Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Ile ja już bramek strzeliłem wznawiajac grę z środka boiska.

Parę też straciłem ale bilans jest zdecydowanie na plus.

To jakaś żenada to jest glupsze od kick of glich.

Wogole to jest bardzo prosta zręcznościowa gierka.

Jest tak skonstruowana żeby również gracze niedzielni mogli wygrywać z tymi października pro. W przeciwnym wypadku gierka znudziła by się i frustrowlala.

 

No i czym się chwalisz? Że robisz tak jak to całe cwelostwo psujące granie w sieci? 

 

Z innej beczki...Co za ludzie pracują w EA Polska skoro nie umieją przez 3 czy 4 lata dodać lepszego komentarza do gry (ja gram z angielskim) a tłumaczenie woła niekiedy o pomstwe do nieba. Moje ulubione tłumaczenie to kiedy w angielskim jest że np. Bayern record win 2:1 with Borusia to w polskim jest REKORDOWE ZWYCIĘSTWO 2:1  :teehee:  kiedy powinno być że ODNOTOWUJE zwycięstwo. 

Jeszcze w informacjach jest często, że KLUB ARGENTYNA martwi się o absencje Messiego -.-

 

po prostu igrioci

Odnośnik do komentarza

no jest pewna niepokojąca rzecz z tym online, wychodzi ona na drużynach 3 gwiazdkowych, gdzie zwrotność obrońców jest minimalna. Trafiłem na typa, który tylko chciał grać jak pi*da. Bez przyspieszenia kiwki, obrońcy nie nadążają przechodzeni są jak lamy i pada bramka. Strzelił mi takich 5 w pierwszej połowie. Przybrałem jego taktykę w drugiej strzeliłem wprawdzie tylko 4, ale to chore jest. Jednak nie będzie to najlepsza część do grania po sieci z randomowym przeciwnikiem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MacGyver_PL, a wedlug Ciebie takze nie da sie w ogole obronic przed takim zagraniem. No bez jaj - gra sie tak jak przeciwnik pozwala, nigdy w zadnym turnieju nie widzialem by kolesie tracili w tak beznadziejny sposob bramke...

 

Nie mówię, że się nie da ale o tym, że mimo że ludziom to się nie podoba to i tak to kopiują i narzekają. Ja nigdy tak nie zrobiłem. Zawsze pierwsze podanie jest do tyłu lub do boku i buduje akcje w sposób "normalny". 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

mam bawic sie jeszcze w suwaki? Ok. Bzdura. EA nie potrafi samo zbalansowac gry?

 

Jak można zbalansować grę zarówno dla gracza skillowego jak i dla lamera co wykorzystuje trzy przyciski i gra antyfootball??

EA daje wybór jaką drogą iść. Poniżej prezentuje ustawienia jakimi teraz się posługuje grając offline:

 

Sterowanie 100% ręczne

Czas połowy: od 8 do 10 minut

tempo gry: Wolne

Poziom: Legendarny

Konfiguracja rozgrywki Użytkownik/CPU:

Szybkość sprintu: 44 / 44 

Przyśpieszenie: 47 / 47

Niedokładność strzałów: 50 / 58

Niedokładność podań: 50 / 64

Prędkość piłki po strzale: 50/50

Szybkość podań: 54 / 54 (żeby to prędkość piłki napędzała akcje i jak wiadomo piłka jest szybsza od zawodnika)

Częstotliwość kontuzji: 75 / 75 (w moim odczuciu jest zdecydowanie za mało kontuzji nawet tych drobnych przez co rzadko dochodzi do zmian w składzie)

Dotkliwość kontuzji: 35 / 55 (tutaj z kolei kontuzje użytkownika są często za długie a komputera za krótkie)

Umiejętności bramkarskie: 58 / 45 (bramkarze i tak zasługują na poprawę ale można to początkowo zbilansować dodając umiejętnośći naszemu GK a ujmując komputerowi nieco - CPU nie strzela wtedy 3 bramek w dwóch sytuacjach przynajmniej)

Krycie: 55 / 45

Wybiegi: 55 / 65

wysokość linii: 45 / 45

Długość linii: 45 / 55

Szerokość linii: 55 / 55

Ustawienie się obrońców: 55 / 55

Pasek siły uderzenia: 40 (łatwiej na ręcznym wyczuć siłę podań i uderzeń)

Niedokładność przyjęcia piłki (first touch): 47 / 55

 

 

No teraz to można grać offline w Fifkę, dzięki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

mam bawic sie jeszcze w suwaki? Ok. Bzdura. EA nie potrafi samo zbalansowac gry?

 

Jak można zbalansować grę zarówno dla gracza skillowego jak i dla lamera co wykorzystuje trzy przyciski i gra antyfootball??

EA daje wybór jaką drogą iść. Poniżej prezentuje ustawienia jakimi teraz się posługuje grając offline:

 

Sterowanie 100% ręczne

Czas połowy: od 8 do 10 minut

tempo gry: Wolne

Poziom: Legendarny

Konfiguracja rozgrywki Użytkownik/CPU:

Szybkość sprintu: 44 / 44 

Przyśpieszenie: 47 / 47

Niedokładność strzałów: 50 / 58

Niedokładność podań: 50 / 64

Prędkość piłki po strzale: 50/50

Szybkość podań: 54 / 54 (żeby to prędkość piłki napędzała akcje i jak wiadomo piłka jest szybsza od zawodnika)

Częstotliwość kontuzji: 75 / 75 (w moim odczuciu jest zdecydowanie za mało kontuzji nawet tych drobnych przez co rzadko dochodzi do zmian w składzie)

Dotkliwość kontuzji: 35 / 55 (tutaj z kolei kontuzje użytkownika są często za długie a komputera za krótkie)

Umiejętności bramkarskie: 58 / 45 (bramkarze i tak zasługują na poprawę ale można to początkowo zbilansować dodając umiejętnośći naszemu GK a ujmując komputerowi nieco - CPU nie strzela wtedy 3 bramek w dwóch sytuacjach przynajmniej)

Krycie: 55 / 45

Wybiegi: 55 / 65

wysokość linii: 45 / 45

Długość linii: 45 / 55

Szerokość linii: 55 / 55

Ustawienie się obrońców: 55 / 55

Pasek siły uderzenia: 40 (łatwiej na ręcznym wyczuć siłę podań i uderzeń)

Niedokładność przyjęcia piłki (first touch): 47 / 55

 

 

No teraz to można grać offline w Fifkę, dzięki :)

 

 

Wow. Serio? Bardzo się cieszę, że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza

Owszem mi tak robią więc Ja tez będę robił gliche.

Przecież ten bug to celowe zagranie EA. To jest najzwyklejszy handicap.

No bo jak to nazwać inaczej skoro po stracie bramki masz szansę na natychmiastowe odrobienie strat.

Macie racje ze się kupuje ta fife i narzeka. Bo większość z nas chciała by wreszcie zbalansowanej rozgrywki.

Gdzie trzeba trochę pomyśleć.

A nie wszystko do przodu na pale i jakoś tam będzie gra pomoże i będzie bramka.... Żenada

Odnośnik do komentarza

Siemanko. Jest możliwość grania na XO w Fifę 15 w polskiej wersji (menu itd) ale z angielskim komentarzem?

 

A sprawdzałeś w opcjach dźwiękowych wiersz pod dziwacznym ale swojsko brzmiącym i zadziwiająco pasującym do Twojego problemu tytułem JĘZYK KOMENTARZA?! (ja mogę sobie wybrać nawet norweski komentarz, który po prostu ubóstwiam)

Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Kupilem xbona z FIFA i wlaczylem przypadkowo ten tryb ultimate team,którego nie cierpie.

Patrzę a z pierwszej paczki wypadł mi legendarny shevchenko.

Wystawilen na aukcje i mam 500000 coinsow.Można je jakoś komuś sprzedać za prawdziwy hajs?

Odnośnik do komentarza

Pograne w weekend i do żyda. Wracam do 14 czekając na PESa. Tragedia co oni zrobili z tą grą

 

xD

 

Zgadzam się z Tobą w 100% W konsolową Fife gram od 11. Nie mam może jakiegoś ogromnego skilla, ale w ostatnie odsłony spokojnie w sezonach online dochodziłem do 3 ligi Arsenalem. W 15 byłem max w 8 lidze i teraz siedzę w 9 :D Jak patrze na mój bilans to mam beke sam z siebie :D A takie sytuacje, które pokazałeś w filmiku zdarzają mi się często. Albo non stop strzelam, bramkarz przeciwnika wyłapuje wszystko, a typ zrobi jedną kontrę i mam po meczu. Balans w tej Fifie jest kompletnie nie wyważony.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja jestem przeciętniakiem, ale w 14 spokojnie sobie dobiłem do 3 dywizji i jak przegrywam to bardzo często po równej walce. Tutaj w dywizji 10 zbierałem wpierdole po 6-0 bez żadnej szansy na polepszenie wyniku. Dośrodkowania praktycznie nie istnieją, L1+^ to jawna kpina z graczy, kolesie zagrywali piły po 50 metrów centralnie pod nogi. Nie byłem w stanie dogonić obrońcami napastników, kolesie odbierali mi piłkę od tyłu i inne kwiaty. Tak samo bramkarze, wyjmowali wszystko: strzały po ziemii, mocne, górne, finezyjne no nic nie wchodziło. Może to kwestia l2p, ale szczerze to nie chce mi się marnować czasu żeby to ogarniać bo prezentuje się to strasznie, a nie chce mi się poświęcać czasu żeby zacząć grać wyłącznie przegiętymi zawodnikami stosując maksymalnie tanie zagrywki.

Odnośnik do komentarza

ożesz kuhwa, to nawet Torres by tak nie dał rady :) Swoją drogą tylko ja mam wrażenie, że w FIFIE piłkarz rusza się tylko w 8, no dobra, 16 kierunkach? Wiem że tak nie jest ale wrażenie takie mam jakbym jakimś robotem sterował, w PES wszystko jest płynniej i naturalniej, a tu ruszają się jak pokaz slajdów bez płynności w ruchu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...