Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

no oprocz tego, ze napisal, ze PES zbliza sie w tym roku bardziej do symulacji, to wychwala Drive Club i pisze, ze jest zdecydowanie lepszy od Forzy Horizon ^^. Patrzac na ostatnie lata to twitty, zapowiedzi i recenzje mozemy omijac szerokim lukiem do premier obydwu gier.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

you play a more authentic back to basics game of football on #PES2015 than on #FIFA15

 

Fifa's animations link better than PES, but the passing system in PES puts Fifa's to shame unfortunately

 

animations are beautiful, played much better than Fifa 14. Visuals looked nice as well.

 

It's not like any PES of old.It's PES of new.This is a whole new ball game for you PES fans.Thank Konami

No nie wiem,może inne tweety czytamy.Zresztą nieważne,ja nadzieję straciłem po ogłoszeniu hybrydy na PC xD

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie czy w końcu doczekamy się płynnego wykonywania wyznaczonych przez gracza rzeczy? Czy znowu będzie musiała się skończyć animacja zanim zawodnik wykona kolejną czynność?

Strasznie mnie to wk*rwia w 14, że klikam strzał, zawodnik mógłby normalnie strzelić z czystej pozycji, ale animacja biegu mu się nie skończyła i zanim zabierze się za strzał to bramkarz złapie piłkę.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz o co chodzi.

Obiecywali, że będą płynne przejścia między animacjami w 14, nie ma tego, a to bardzo by się tej serii przydało.

Chodzi mi o takie sytuacje gdzie np. sprintuję sobie zawodnikiem i zawodnik przy każdym naciśnięciu sprintu wykonuje kilka metrów jednej animacji i dopóki ona się nie skończy NIC nie możesz zrobić, on wykona strzał dopiero kiedy skończy się animacja biegu, a mi chodzi, żeby te przejścia były płynne, że mogę w każdej chwili wykonać to co wstukam na padzie, a nie w chwili gdy dana animacja się skończy bo im się nie chce zrobić porządnego systemu.

Mam masę sytuacji gdzie każę zawodnikowi wykonać daną czynność, ale nie da rady bo dana animacja się jeszcze nie skończyła(i przez to akcja idzie w pizdu) kiedy w normalnym meczu zawodnik bez problemu by wykonał to co trzeba.

No i ciekawe czy poprawią przyjęcia, bo jak widzę, że graczowi z OV 90 odskakuje piłka na 3 metry przy lekkim podaniu po ziemi to mnie krew zalewa.

 

Swoją drogą twierdzisz, że taki z Ciebie ekspert w kwestii fify, ile to się nie nagrałeś w każdą część, a nie wiesz o co chodzi chociaż to praktycznie w każdym meczu zdarzy się co najmniej jedna sytuacja. Chyba uja grasz w tę fifę. :teehee:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jak sprintujesz to napeweno nic nie mozesz zrobic bo pilka zawsze jest dalej od zawodnika (chyba ze jak ty sprintujesz to jakims cudem masz pilke zawsze na nodze) wiec dlatego zawsze musi dobiec zanim cos mozesz zrobic (to co ty nazywasz zakonczeniem animacji)

 

zazwyczaj mi pilki nie odskakuja na 3 metry...chyba ze podaje przez cale boisko to czasami

Odnośnik do komentarza

http://multiplayer.it/video/fifa-15-per-ps4/fifa-15-videoanteprima-gamescom-2014.hi/                 https://www.youtube.com/watch?v=oxQLzqpQ9GQ                   http://www.twitch.tv/twitch/b/557987029 - od 6 godziny.

Prezentuje sie wyśmienicie, zupelnie jakbym canal + sport oglądał w niedziele. Dla mnie bomba, preorder złożony.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Zależy czy grasz w UT czy zwykłe tryby online. W UT za mecze dostajesz coinsy i za nie kupujesz zawodników do składu, w innych trybach jak sezony grasz normalnymi zespołami jak Real czy chociażby reprezentacja Francji.

Ofc grając w sezonach czy w UT awansujesz lub nie wyżej w ligach, jest ich 10, im wyżej tym trudniej, bo losuje przeciwników z Twojej ligi.

Odnośnik do komentarza

napisalbym zupelnie cos innego - kazdy gracz grajacy turniejowo i lubiacy symulacje pilki FUT omija szerokim lukiem. NIe wiem suteq z kim Ci latwiej wygrac w sezonach, ale te zaczynaja sie dopiero od 1 ligi, pozostale to zdecydowanie za duzo randomow bez zadnego skilla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...