Jump to content

Sign in to follow this  
easye

FIFA 15

Recommended Posts

To na pewno byłby fajny tryb, gdyby nie chemia, która wymusza robienie takich samych, lub podobnych składów, które są w rzeczywistości. Dla mnie to się kompletnie mija z celem.

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Jak bierzesz drużyny 5*, to czego się dziwisz, że ci losuje barcę albo real? O_o

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Ale FUT to inny gameplay przecież . Czy w tej części sezony i FUT to to samo ? Poprzednie edycje tego gooowna były tragiczne .

Jak bierzesz drużyny 5*, to czego się dziwisz, że ci losuje barcę albo real? O_o

bo to dla mnie najgłupszy tryb w grze piłkarskiej. Ja chcę grać na zasadach jakie obowiązują w piłce nożnej, nie w japońskich kreskówkach, czy grach karcianych

• Upvote 2

FUT w tej edycji jest niegrywalny, arkejd, ale przegięty na maksa.

Sezony ciut lepiej.

W 14 było całkiem spoko, mogli osłabić główki i byłaby spoko piłeczka, ale przegięli z tempem gry.

Ta Fifa to naprawdę jedna z gorszych gier EA w tym roku. Zyskali tylko na tym że ich marketing jest prowadzony celująco. Na tej części się przekonałem że szkoda kasy  aby mieć fifę w domu w dzień premiery lub wcześniej. Jak za dwa miesiące ma się ją już za 3/4 ceny a po nowym roku za połowę. Gra nie warta tych pieniędzy co rok. Mogli by wydawać grę piłkarską raz na dwa lata a udostępniać tylko patch e z aktualnymi składami, a przyłożyć się do tego aby dopracować silnik gry. Jedne wielka pogoń za $. Ale na tym ten biznes polega.

bo to dla mnie najgłupszy tryb w grze piłkarskiej. Ja chcę grać na zasadach jakie obowiązują w piłce nożnej, nie w japońskich kreskówkach, czy grach karcianych

ale co tam niby jest wbrew zasadom? Grałeś kiedykolwiek w tym trybie? :P

Ta Fifa to naprawdę jedna z gorszych gier EA w tym roku. Zyskali tylko na tym że ich marketing jest prowadzony celująco. Na tej części się przekonałem że szkoda kasy  aby mieć fifę w domu w dzień premiery lub wcześniej. Jak za dwa miesiące ma się ją już za 3/4 ceny a po nowym roku za połowę. Gra nie warta tych pieniędzy co rok. Mogli by wydawać grę piłkarską raz na dwa lata a udostępniać tylko patch e z aktualnymi składami, a przyłożyć się do tego aby dopracować silnik gry. Jedne wielka pogoń za $. Ale na tym ten biznes polega.

Chyba już powinieneś wiedzieć, że FIFĘ kupuję się co dwie, lub nawet trzy edycje? Wtedy w ogóle czuć nową jakość :)

• Downvote 1

Placzecie ze gracie 100% przeciwko realowi a sami pewnie bierzecie bayern, man city i chelsea non stop, lol

Ja gram arsenalem i trafiaja mi sie bardziej zbalansowane druzyny, jak man united, psg, liverpool, borussia itd.

Poza tym pokombinujcie troche z taktykami, ja nigdy przedtem tego nie ruszalem i mialem niezly chaos podczas meczow online, teraz mam ustawione wszystko pod swoj styl gry i wyglada to duzo lepiej w kazdym sektorze boiska. Jestem teraz w division 2, poziom jest juz naprawde niezly a kosze niektorych kolesi rowno z trawa, a juz najbardziej tych co probuja korzystac z chu.jowych trickow omawianych w tym temacie setki razy. Otuchy dodaje mi fakt, jak musza sie wkur.wiac ze jak to im nie dziala, przeciez zawsze bylo ok :D

ustawcie se zeby wam szukalo zespolu na tym samym poziomie, wybierzcie 3 gwiazdkowe Wales, 4-4-1-1, Ramsey jako CF i Bale jako ST......god mode

ustawcie se zeby wam szukalo zespolu na tym samym poziomie, wybierzcie 3 gwiazdkowe Wales, 4-4-1-1, Ramsey jako CF i Bale jako ST......god mode

troche januszowato, czym sie niby odrozniasz biorac walie z balem i ramseyem na 3* zespoly od szmat grajacych realem, hm?

• Upvote 1

wyobraź sobie, że wpisałem sobie w google frazę "trofeum stylowo fifa 15'' i wyskoczyło mi w pierwszym wyniku :)

musiałeś nieźle się nagłowić jak to znaleźć skoro aż napisałeś na forum.

ale wkleję Ci rozwiązanie:

Włącz dla swojej wirtualnej gwiazdy niestandardowy styl wykonywania rzutów wolnych lub karnych

Takie oto rozwiązanie

Edited by MacGyver_PL

ale co tam niby jest wbrew zasadom? Grałeś kiedykolwiek w tym trybie? :P

a widziałeś kiedyś, żeby kluby losowały sobie piłkarzy w jakiś paczkach ? Albo kupowały paczki z piłkarzami ? Wolałbym dopłacić drugie tyle, żeby Fifa była złączona z jakimś porządnym menadżerem a nie jakieś bzdury typu UT. Tak grałem, po 10 meczach wyłączyłem, bo było to bez sensu

Placzecie ze gracie 100% przeciwko realowi a sami pewnie bierzecie bayern, man city i chelsea non stop, lol

Ja gram arsenalem i trafiaja mi sie bardziej zbalansowane druzyny, jak man united, psg, liverpool, borussia itd.

Poza tym pokombinujcie troche z taktykami, ja nigdy przedtem tego nie ruszalem i mialem niezly chaos podczas meczow online, teraz mam ustawione wszystko pod swoj styl gry i wyglada to duzo lepiej w kazdym sektorze boiska. Jestem teraz w division 2, poziom jest juz naprawde niezly a kosze niektorych kolesi rowno z trawa, a juz najbardziej tych co probuja korzystac z chu.jowych trickow omawianych w tym temacie setki razy. Otuchy dodaje mi fakt, jak musza sie wkur.wiac ze jak to im nie dziala, przeciez zawsze bylo ok :D

no ja Arsenalem i Borusią grałem w 14, ale tutaj dolosowuje do Arsenalu reprezentacje Portugalii i każdy mecz wygląda tak samo, start od środka boiska Krystyną i jedno i to samo. W 15 gram reprezentacją Polski, najlepiej się gra na 4 gwiazdkach, najwięcej różnych zespołów można trafić i najmniej idiotów. Po świętach udało się awansować do 3 ligi, nawet grało się przyjemnie

• Upvote 1

Cześć,

Mam do Was dziwne pytanie. Jak grać efektywnie w FIFA 15 ? Kiedyś na PSX bądź PS2 grałem w PES i na wyższych poziomach trudności można było grać poprzez wykorzystanie kombinacji wysuń a zawodnik odda piłkę do podającego itd. Teraz gram w nową FIFA (prezent na święta) i kompletnie nie idzie mi na poziomie "Zawodowiec". Śmieszne jest to że wszystkie filmy w yt dotyczą trików dla a graczy z 5 gwiazdkami a ja chciałbym grać Piast Gliwice z Górnikiem Zabrze i kaplica. Panowie jak żyć ? a na poważnie jak grać w tą grę ?

Pozdro

kupilem ta fife deluxe edition z pss no i nie mam ani fifa poinstow ani messiego ani nic a niby powinni byc od uruchomienia gry. fakt ze wczesniej mialem juz pietnastke w boxie no ale chyba nic to nie zmienia. trzeba cos dodatkowego pobrac czy to jest gdzies a ja jestem slepy czy jak? bral ktos ta edycje? nie mieliscie problemow?

Potwierdzam. Kupiłem i miałem wszystko bez problemu.

Wcześniej nie grałem na mesjaszu w wersje pudełkową.

Edited by Lipa

ale pobierales cos oprocz samego pliku z gra? jakies mini dlc czy plik typu 1kb odblokowujacy ta zawartosc?

Ściągnąłem tylko ta Fife, być może w tle coś się dociągnęło. Oczywiście sprawdzasz w trybie Ultimate Team, czy masz te dodatkowe rzeczy? :P

Shit just got real, awansowalem wczoraj do division 1, mialem z gosciem niezly thriller, w plecy 0:2 do przerwy, pozniej zmiana taktyki w polowie i na koniec 4:3 dla mnie. Chyba byl pelen podziwu, bo wyslal mi private msg ze zaje.bisty mecz :banderas:

Edited by Forebode

Guest _Be_

Dlatego nie ma radości z strzelania goli w tej grze (ewentualnie na manualu).