Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

nie gadajcie ze go nie widzieliscie. to koles ktory jest youtuberem i gra w zasadzie tylko w fife. otwiera milion paczek dziennie za coinsy ktore dostaje od sponsorow no i takimi filmikami na yt dorobil sie na ferarke. przynajmniej na to wyglada nie wiem czy to 100% prawda xd

 

w kazdym razie mam dobra pisde jak go ogladam, jara sie jakby w ultimate team chodzilo o czystosc jego matki, rzuca padem krzeslami. lubie ogladac glupszych od siebie. szkoda tylko ze roznimy sie jeszcze autem. 

Odnośnik do komentarza

nie gadajcie ze go nie widzieliscie. to koles ktory jest youtuberem i gra w zasadzie tylko w fife. otwiera milion paczek dziennie za coinsy ktore dostaje od sponsorow no i takimi filmikami na yt dorobil sie na ferarke. przynajmniej na to wyglada nie wiem czy to 100% prawda xd

 

w kazdym razie mam dobra pisde jak go ogladam, jara sie jakby w ultimate team chodzilo o czystosc jego matki, rzuca padem krzeslami. lubie ogladac glupszych od siebie. szkoda tylko ze roznimy sie jeszcze autem. 

 

i takie cwele (w dodatku rające na asystach najlepszymi piłkarzami) zarabiają taki hajs grając w fife i nagrywając swoje cwelowkie poczynania i cwelofskie facjaty?

no nie wierzę! czas umierać...świat schodzi na psy....zarabiają na nim tylko źli ludzie, kłamcy i cwele :/

plus może tylko taki, że takiego cwela nie pokocha żadna kobieta..bo co on umie niby robić?

fakt faktem...może pokochać jego hajsy...co za świat.

 

źli ludzie, kłamcy, cwele i prostytutki

Odnośnik do komentarza

wsadzanie co 2-3 dni nudnych filmikow jak krzycza i graja......ok ale ze tyle ludzi to oglada...zamiast grac samemu?....to jest poprostu zal

 

 

a FIFA15 juz troche inna gra niz zanim patche wpowpadaly, predkosc i dryblowanie już nie jest takie OP, podania tez juz nie trafiaja zawsze w 100% pod nogi

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do fify po miesiącu bo jutro ziomki wpadają na turniej i trzeba było potrenować :D Na plus że wreszcie w sezonach ludzi nie graja tylko realem lub barceloną. Dziś każdy mecz a kilka ich rozegrałem z inną drużyną. Dodatkowo jakby mnie wtop bramkarskich coś co mnie wkurzało wcześniej.  Na razie na plus a w święta z pes porównam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...