Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie zmieni Ci dasha. Po prostu będzie apka do głosowania i jakiś questów. W sklepie i na stronie gier do zainstalowania pojawiają się kompatybilne z Preview gry. Tylko te które posiadasz przypisane do konta z x360.

Przypisane do konta, znaczy się cyfrowo zakupione? Bo chyba te uruchamiane z płyty na X360 się nie liczą? Wiem, było by za pięknie ;)

Odnośnik do komentarza

Edge: Is the parity clause dead now?

Spencer: I think so. There's this idea that's been named 'parity clause', but there is no clause. We've come out and been very transparent in the last four or five months about exactly what we want.

If there's a developer who's building a game and they just can't get the game done for both platforms - cool. We'll take a staggered release. We've done it before, and we work with them on that. If another platform does a deal with you as a developer to build an exclusive version of your game for them, and you can't ship on my platform for a year, when the game comes out in a year let's just work together to make it special in some way. People complained about that, but you did a deal with somebody else and you got paid for it and I'm happy - we do those same deals, so I'm not knocking you. It's going to be better for you, actually, because people don't want last year's game, they want something special and new

 

Odnośnik do komentarza

Wsteczna kompatybilność działa tylko i wyłącznie wtedy, kiedy posiadam płytę do danej gry z X360? Chodzi mi konkretnie o to, że nie mogę pobrać np. Gears Of War 3 X360 na swojego XO? Gold'a mam na rok więc nie ma problemu - jedyne co mogę zrobić to "kupić" grę w sklepie i pograć w nią na X360, prawda? Na XO nie zagram w cyfrową wersję gry dostępnej w GWG na X360 ale jednocześnie działającej we wstecznej kompatybilności? Namieszałem no ale chyba wiecie o co mi chodzi, co? :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...