Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Wcale to tak latwo nie wchodzi, ale zostawmy to...

Im wiecej godzin mam przegrane w FIFE tym bardziej licze na PES'a (oby online byl grywalny!).

NIe wiem dlaczego oni az tak zmienili kierunek, ktorym od lat podarzali, ale ta gra nie ma juz nic wspolnego z symulacja. Pomimo tego, ze obrona juz mi idzie w miare i mecze z MacGyver'em pokazaly ze zdarzaja sie bezbramkowe remisy, to 2 spotkania pozniej znowu wchodza (pipi) z kosmosu. Topami w ogole gra nie sprawia przyjemnosci, w nowej odslonie FIFY nie ma co kombinowac, tworzyc akcji, tutaj wystarcza 2 podania, kiwka i gorna pilka prostopadle. W sezonach czuje sie jakbym ciagle gral w UT ^^. Szkoda EA.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Wcale to tak latwo nie wchodzi, ale zostawmy to...

Im wiecej godzin mam przegrane w FIFE tym bardziej licze na PES'a (oby online byl grywalny!).

NIe wiem dlaczego oni az tak zmienili kierunek, ktorym od lat podarzali, ale ta gra nie ma juz nic wspolnego z symulacja. Pomimo tego, ze obrona juz mi idzie w miare i mecze z MacGyver'em pokazaly ze zdarzaja sie bezbramkowe remisy, to 2 spotkania pozniej znowu wchodza (pipi) z kosmosu. Topami w ogole gra nie sprawia przyjemnosci, w nowej odslonie FIFY nie ma co kombinowac, tworzyc akcji, tutaj wystarcza 2 podania, kiwka i gorna pilka prostopadle. W sezonach czuje sie jakbym ciagle gral w UT ^^. Szkoda EA.

 

 

Bo jak się chce to można fajnie pograć i nie oszukiwać :) szczególnie na ręcznym. 

Fajne mecze easye, ale czułem jakby było dwóch na jednego niestety...starałem się jednak dzielnie dotrzymać kroku asyście :)

Easye proszę pograj na ręcznym i się nie denerwuj. Zdolny chłopak z Ciebie, masz fantazje, więc sobie poradzisz.

Nie wiem czy PES da radę. Trzymam kciuki za PESa bo dobrze jakby fifa poczuła w końcu oddech na plecach bo ostatnimi czasy dublowała PESa.

Odnośnik do komentarza

 

Hehe kolejny glich

Wcale to tak latwo nie wchodzi, ale zostawmy to...

Im wiecej godzin mam przegrane w FIFE tym bardziej licze na PES'a (oby online byl grywalny!).

NIe wiem dlaczego oni az tak zmienili kierunek, ktorym od lat podarzali, ale ta gra nie ma juz nic wspolnego z symulacja. Pomimo tego, ze obrona juz mi idzie w miare i mecze z MacGyver'em pokazaly ze zdarzaja sie bezbramkowe remisy, to 2 spotkania pozniej znowu wchodza (pipi) z kosmosu. Topami w ogole gra nie sprawia przyjemnosci, w nowej odslonie FIFY nie ma co kombinowac, tworzyc akcji, tutaj wystarcza 2 podania, kiwka i gorna pilka prostopadle. W sezonach czuje sie jakbym ciagle gral w UT ^^. Szkoda EA.

No ja to widze od Fify 09. Albo to przyjmowalem albo nie. :) Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Wiesz sek w tym, ze w poprzednich edycjach takie rzeczy widzialy osoby, ktore w ogole nie potrafily grac... ^^ (teraz zreszta tez sporo osob z ktorymi zagralem chocby z tego tematu nie umie sie bronic, bo skoro czytam, ze w grze nie mozna w zaden sposob powstrzymac przeciwnika, a pozniej gram z gosciem - przegrywa 5:0, w tym 3 bramki strzelam objezdzajac mu cala obrone, gdy on ma 0 strzalow przez cale 90 minut, to widac jednak wina takze lezy w jego umiejetnosciach). Dla mnie poprzednie FIFY czegos jednak wymagaly, akcje byly ciekawsze. W ogole w 12,13 i 14tce warto bylo czasami potrzymac pilke i pokombinowac, konstruowac akcje - tutaj wszystko jest po prostu za latwe. Za latwo minac zawodnika, za latwo strzelic bramke, za latwo wyjsc na pozycje - jedyne co odroznia casuali od prosow to gra w obronie, bo nawet randomom w koncu wpadnie L1 + trojkat.

 

Nie wiem tez co stalo sie ze stamina, bo znowu mam wrazenie, ze zawodnicy sie w ogole nie mecza, cyborgami 90 minut mozna biegac z turbo i nawet w koncowce meczu minac sprintem swiezo wprowadzonych obroncow.

Gram jeszcze w ta FIFE, ale nawet mi smutno, gdy koledze mijam 3 obronce nie wkladajac to w ogole wysilku.

Bo jak się chce to można fajnie pograć i nie oszukiwać :) szczególnie na ręcznym. 
Fajne mecze easye, ale czułem jakby było dwóch na jednego niestety...starałem się jednak dzielnie dotrzymać kroku asyście :)
Easye proszę pograj na ręcznym i się nie denerwuj. Zdolny chłopak z Ciebie, masz fantazje, więc sobie poradzisz.
Nie wiem czy PES da radę. Trzymam kciuki za PESa bo dobrze jakby fifa poczuła w końcu oddech na plecach bo ostatnimi czasy dublowała PESa.

Ja w FIFE obecnie gram wylacznie ze znajomymi, wiec bardzo rzadko, tymbardziej nie chce mi sie trenowac i grac na recznych ustawieniach. Grajac z Toba juz ledwo na oczy widzialem, mozemy pyknac dzisiaj, no ale niestety - tak mecze beda wygladaly, zwlaszcza gdy wybieramy zespoly cyborgow pokroju Real czy Bayern.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi doskwierają błędy typu zwyczajne pchnięcie zawodnika i czerwona kartka? Przegięcie pały, jeśli chodzi o faule. Kartki na lewo i prawo, o karnych nie wspominając. Jeżeli chodzi o AI samych bramkarzy to też należy im się pogratulować... Odsuwają się od krótkiego słupka, nie łapią piłek, które powinni... W tym online to się cuda dzieją niesłychane, bez kitu O_o

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A najgorsze jest to ze EA nie widzi problemu. Widoczne celowo zrobili taka ulomna grę.

Kto to widział aż tyle błędów. Takie wyniki. Taka obrona. Jeszcze ten glich że wznawianiem z połowy.

I jeszcze te masakryczne skrypty. Przecież tutaj jak ma paść gol to obrona się rozsrepuje. Nagle zmieniają się w brązowych. A nawet jak nam się uda przejąć piłkę to odbije się jakoś dziwnie pod nogi przeciwnika. A jak nie to sędzia odgwizdze karnego. A jak nie to samoboj.

W jedynym meczu grają jak mistrzowie świata w drugim jak by się posrali xdddd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No mi bramkarze w ogóle niszczą psychikę dalej. Chyba zacznę bramki zapisywać z failem bramkarzy i jakiś montage na YT zrobię. Ostatnio w sytuacji totalnie z doopy przypadkowo strzał wcisnąłem, i mi bramka wpadła a piłka się toczyła do bramkarza. Autentycznie mi było żal typa co z nim grałem.

Ja miałem dość ciekawą sytuację. Wrzucałem sprzed pola karnego, bramkarz chciał łapać piłkę na linii, bo dość wysoko leciała. Sęk w tym, że obrońca też chciał zabłysnąć i wepchnął bramkarza z piłką do bramki xD

Odnośnik do komentarza

A najgorsze jest to ze EA nie widzi problemu. Widoczne celowo zrobili taka ulomna grę.

Kto to widział aż tyle błędów. Takie wyniki. Taka obrona. Jeszcze ten glich że wznawianiem z połowy.

I jeszcze te masakryczne skrypty. Przecież tutaj jak ma paść gol to obrona się rozsrepuje. Nagle zmieniają się w brązowych. A nawet jak nam się uda przejąć piłkę to odbije się jakoś dziwnie pod nogi przeciwnika. A jak nie to sędzia odgwizdze karnego. A jak nie to samoboj.

W jedynym meczu grają jak mistrzowie świata w drugim jak by się posrali xdddd

Ja Wam dobrze radzę

 

2627305-pes+cover.jpg

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A grasz online czy offline? Bo jak off, to masz coś spipcone, a jak online to ustawienia router'a podobno pomagają.

Oraz, nie wiem jak mam się zabrać za tego PESa bez licencji. W co mam tam grać, w Master League jak nie lubię FUT w FIFIE? Do kitu... Chyba zostanę przy FIFIE w tym roku. Wiadomo, online nie siedzi dobrze (aczkolwiek zdarzają się dobre mecze), ale kariera jest rewelacyjna, mega miód wylewający się z ekranu przy konstruowaniu akcji. Przeciwnie ogólnym opiniom na forum, FIFA dla mnie jest zaj.bista i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...