje dostęp do ośmiu zespołów.

 

20140826084700.jpg

Będą to przedstawione na powyższym screenie: FC Barcelona, Boca Juniors, Borussia Dortmund, Chelsea, FC Liverpool, Manchester City, Napoli oraz Paris Saint-Germain. Potwierdzone platformy to PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. W demie dostępne będą dwa tryby rozgrywki. Będzie to mecz towarzyski przeciwko SI lub kumplowi na stadionie Liverpoolu albo też Ultimate Team, w którym gracze będą mogli zapoznać się z działaniem tego trybu. Co ciekawe, bramki strzelone podczas meczu w wersji demo można nagrać oraz przesłać do EA Sports Football Club.

 

 

Na Vite się wylali już?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich . 

Czy może mi ktoś w punktach po kolei wytłumaczyć jak uzyskać dostęp do aplikacji web app na PS3/PS4 ? Mam założone konto na easports oraz na origin . Miałem grę FIFA 14 PS3 i FIFA 12 PS3 (FIFA 13 niestety ominąłem) . Gdzieś czytałem że muszę połączyć te konta (easports i origin) ale nie wiem jak to się robi. Jak chcę dodać grę FIFA 14 do Origin to prosi mnie o wpisanie klucza produktu którego na pudełku nie mam. 

Z góry dzięki za odpowiedź . Walczę z tym naprawdę dużo czasu więc jeżeli ktoś wie jak to się robi to bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wersja demonstracyjna ukaże się 9 września (10 września na europejskim PSN) i zaoferuje dostęp do ośmiu zespołów.

 

20140826084700.jpg

Będą to przedstawione na powyższym screenie: FC Barcelona, Boca Juniors, Borussia Dortmund, Chelsea, FC Liverpool, Manchester City, Napoli oraz Paris Saint-Germain. Potwierdzone platformy to PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. W demie dostępne będą dwa tryby rozgrywki. Będzie to mecz towarzyski przeciwko SI lub kumplowi na stadionie Liverpoolu albo też Ultimate Team, w którym gracze będą mogli zapoznać się z działaniem tego trybu. Co ciekawe, bramki strzelone podczas meczu w wersji demo można nagrać oraz przesłać do EA Sports Football Club.

 

 

Na Vite się wylali już?

 

 

Przecież wersja na vite to jest 11 z dużych z konsol z podbitymi składami.

Odnośnik do komentarza

Są już jakieś wieści czy będzie opcja grania w sezonach online we 2 "kanapowo" tak jak w 13, coś co było najlepszą opcją w 13, w 14 wycieli i dali taką opcję tylko online:/ Może w 15 dadzą jako nowość :D

 

przeciez masz pare postow wyzej, guest play

 

 

turnieje potwierdzono jakiś czas temu

 

fifa15-guest-tournament.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy gra wycieknie i będzie można obejrzeć jakieś materiały z finalnego produktu ;). Inna sprawa że zastanawiam się czy brać na PC czy PS4.

 

Jesli masz PS4 to PS4 jedyny sluszny wybor, zawsze więcej ludzi gra, lepszy FUT market, nooby mogą ci bombowac skrzynkę po przegranej

ja biore na PC, bo prostu mi trochę za drogo kupować PS4 tylko dla tej jednej gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...