Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No mi też wyskakuje komunikat, że nie mogę wziąć udziału - może są wyłączone konta, które kiedyś robiły migrację z innych krajów.

Dokładnie tak wygląda moje konto, migrowałem je kiedyś. Nie szanują starych wyjadaczy, co XBL mieli jeszcze zanim w kraju był :[

Odnośnik do komentarza

Zmiany w dashu na plus. Instalacja i kafelki z grami o wiele bardziej czytelne. Choć nieco jeszcze jakby brak w tym płynności, głównie przy przeskakiwaniu między zakładkami. Cortany jeszcze nie próbowałem - nie działa na polskim dashu i zapewne prędko się to nie zmieni.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Specjalnie przełączyłem się na region brytyjski i niestety Cortana na chwilę obecną działa tragicznie. Rozpoznaje jedynie podstawowe polecenia i kompletnie nie rozumie chociażby nazw gier. A jak już rozpoznała komendę 'play Forza' to uruchomiła w zamian Assassin's Creed :D Sporo roboty przed Microsoftem w tym zakresie...

Odnośnik do komentarza

A spróbuj powyzywać cortanę. Pamiętam jak wyszła vista beta/preview/alpha/insider i bawiłem się ta wbudowaną funkcja sterowania głosem. Nic nie rozumiało, w końcu rzuciłem "pie*dol się!" i system to zrozumiał jako "shutdown"...w sumei celnie :D póxniej dla jaj powyzywałem i np udało mi się znaleźć bluzgi na wylogowanie się, komenda "ssij" np oprózniałą kosz... najciekawsze było to,że nie był to jednakowy wybryk a była spora powtarzalnośc, rozpoznawało bluzgi jako normalne komendy i często wykonywało to samo. Na początku myślałem, że to po prostu jednorazowy wybryk, bo może zabrzmiało podobnie do innej komendy...ale było 90% szans, że rozpozna komendę na wylogowanie się. Fajne na 5minut do pośmiania się, ale użytecznośc zerowa. W takim cs:go, league of legends czy docie to pewnie jak zacżałbym bluzgać to by mnie od internetu odłączyło :D

Odnośnik do komentarza

Drodzy Koledzy, potrzebuję porady : 

Mój Xbox One ma problem z połączeniem Xbox Live przez wi-fi.
wg google i supportu MS coś takiego ma wielu userów, ale nikt nie wie jak to rozwiązać- gratulacje dla producenta.... ;)

Niby łączę się z wi-fi - i próbowałem na różnych sieciach, nawet na hotspocie z telefonu.
Niby "all services are available " 
Niby widzę listę znajomych...

a jednak nie mogę zagrać w nic online, a po prawej stronie dasha widnieje napis " Connect to Xbox Live ".
proszę o pomoc, wyrywam sobie już włosy z głowy denerwując się na złośliwość rzeczy martwych, jestem raczej pałerjuzerem, wykonałem chyba wszystkie możliwe restarty i resety ... ale to nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...