Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to może być i na konsolę i na profil.

 

Protip: Jak macie płacić złodziejom, to już lepiej piracić na PC.

 

Czy ja wiem czy chodzi tutaj o złodziei? Wydaje mi się, że to po prostu przedsiębiorcze polaczki, które zakładają oddzielne konto ładują w nie hajs kupując gry i potem handlują nim po allegro. Cyfrowa używka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Z tego co wiem, to może być i na konsolę i na profil.

 

Protip: Jak macie płacić złodziejom, to już lepiej piracić na PC.

 

Czy ja wiem czy chodzi tutaj o złodziei? Wydaje mi się, że to po prostu przedsiębiorcze polaczki, które zakładają oddzielne konto ładują w nie hajs kupując gry i potem handlują nim po allegro. Cyfrowa używka i tyle.

 

 

Nope. Przedsiębiorczość nie ma nic wspólnego z grami za 1/5 ceny.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

Z tego co wiem, to może być i na konsolę i na profil.

 

Protip: Jak macie płacić złodziejom, to już lepiej piracić na PC.

 

Czy ja wiem czy chodzi tutaj o złodziei? Wydaje mi się, że to po prostu przedsiębiorcze polaczki, które zakładają oddzielne konto ładują w nie hajs kupując gry i potem handlują nim po allegro. Cyfrowa używka i tyle.

 

 

Nope. Przedsiębiorczość nie ma nic wspólnego z grami za 1/5 ceny.

 

 

No, ale myslisz, że on to konto sprzedaje raz?

Odnośnik do komentarza

30 min wywiad z Krolem Spencerem

 

 

Streszczenie:

 

- Hasn't saw the new Rare game yet, they will show him in November, he likes letting studios work on ideas for a while before managment people come in and start getting involved

 

- Not doing anything with Mech Assault right now, would be cool to take advantage of the Ip are some point, could be rebooted and do really well and across more than one genre but it's just an idea, nothing officially being worked on

 

- Rare is really important to MS (Says it again) and he gave them a push last time he saw them to spread out (sounds like new things)

- Games, gamers want to see - Halo Wars 2, Alan Wake 2, Mech Assault, Conker 3, Blinx, Fusion Frenzy, Banjo, Kameo 2, High Heat Baseball, Otogi, KOTOR and Shenmue 3, Phil says some of them games on that list they are doing some work on! Invested on doing franchises they own though and talks about KOTOR (Star Wars) being owned by Disney

 

- Says it's tough with the sports games because of licensing only on a single platform, if Baseball game was made it wouldn't be made by a 1st party studio, he wants there to be a great baseball game on their platform =P (Doesn't mean he is doing one...could just be wanting 3rd party to do it..)

- In active discussion with Japanese studios for games 

 

- Talks about Mistwalker and says they are big investments (Them games) (Nothing else really....except wanting to work with Japanese studios)

- Going to be pushing 1st party content a lot

 

 

- Commited to getting back to supporting Xbox as much as they ever have and PC

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Do niedawna byłem pewny, że kupię w najbliższym czasie PS4, ale jak czytam o rozpadających się padach i szwankujących usługach sieciowych, to mam coraz większe wątpliwości. Na PS4 miałem już okazję więcej pograć, więc jak wziąłem do ręki pada od Xone w Saturnie, to było WOW  :woot: Jakość wykonania rewelacja. 

 

Fajne posumowanie sytuacji na rynku znalazłem w komentarzu pod  postem na temat Drive Club na pssite:

 

"Jestem czytelnikiem tego portalu od ponad 3 lat (czyli od przygody z ps3). Zalogowałem się tylko po to aby napisać komentarz w tym poście. Posiadam PS4 od premiery w Polsce a aktualnie również Xbox One zakupionego po Polskiej premierze. Jeżeli chodzi o usługi sieciowe i społecznościowe Sony nie ma nawet startu do konkurencji. Przykładem niech będzie dzisiejsza sytuacja. Microsoft miał osotanio również swoja wielką premierę wyścigową czyli Forza Horizon 2 (bezpośredni "konkurent" DC). Przed premierą wydano demo odpowiednik DC wersji PS+. Działanie wyśmienite, wszystkie usługi sieciowe działce! Pełna wersja działająca bez żadnego problemu a gra jest wprost naszpikowana elementami sieciowo społecznościowymi. Niestety powiem prawdę też tak jak Wy cieszyłem się, że mam konsole Sony, i że jest lepsza od XO (specyfikacja). Ale po zakupie XO odpaleniu go i obejrzeniu jego biblioteki gie (ekskluzywne tytuły) stwierdzam, iż XO jest lepszą platformą na dzień dzisiejszy. Zapytacie pewnie ale moment chwileczkę przecież PS4 ma lepszą grafikę (nie prawda podam przykład Metro Redux) mimo mniejszej rozdzielczości na XO wygląda identycznie (różnice są tak subtelne, że są nie do zauważenia). Kończąc dodam tylko, iż XO ma lepszy dźwięk, jest absolutnie chłodny i prawie bezgłośny. PS4 uwielbiam za gry które się pojawiły, jednak w ogólnym rozrachunku obawiam się, iż XO na dzień dzisiejszy jest lepiej zorganizowany. UFF koniec ;)"

 

Całkiem zgrabnie ujęte :)

 

Jako osoba, która w życiu grała na konsolach microsoftu łącznie może z 5 godzin, muszę przyznać że jestem obecnie bliżej zakupu Xone niż PS4 i to w momencie gdzie duża liczba osób zmieniła obóz w drugą stronę :D Ale domyślam się, że część z nich wybaczy MS jak pozna trochę Sony i to co wyprawiają z usługami sieciowymi :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Król Spencer przemówił odnośnie aktualizacji XO, będzie można robić screenshoty, zmieniać tła oraz motywy dasha:

 

 

"Mogę jedynie powiedzieć, że pracujemy teraz nad motywami i tłami. Również nad screenshotami."

 

"Wiemy, że użytkownicy lubią modyfikować wygląd dasbohard i myślę, że motywy, tła oraz screenshoty to pożądane funkcje, więc zamierzamy je dostarczyć."

https://www.youtube.com/watch?v=AH2RG7TSLJI

Odnośnik do komentarza

Dostalem wiadomosc od xbox live ,ze moge sprobowac golda za free przez weekend ale nigdzie nie,ma odnosnika do tego, w sklepie to samo. Wiadomosc jest po angielsku, wiecie co z tym zrobic?

 

W weekend normalnie będziesz mógł grać, nie trzeba nic klikać.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...