Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

No bo liczy się tylko wygrana, pełno taki imbecyli jest w każdej grze multiplayer. Wygrać byle jak, najlepiej żeby było łatwo, szybko i tanio czyli branie najbardziej OP drużny i granie takim schematem (w pesie 2013 trafiłem na typa, który wystawił ronaldo na szpice i cały mecz spamował L1+trójkąt, ale tak dosłownie nie podał cały mecz inaczej piłki jaki w tym sens to nie wiem).

Odnośnik do komentarza

Mnie już masa rzeczy irytuje, zwłaszcza po ograniu dema PES :/ nie wiem co jest grane. ale realizm w Fifie to obce słowo, animacja grajków również - tak rwanych przeskoków już dawno nie widziałem. To nawet żona stwierdziła, po oglądaniu obu tytułów, że to PES jest o wiele bardziej realistyczny. Wszystko było w porządku do ogrania dema od Konami. Serio, nie będzie full licencji ale jaką frajdę daję PES a Fifa to dwie różne bajki. Fifę nadal będę cisnął aż do 2016 ale raczej tryby offline bo na online szkoda mojego cennego czasu. To co tam się wyprawia, a dopiero jestem w 7 lidze, przechodzi ludzkie pojęcie.

 

Zresztą co tu pisać, powyższe posty potwierdzają jedynie debilizm dzieci z adhd, z którymi się gra. 

 

Jeśli przegrywam 3:1 i wygrywam 5:1 to gość wychodzi z meczu, jeśli prowadzi jest ok, jeśli ja zaczynam prowadzić to wychodzą jak ostatnie piz@y. Granie na czas, oszukiwanie połączeń sieciowych, lagują, zwalniają, pauzują. Żenada.

Odnośnik do komentarza

Hejt na gre, bo przeciwnicy online graja najtaniej jak sie da jest dobry, od zawsze tak bylo i to sie nie zmieni ;) Na gre Chelsea tez pol swiata patrzec nie moglo ;) Tu chodzi o wygrywanie za wszelka cene duzej czesci graczy - sa rankingi, ligi, statsy itd, wiec albo godzisz sie z tym i grasz offline dla przyjemnosci, a online na spinie, albo odpuszczasz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

offline jest padaczny, dlaczego? Na zawodowcu cisne w jedna bramke, konsola ledwo se radzi. Na wyzszych jest taki handi i nienaturalnosc akcji prowadzonych przez cpu ze odechciewa sie grac. Strzelanie tylem, pilka wpada do siaty po byle czym. Nie ma zadnej roznicy wzgledem Fifa 09. Zaraz padnie stwierdzenie ze to gra online, ok fajnie ale jedyna przelomowa dla mnie Fifa po sieci to byla Fifa 09, pozniej przy kazdej kolejnej odslonie po pierwszych zachwytach mialem ochote na szybka sprzedaz gry i mala strate. Teraz wuj bo mam cyfre i to jedyny powod dla ktorego przetrzymam ten tytul, ale jak wiadomo - nadchodzi krol, powraca na tron, PES :) dobrze ze w tym roku, jest alternatywa.

Odnośnik do komentarza

 

offline jest padaczny, dlaczego? Na zawodowcu cisne w jedna bramke, konsola ledwo se radzi. Na wyzszych jest taki handi i nienaturalnosc akcji prowadzonych przez cpu ze odechciewa sie grac.

Bzdura.

 

 

Potwierdzam BZDURA! Pisałem o tym wcześniej. Wystarczy ustawić suwaki user/cpu gameplay:

Obniżyć szybkość, powiększyć error podań i strzałów komputera i jego umiejętności first touch i robi się dużo przyjamniej i naturalniej.

Ja osobiście gram na ręcznym sterowaniu i takie ustawienia są idealne przy dłuższej połowie (np 8/9 minut)

Satysfakcja z gry jest lepsza bo jest to bliżej symulacji. 

Odnośnik do komentarza

Nawet bez zmiany ustawien suwakow. Do tej pory ani jednego meczu nie przegralem/zremisowalem bo np. pod koniec zaczely sie dziac rzeczy niemozliwe, bo komuter musial koniecznie nadrobic. Jak czlowiek nauczy sie grac w obronie to dzieje sie cos jeszcze innego. CPU zaczyna ciagle podawac w okolicach pola karnego nie mogac znalezc okazji. To jest satysfakcja, szczegolnie jak pilka wraca do srodka pola.

 

Komp jest glupi i zwalanie na hendicap jest zalosne. Trzeba sie nauczyc grac.

Odnośnik do komentarza

sorry, wiadomym jest ze to szpil idealny. Nie moze sie nie podobac innym. Gram, ale nie daje mi ta gra satysfakcji. Czy taka odpowiedz satysfakcjonuje? Bramki padaja mialkie i bez polotu. Zero mocy i gumolit okropny, jak zawsze zreszta. Nie wspominam o detekcji kolizji bo czesto jest sie z czego posmiac, ale z zalosci do EA, ze od lat usprawniaja cos co z roku na rok wypada jeszcze komiczniej.

Odnośnik do komentarza

mam bawic sie jeszcze w suwaki? Ok. Bzdura. EA nie potrafi samo zbalansowac gry?

 

Jak można zbalansować grę zarówno dla gracza skillowego jak i dla lamera co wykorzystuje trzy przyciski i gra antyfootball??

EA daje wybór jaką drogą iść. Poniżej prezentuje ustawienia jakimi teraz się posługuje grając offline:

 

Sterowanie 100% ręczne

Czas połowy: od 8 do 10 minut

tempo gry: Wolne

Poziom: Legendarny

Konfiguracja rozgrywki Użytkownik/CPU:

Szybkość sprintu: 44 / 44 

Przyśpieszenie: 47 / 47

Niedokładność strzałów: 50 / 58

Niedokładność podań: 50 / 64

Prędkość piłki po strzale: 50/50

Szybkość podań: 54 / 54 (żeby to prędkość piłki napędzała akcje i jak wiadomo piłka jest szybsza od zawodnika)

Częstotliwość kontuzji: 75 / 75 (w moim odczuciu jest zdecydowanie za mało kontuzji nawet tych drobnych przez co rzadko dochodzi do zmian w składzie)

Dotkliwość kontuzji: 35 / 55 (tutaj z kolei kontuzje użytkownika są często za długie a komputera za krótkie)

Umiejętności bramkarskie: 58 / 45 (bramkarze i tak zasługują na poprawę ale można to początkowo zbilansować dodając umiejętnośći naszemu GK a ujmując komputerowi nieco - CPU nie strzela wtedy 3 bramek w dwóch sytuacjach przynajmniej)

Krycie: 55 / 45

Wybiegi: 55 / 65

wysokość linii: 45 / 45

Długość linii: 45 / 55

Szerokość linii: 55 / 55

Ustawienie się obrońców: 55 / 55

Pasek siły uderzenia: 40 (łatwiej na ręcznym wyczuć siłę podań i uderzeń)

Niedokładność przyjęcia piłki (first touch): 47 / 55

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ile ja już bramek strzeliłem wznawiajac grę z środka boiska.

Parę też straciłem ale bilans jest zdecydowanie na plus.

To jakaś żenada to jest glupsze od kick of glich.

Wogole to jest bardzo prosta zręcznościowa gierka.

Jest tak skonstruowana żeby również gracze niedzielni mogli wygrywać z tymi października pro. W przeciwnym wypadku gierka znudziła by się i frustrowlala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...