Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzeciw! FM5 jest bardzo fajna. Może mogłaby być lepsza pod względem "kariery" ale jeździ się spoko. IMO powinny być chociaż punkty w danych mistrzostwach jak w FH2 i jakieś wyniki całej szesnastki po wyścigu, a nie tylko leaderboardy. Ostatnio w oczekiwaniu na 6 powróciłem do piątki i jest bardzo fajnie i nawet ładnie. Grałem, i to bardzo dużo, we wszystko części, oprócz jedynki bo nie miałem pierwszego Xboxa.

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Mam kilka pytań odnośnie Smite w wersji na Xbox One. Czy grę którą pobrałem kilka tygodni temu w wersji beta trzeba będzie usunąć i pobrać jutro podczas premiery normalną wersję gry czy najzwyczajniej dostanę udpate wersji beta do normalnej? Czy zestaw achievementów do nabicia podczas bety to jest dokładnie ten sam zestaw który będzie w normalnej wersji i zachowam wszystkie już nabite achivki czy będą dwa oddzielne zestawy - jeden do bety a drugi w normalnej wersji? Pytam, bo na Xbox 360 z tego co pamiętam jak była beta to miała ona oddzielny zestaw achievementów od wersji premierowej i gdy nie zdążyło się nabić 100% achivek podczas bety to po jej zakończeniu już nie było takiej możliwości. Sam nie wiem jak to jest w przypadku Smite, bo jak patrze na zestaw achievementów to jest on podpisany po prostu "Smite", ale na obrazku jest napisane Smite Beta i dziwi mnie to, ponieważ na Xboxie 360 wyraźnie było napisane w nawiasie obok nazwy gry (Beta) jeśli to był zestaw achivek przygotowany specjalnie dla samej bety. Ostatnie pytanie natomiast zadawane już z czystej ciekawości jest takie czy pomiędzy 13 a 19 sierpnia dało się normalnie grać w Smite? Niby beta skończyła się 13 ale ja bez problemu logowałem się po tej dacie, jednakże nie grałem bo nie miałem czasu i najzwyczajniej mnie ciekawi czy normalnie dało się grać pomimo zakończenia bety a jeszcze przed samą premierą.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie związane ze wsteczną kompatybilnością. 

 

Mam teraz konto na Polskę, ale kiedyś (przed możliwością zmiany regionu na X360) było to konto US. Na nim miałem cyfrowego Hexic HD (preinstalowany na konsoli). Niestety w przeciwieństwie do innych gier (Perfect Dark, Shadow Complex) nie widzę go na liście pobierania. Stwierdziłem, że być może trzeba zmienić region na USA bo Hexica chyba na PL nigdy nie było. Tak też zrobiłem, Hexic wprawdzie się nie pojawił, ale mam teraz możliwość ściągnięcia Geometry Wars Retro Evolved, o którym całkowicie zapomniałem. 

Da się jakoś ściągnąć tego Hexica ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...