Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

4:30 w pierwszym filmiku: czemu bramkarz po swoim rykoszecie odpuścił? Ewidentna niedoróbka- na żywo każdy bramkarz rzuciłby się szczupakiem w bramkę żeby wybić piłę z linii, a ten najpierw biegnie a potem nagle stanął i odpuścił jak robot.

Dokladnie to samo pomyslalem. Chwala sie od nowa napisanymi bramkarzami, ja jak na razie widze bramkarzy z PS3. Powinni im zakodowac ze odpuszcza tylko wtedy jak ma 50 metrow do pilki, ktora jest od linii metr. W innym wypadku napier.dala do niej az mu tchu zabraknie. W tej sytuacji z filmiku az prosi sie o to, zeby sie na nia rzucil jak Casilias w finale LM. Nawet jakby padl gol to gdyby to zdarzylo sie po mojej stronie, w ogole bym nie mial pretensji do gry. Wrecz przeciwnie, gdyby akcja zblizyla sie do wydarzenia z TV, bylbym zadowolony mimo to.

Odnośnik do komentarza

najgorsze w PESie jest to, ze nawet jak gra bedzie fajna, to wydajac 200 zl przy premierze moze sie okazac, ze online sobie przez pare miesiecy po prostu nie pogramy, albo beda 3sec opoznienia, albo mecze przeciwko 2 druzynom na krzyz, bo znowu nikt nie przemysli machmakingu. Nie wierze juz w Konami - FIFE wezme na premiere, jak sie okaze ze PES wrocil do formy i nagle jakims cudem pobil elektronikow, to sie wymieni.

Wciaz jednak w to szczerze watpie i podziwiam wasz optymizm po tych wszytskich latach, gdzie co roku moglismy czytac zachwyty nad PESem,ktore okazuja sie wielkim (pipi), gdy czlowiek zagra pare meczy online.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W tym roku pojedynek na dema szykuje sie bardzo ciekawie. Rok temu lepsza gra byl dla mnie PES. W tym, widze zmiany w FIFIE, a PES na razie wyglada bardzo podobnie do zeszlorocznego, z tym ze w Full HD i 60 fpsach. Przyznaje, ze jara mnie ta milosc EA i BPL, bo wyglada to kozacko i zagralbym sobie czasem jakis meczyk w multi. W PESie ten tryb niestety dla mnie niemalze nie istnial. Przez wiekszosc czasu byl niegrywalny.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

kluczowe pytanie to czy osłabili januszowe sposoby na gola (główki i górne prostopadłe) , z tego co słyszałem to tak (youtuberzy się skarżyli że z 30 kornerów 2 bramki im wpadły) - januszing rozwalił czternastkę bo to że dominujesz cały mecz nie miało znaczenia bo wystarczyło pacewhorzyć i wrzucać na pałę na Mandzukicia - przez takie nieskillowe gunwo cierpi gra, jeśli EA celuje w graczy niedzielnych to to zostawią ale z tego co widze to dali 4 różne zagrywki na korner pod dpad więc może przynajmniej rzuty rożne nie będą jak karne  :pinch:

 

ciekawi mnie też sprawa krótkiej kontroli piłki, rzuca teraz ludkami na boki, fajnie by było jakby skill grajka wplywał na jego ruchy tak żeby techniczni kolesie bez pace (Pirlo, Kroos) byli w tej grze w ogóle po coś przydatni :>  bo inaczej dalej królami będą czołgi typu Yaya i turbopasserzy (Gundogan)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

kluczowe pytanie to czy osłabili januszowe sposoby na gola (główki i górne prostopadłe) , z tego co słyszałem to tak (youtuberzy się skarżyli że z 30 kornerów 2 bramki im wpadły) - januszing rozwalił czternastkę bo to że dominujesz cały mecz nie miało znaczenia bo wystarczyło pacewhorzyć i wrzucać na pałę na Mandzukicia - przez takie nieskillowe gunwo cierpi gra, jeśli EA celuje w graczy niedzielnych to to zostawią ale z tego co widze to dali 4 różne zagrywki na korner pod dpad więc może przynajmniej rzuty rożne nie będą jak karne :pinch:

 

ciekawi mnie też sprawa krótkiej kontroli piłki, rzuca teraz ludkami na boki, fajnie by było jakby skill grajka wplywał na jego ruchy tak żeby techniczni kolesie bez pace (Pirlo, Kroos) byli w tej grze w ogóle po coś przydatni :> bo inaczej dalej królami będą czołgi typu Yaya i turbopasserzy (Gundogan)

W tym gameplayu IGN ktory wrzucilem, tworca mowil, ze glowki zostaly znacznie oslabione.
Odnośnik do komentarza

najgorsze w PESie jest to, ze nawet jak gra bedzie fajna, to wydajac 200 zl przy premierze moze sie okazac, ze online sobie przez pare miesiecy po prostu nie pogramy, albo beda 3sec opoznienia, albo mecze przeciwko 2 druzynom na krzyz, bo znowu nikt nie przemysli machmakingu. Nie wierze juz w Konami - FIFE wezme na premiere, jak sie okaze ze PES wrocil do formy i nagle jakims cudem pobil elektronikow, to sie wymieni.

Wciaz jednak w to szczerze watpie i podziwiam wasz optymizm po tych wszytskich latach, gdzie co roku moglismy czytac zachwyty nad PESem,ktore okazuja sie wielkim (pipi), gdy czlowiek zagra pare meczy online.

nie to zebym bronil PESa ale dla mnie Fifa tez ma zyebany online...sa lagi i zwolnienia, calkiem inaczej sie gra z kumplem na kanapie a z kims przez siec

 

Odnośnik do komentarza

nie to zebym bronil PESa ale dla mnie Fifa tez ma zyebany online...sa lagi i zwolnienia, calkiem inaczej sie gra z kumplem na kanapie a z kims przez siec

 

Zawsze mogles trafic na rankingowy mecz z randomem, ktory zawali lacze specjalnie, ale grajac z kumplami mecze od offline roznia sie nie wiele.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Musimy poczekać do samych wersji demonstracyjnych tych dwóch gier, tak jak już ktoś tutaj wspomniał, na premierę warto kupić Fifę ponieważ online jest i będzie niezaprzeczalnie lepszy. Jeżeli konami usprawni Online warto kupić PES-a, a jak masz wykupionego plusa to wystarczy poczekać pół roku i może znów ukarze się jako darmowa gra w którymś z miesięcy.

Odnośnik do komentarza

kluczowe pytanie to czy osłabili januszowe sposoby na gola (główki i górne prostopadłe) , z tego co słyszałem to tak (youtuberzy się skarżyli że z 30 kornerów 2 bramki im wpadły) - januszing rozwalił czternastkę bo to że dominujesz cały mecz nie miało znaczenia bo wystarczyło pacewhorzyć i wrzucać na pałę na Mandzukicia - przez takie nieskillowe gunwo cierpi gra, jeśli EA celuje w graczy niedzielnych to to zostawią ale z tego co widze to dali 4 różne zagrywki na korner pod dpad więc może przynajmniej rzuty rożne nie będą jak karne  :pinch:

 

ciekawi mnie też sprawa krótkiej kontroli piłki, rzuca teraz ludkami na boki, fajnie by było jakby skill grajka wplywał na jego ruchy tak żeby techniczni kolesie bez pace (Pirlo, Kroos) byli w tej grze w ogóle po coś przydatni :>  bo inaczej dalej królami będą czołgi typu Yaya i turbopasserzy (Gundogan)

Mandzukic jest zabójczy pod kątem główek. W 14 najlepiej mi się gra Bayernem i Chelsea, przy czym od lat preferuję styl gry praktycznie bez wrzutek, ale wystarczy zrobić ze 3-4 wrzutki jak ma się Mandzukica i jednego gola co najmniej strzeli. A nawet jak się nie ma Mandzukica, a jest już po 40 lub 85 minucie, to też można śmiało wrzucać. Generalnie potrafię się dobrze ustawić, czytać grę i bronić przed osobami które wrzucają, ale online w porównaniu do grania na kanapie wypada średnio, więc nie gram prawie w ogóle żeby się nie denerwować na opóźnienia w reakcjach (używam bardzo dużo balansu ciała, a na lekkim opóźnieniu się tak nie da grać). 

 

Odnośnie Pirlo czy Kroosa też się całkowicie zgadzam. W PESach jak ma się wybitnego rozgrywającego to robi to różnicę (jest więcej miejsca, mniejszy pressing i dzięki temu można wykorzystać rewelacyjne podania czy przerzuty takich graczy). W fifie nie odczuwam dzięki temu jakiejś dużej przewagi, a już taki Yaya robi różnicę idąc jak czołg i strzelając z 20-30 metra. I dlatego jak gram Bayernem 4-2-3-1 to jako środkowego ofensywnego pomocnika ustawiam Mullera, zamiast Schweinsteingera czy Kroosa. Chociaż lepiej jak coś ustawić Kroosa, bo ma "perka" na strzały z daleka :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...