Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Ale FUT to inny gameplay przecież . Czy w tej części sezony i FUT to to samo ? Poprzednie edycje tego gooowna były tragiczne .

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Jak bierzesz drużyny 5*, to czego się dziwisz, że ci losuje barcę albo real? O_o

 

bo to dla mnie najgłupszy tryb w grze piłkarskiej. Ja chcę grać na zasadach jakie obowiązują w piłce nożnej, nie w japońskich kreskówkach, czy grach karcianych

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta Fifa to naprawdę jedna z gorszych gier EA w tym roku. Zyskali tylko na tym że ich marketing jest prowadzony celująco. Na tej części się przekonałem że szkoda kasy  aby mieć fifę w domu w dzień premiery lub wcześniej. Jak za dwa miesiące ma się ją już za 3/4 ceny a po nowym roku za połowę. Gra nie warta tych pieniędzy co rok. Mogli by wydawać grę piłkarską raz na dwa lata a udostępniać tylko patch e z aktualnymi składami, a przyłożyć się do tego aby dopracować silnik gry. Jedne wielka pogoń za $. Ale na tym ten biznes polega.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Jak bierzesz drużyny 5*, to czego się dziwisz, że ci losuje barcę albo real? O_o

 

bo to dla mnie najgłupszy tryb w grze piłkarskiej. Ja chcę grać na zasadach jakie obowiązują w piłce nożnej, nie w japońskich kreskówkach, czy grach karcianych

 

ale co tam niby jest wbrew zasadom? Grałeś kiedykolwiek w tym trybie? :P

Ta Fifa to naprawdę jedna z gorszych gier EA w tym roku. Zyskali tylko na tym że ich marketing jest prowadzony celująco. Na tej części się przekonałem że szkoda kasy  aby mieć fifę w domu w dzień premiery lub wcześniej. Jak za dwa miesiące ma się ją już za 3/4 ceny a po nowym roku za połowę. Gra nie warta tych pieniędzy co rok. Mogli by wydawać grę piłkarską raz na dwa lata a udostępniać tylko patch e z aktualnymi składami, a przyłożyć się do tego aby dopracować silnik gry. Jedne wielka pogoń za $. Ale na tym ten biznes polega.

Chyba już powinieneś wiedzieć, że FIFĘ kupuję się co dwie, lub nawet trzy edycje? Wtedy w ogóle czuć nową jakość :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Placzecie ze gracie 100% przeciwko realowi a sami pewnie bierzecie bayern, man city i chelsea non stop, lol

 

Ja gram arsenalem i trafiaja mi sie bardziej zbalansowane druzyny, jak man united, psg, liverpool, borussia itd.

 

 

Poza tym pokombinujcie troche z taktykami, ja nigdy przedtem tego nie ruszalem i mialem niezly chaos podczas meczow online, teraz mam ustawione wszystko pod swoj styl gry i wyglada to duzo lepiej w kazdym sektorze boiska. Jestem teraz w division 2, poziom jest juz naprawde niezly a kosze niektorych kolesi rowno z trawa, a juz najbardziej tych co probuja korzystac z chu.jowych trickow omawianych w tym temacie setki razy. Otuchy dodaje mi fakt, jak musza sie wkur.wiac ze jak to im nie dziala, przeciez zawsze bylo ok :D

Odnośnik do komentarza

wyobraź sobie, że wpisałem sobie w google frazę "trofeum stylowo fifa 15'' i wyskoczyło mi w pierwszym wyniku :)
 

musiałeś nieźle się nagłowić jak to znaleźć skoro aż napisałeś na forum.

 

ale wkleję Ci rozwiązanie:
 

Włącz dla swojej wirtualnej gwiazdy niestandardowy styl wykonywania rzutów wolnych lub karnych

 

Takie oto rozwiązanie

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dlaczego nie gracie w FUT? Przecież to jest najlepsze co FIFA ma do zaoferowania. Kombinowanie ze składem i każdy mecz inny, bo nie gra się nieustannie przeciwko Ku.rewskim czy Farcelonie. 

Jak bierzesz drużyny 5*, to czego się dziwisz, że ci losuje barcę albo real? O_o

 

bo to dla mnie najgłupszy tryb w grze piłkarskiej. Ja chcę grać na zasadach jakie obowiązują w piłce nożnej, nie w japońskich kreskówkach, czy grach karcianych

 

ale co tam niby jest wbrew zasadom? Grałeś kiedykolwiek w tym trybie? :P

 

 

a widziałeś kiedyś, żeby kluby losowały sobie piłkarzy w jakiś paczkach ? Albo kupowały paczki z piłkarzami ? Wolałbym dopłacić drugie tyle, żeby Fifa była złączona z jakimś porządnym menadżerem a nie jakieś bzdury typu UT. Tak grałem, po 10 meczach wyłączyłem, bo było to bez sensu

Placzecie ze gracie 100% przeciwko realowi a sami pewnie bierzecie bayern, man city i chelsea non stop, lol

 

Ja gram arsenalem i trafiaja mi sie bardziej zbalansowane druzyny, jak man united, psg, liverpool, borussia itd.

 

 

Poza tym pokombinujcie troche z taktykami, ja nigdy przedtem tego nie ruszalem i mialem niezly chaos podczas meczow online, teraz mam ustawione wszystko pod swoj styl gry i wyglada to duzo lepiej w kazdym sektorze boiska. Jestem teraz w division 2, poziom jest juz naprawde niezly a kosze niektorych kolesi rowno z trawa, a juz najbardziej tych co probuja korzystac z chu.jowych trickow omawianych w tym temacie setki razy. Otuchy dodaje mi fakt, jak musza sie wkur.wiac ze jak to im nie dziala, przeciez zawsze bylo ok :D

no ja Arsenalem i Borusią grałem w 14, ale tutaj dolosowuje do Arsenalu reprezentacje Portugalii i każdy mecz wygląda tak samo, start od środka boiska Krystyną i jedno i to samo. W 15 gram reprezentacją Polski, najlepiej się gra na 4 gwiazdkach, najwięcej różnych zespołów można trafić i najmniej idiotów. Po świętach udało się awansować do 3 ligi, nawet grało się przyjemnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Mam do Was dziwne pytanie. Jak grać efektywnie w FIFA 15 ? Kiedyś na PSX bądź PS2 grałem w PES i na wyższych poziomach trudności można było grać poprzez wykorzystanie kombinacji wysuń a zawodnik odda piłkę do podającego itd. Teraz gram w nową FIFA (prezent na święta) i kompletnie nie idzie mi na poziomie "Zawodowiec". Śmieszne jest to że wszystkie filmy w yt dotyczą trików dla a graczy z 5 gwiazdkami a ja chciałbym grać Piast Gliwice z Górnikiem Zabrze i kaplica. Panowie jak żyć ? a na poważnie jak grać w tą grę ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

kupilem ta fife deluxe edition z pss no i nie mam ani fifa poinstow ani messiego ani nic a niby powinni byc od uruchomienia gry. fakt ze wczesniej mialem juz pietnastke w boxie no ale chyba nic to nie zmienia. trzeba cos dodatkowego pobrac czy to jest gdzies a ja jestem slepy czy jak? bral ktos ta edycje? nie mieliscie problemow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...