Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam problem. Zawsze gry próbuję coś kupić/pobrać przez stronę www.xbox.com to mi się takie coś pojawia : http://imgur.com/GXEpIQT

Nie wiem o co chodzi. Mam podpiętą kartę, wszystkie dane są ok. Podaje mój numer i wpisuję kod który dostałem zaznaczając ,że nie chcę już otrzymywać tych kodów bo często używam tego konta ale to dalej się pojawia ! Po tym wszystkim pisze o jakiejś aplikacji na smartfony tylko nie wiem zbytnio o co chodzi. Xbox One Smartglass mam na telefonie. Bardzo irytujące

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

jak chcesz tanio to z australii sprowadzaj też po angielsku i nasz region. USA ma inny region i przynajmniej na ps3 i  ps4 nie działało. Myślę że na xone będzie tak samo

 

No już poszperałem i nie odtwarza ze względu na jakieś umowy licencyjne.

 

Akurat chciałem zamówić stary film z lat 90 i na BD był wydany tylko w USA. No nic, zamówiłem sobie na DVD.

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie mam problem. Zawsze gry próbuję coś kupić/pobrać przez stronę www.xbox.com to mi się takie coś pojawia : http://imgur.com/GXEpIQT

Nie wiem o co chodzi. Mam podpiętą kartę, wszystkie dane są ok. Podaje mój numer i wpisuję kod który dostałem zaznaczając ,że nie chcę już otrzymywać tych kodów bo często używam tego konta ale to dalej się pojawia ! Po tym wszystkim pisze o jakiejś aplikacji na smartfony tylko nie wiem zbytnio o co chodzi. Xbox One Smartglass mam na telefonie. Bardzo irytujące

Odblokuj ciasteczka dla xbox.com
Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem czemu uczepili się tych 500GB.

Bo to norma też na PS4. Poza tym starcza większości graczy, a reszta może tanim kosztem dokupić dowolnie większy zewnętrzny HDD.
No nie wiem, obecnie większość bundli PS4 ma dysk 1Tb.

 

Pewnie zostaly im jeszcze jakies bundle z sunsetem to podmienili tylko pudelka i masz bundla xd

Jeszcze pada muszą zamienić i zabrać słuchawki.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...