Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do Was takie nietypowe pytanie - czy posiadacie też PESa 2015?

Rozważam zakup w promocji na PS Store i ciekawy jestem opinii ludzi porównując go do FIFY

Bierz w ciemno, Pes wgniata fifę pod względem gameplayu, zobaczysz że jest wyśmienity, otoczka w fifie lepsza no i te licencje ale ty grasz a nie oglądasz transmisji ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli jeżeli grałem dotychczas na PS3 w Fifę tylko i wyłącznie w sezony online drużynami 4 gwiazdkowymi i offline dowolną drużyną sezon w Premierleague to mam zostać przy Fifie ? PES na PS3 jest skopany ? Dodam że Fifa 14 mi pasowała bardzo . Nawet gole z główek wpadały tylko gdy ja strzelałem bo Everton czy Southampton ma niezłą obronę ;) Ale ja tylko do 3 ligi się dokulałem więc specem nie jestem .

Odnośnik do komentarza

Cholera, czułem, ze z grą jest coś nie w porządku, jakoś nikt sie nie jarał, na allegro zaraz pojawiły się używki na sprzedaż, nie zaufałem instynktowi i popełniłem błąd. To jedna z najgorszych FIF w jakie grałem, przymulona jest ta gra straszliwie, zwłaszcza obrońcy, normalnie słupy, jeśli to wyglądało gorzej przed patchem, to dobrze, że tego nie widziałem. Najlepszy trick w grze to biegnij z piłką (obrońca i tak Cię nie dogoni) i się zatrzymaj, wszyscy pobiegną dalej. Normalnie ręce opadają. Przyciski strzału delikatne, że trzeba go dosłownie musnąć, żeby nie wyszedł kosmos - to samo z podaniami, które są jak w jakimś śmiesznym filmie, lekkie podanie które turla się przez pół boiska, nikt go nie przerwnie chociaż piłka przelatuje piłkarzom pod nosem i spokojnie dochodzi swojego celu. Na chooy mi piekna grafika i ladniejsze Twarze, jak z daleka i tak tego nie widać, to ja mam to gdzieś. I największy śmiech... brak head to head... normalnie nie moglem w to uwierzyć, gra bez tego trybu nie ma dla mnie sensu, w sezony można grać ale jak chce zagrać na szybko z randomem i wybierać drużynę za każdym razem to co? Wielka kupa. CHolernie żałuję, że nie sprawdziłem wcześniej czy taka opcja znajduje się w grze, ale to było dla mnie tak oczywiste, że do głowy mi nie przyszło, że może być inaczej. I teraz moje pytanie. Wie ktoś do kiedy będą działać serwery FIFY 14?

Odnośnik do komentarza

Czyli jeżeli grałem dotychczas na PS3 w Fifę tylko i wyłącznie w sezony online drużynami 4 gwiazdkowymi i offline dowolną drużyną sezon w Premierleague to mam zostać przy Fifie ? PES na PS3 jest skopany ? Dodam że Fifa 14 mi pasowała bardzo . Nawet gole z główek wpadały tylko gdy ja strzelałem bo Everton czy Southampton ma niezłą obronę ;) Ale ja tylko do 3 ligi się dokulałem więc specem nie jestem .

 

jeśli ci pasowała fifa, to zostaw PESa w spokoju, bo już chyba nic cię nie uratuje

Odnośnik do komentarza

 

Czyli jeżeli grałem dotychczas na PS3 w Fifę tylko i wyłącznie w sezony online drużynami 4 gwiazdkowymi i offline dowolną drużyną sezon w Premierleague to mam zostać przy Fifie ? PES na PS3 jest skopany ? Dodam że Fifa 14 mi pasowała bardzo . Nawet gole z główek wpadały tylko gdy ja strzelałem bo Everton czy Southampton ma niezłą obronę ;) Ale ja tylko do 3 ligi się dokulałem więc specem nie jestem .

 

jeśli ci pasowała fifa, to zostaw PESa w spokoju, bo już chyba nic cię nie uratuje

 

Najbardziej pasował mi PES 5 bo tam była prawdziwa obrona a nie popierdułki jak w dzisiejszych grach . PES 6 to już nie było to a wszyscy się jarali .

Odnośnik do komentarza

Dziś to już pokaz mojej żenady odnośnie online. Spadłem właśnie z 5 ligi z hukiem. Ale (pipi) jakim to ręce mi opadły. Chyba zacznę grać pół gwiazdkowym ścierwem, może coś wygram. Przeniosłem się na Arsenal, dwa mecze i w pisde, no to Lyon, też wpisde totalnie. Jestem zbyt daremny a ostatnio w nic mi się nie chce grać tylko gram po sieci w oba gówna tej generacji. :f

 

Porady dla totalnego nooba? nazywajmy sprawy po imieniu.

Odnośnik do komentarza

wyrzucili mnie z Lecha. Drugi sezon kariery, prowadziłem 3 pkt nad Zawiszą, mecze wygrywane po 1-0 bo nagle piłkarze oduczyli się trafiać sam na sam czy do pustej, w LM, 3 miejsce w grupie, puchar Polski ciągle w grze i w połowie sezonu mnie wyrzucili :D pierwszy raz w życiu a gram te kariery odkąd tylko są z ojcem we dwóch w drużynie :D Online ugrzązłem w 5 lidze i jak mam grać z tymi dałnami którzy szukają błędów gameplayu zamiast grać to mnie zbiera na rzucanie padem. Kanapowo, jestem o 6-7 bramek lepszy od każdego kumpla. Z obcymi towarzyskich mi się nie chce grać. Na PES nie przechodzę, bo i to ani mnie demo nie bawiło, a i jak mam wybierać między kilkoma drużynami na krzyż i wpisywać ekstraklasę jak  15 lat temu, to ja dziękuję za takie next genowe doznania. Jest grudzień, a ja pierwszy raz od kilkunastu lat mam dość wirtualnej piłki.

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O! Widzę, że nie tylko ja gram karierę. Ale jak to możliwe, że Cię wyrzucili skoro prowadziłeś w tabeli? Może w początkowych ustawieniach wybrałeś sobie najtrudnieszy poziom trudności zarządu klubu? :D

Ja jestem pod koniec 2 sezonu w BPL United. Sprowadziłem Lewego, który dobrze sprawdza się jako uzupełnienie Van Persiego. Rooney albo Mata za nimi. Na lewej szaleję Di Marią, a na prawej na zmianę Herrera i Valencia. Brakuje mi tylko obrony, możecie mi kogoś polecić dobrego i w miarę taniego? Lewy był bardzo drogi, dlatego się spłukałem :(

Generalnie podjarka jest, ładne brameczki nagrywam na komórkę, w przyszłym sezonie podwyższam poziom trudności na kl. światową (wiem, lama jestem), a grafika (powtórki!) i piękne stadiony Premiership wypalają mi gały.

FIFA 15 jest mega, tylko janusze za dużo w pupce mają i dlatego niektórym forumowiczom odechciało się grać, bo tak jest modnie.

Odnośnik do komentarza

Grałeś online? Ja w karierze bawiłem się też dobrze, ale multi w fifie 15 jest tragiczne. Z wielkim żalem poddalem się po kilku tygodniach, mimo że w poprzednie odsłony rozegranym setki meczów w sezonach. Błędy brak balansu obrona/atak w rozgrywce online są dużo bardziej odczuwalne odbierając jaka kolwiek przyjemność z grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma balansu w ogóle. Jak bierzesz 5* zespół to trafiasz albo na Real albo na Real. W 99% przypadków. Mowa o sezonach gdzie to jedyny tryb który lubię jako online. 

 

Fifa 09, najlepsza imo i PES 6 gdzie miałem pełną kontrolę grając Juve które było tak daremne, że najszybszym zawodnikiem był chyba Camoranesi i dało się grać przeciwko takim cyborgom jak Adriano. Bo chłopki robiły to co chciałem, inna sprawa - że płynny mecz trafiał się 1 na 10.

Odnośnik do komentarza

Też nie gram online, bo jak wybiorę dowolny 5 gwiazdkowy zespół (a zazwyczaj gram moim kochanym United) to ciągle losuje Real.

 

Za to lubię tryb kariery i często odpalam na kilka meczyków w przerwach pomiędzy innymi grami. Zacząłem drugi sezon Manchesterem, dorobiłem się (po baaaardzo trudnych i ciężkich negocjacjach) Cristiano Ronaldo na lewej stronie i Ramosa w obronie. Kupiłem też Marcelo, do tego sprzedałem Matę (co było konieczne), a Van Persie sam chciał odejść do PSG. Januzaj rośnie na nową gwiazdę, Wilson, jak tylko gra, to strzela przynajmniej jedną bramkę - póki co nie mam żadnych problemów. Gram ustawieniem 4-3-3, gdzie cały zespół jest niemal maksymalnie ofensywnie ustawiony na grę z kontry. Na szpicy zwykle Rooney/Wilson/Hernandez (który wrócił z wypożyczenia do Realu), na lewej stronie Ronaldo, za nim Di Maria, na prawej albo Januzaj, albo Valencia. Środek pomocy - Blind/Herrera, po prawej stronie Young lub Fellaini, czasem też wpadnie Nani, bo również wrócił. Na obronie mam co mecz przetasowania. Zwykle na lewej Marcelo, później Jones, Rojo/Ramos, na prawej Rafael albo Evans, a jeszcze Luke Shaw się tam czasem wciska. Ale zapora nie do przejścia.

 

Ogólnie gra mi się świetnie, jakoś już tak przywykłem do tej piłeczki, że nie mógłbym się bez niej obejść.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...