Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak wyjdzie coś fajnego to klikasz guide i X, wtedy zapisuje Ci ostatnie 30 sekund. Można jakoś dłużej, ale ja nie wiem jak to robić. 

 

Do znajomych dodajesz kogo chcesz, nawet Spencera czy Nelsona, będziesz wyświetlany u nich jako stalker. Jak ktoś Cie doda to tak samo będzie wyświetlany u Ciebie, nie ma przymusu dodawania go. 

 

Nazywajmy rzeczy po imieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na E3 obstawiam: demo singla Girsa, pokaz Halo Wars 2, Horizon 3, zapowiedź większej bety Crackdown 3, zapowiedź State of Decay 2. Scalebound, Sea of Thieves raczej nie będzie. Podejrzewam, że poczekają jak gry będą w bardziej zaawansowanej fazie. Baaaaardzo mocno trzymam kciuki za Sunset Overdrive 2.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat właśnie SO2, Sea of Thieves i Recore to to na co najbardziej czekam... ileż można grać w Gearsy, Halo i Forzę.

 

 

Choć i tak pewnie będę te trzy ostatnie brać na premierę. :kaz:

Girsy 4, Halo Wars 2 i Horizon 3 oczywiście day zero :) Z takimi sztosami się nie czeka. Sea o Thieves i Recore nie wyjdą w tym roku więc mi w chwili obecnej wiszą.

Odnośnik do komentarza

SoT, Recore bankowo wyleca na 2017, do tego Crackdown w tym roku to tylko beta, Scale juz przelozone i pewnie chca z tego zrobic hit na Swieta przyszlego roku.

 

Na E3 nie spodziewam sie cudow, moze poza oczywistymi zapowiedziami jak Horizon 3 czy Halo 6 (:yao:) pokaza cos z SoD2 albo Dead Rising 4. Raczej nie bedzie duzych nowych IP albo rebootow dawnych serii jak Banjo czy Perfect Dark.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Źle przeczytałem. Myślałem, że chodzi Ci o Marketplace. Nie wiem czy w ich sklepie internetowym można kupić doładowania, ale jeśli tak, to na 99% płaci się tyle jaka jest wartość nominalna. Poszukaj kodów doładowań na Allegro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...