Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Okej... muszę przyznać, że czasem problemy tego typu udowadniają mi że MS jest po prostu żałosny..
Światowy potentat w dziedzinie software sam nie wie co się od.....ala w jego własnym systemie :E

Przeczytałem 5 stron pogawędek na ten temat na supportcie Xboxa , rozwiązałem problem sam...

Początkowo zmieniałem DNSy itd, nic to nie dało.
Pomyślałem że problem może się rozwiązać przy połączeniu zwykłą RJtką do routera - tak też zrobiłem, zalogowałem się do XBL i ustawiłem konsolę jako DOMOWĄ - bo problem z tym elementem ustawień wywnioskowałem po idiotycznych komunikatach Dash'a podczas próbu uruchomienia jakiejkolwiek gry. 

Jeśli już miałem XBL i informacje o "konsoli domowej" zostały zapisane na serwerze, to łopatologicznie myśląc - teraz wi-fi powinno działać.
Spróbowałem - działa. konsola wróciła szczęśliwie pod TV i wszystko jest jak dawniej. 

Wcześniej grzebałem z ustawieniami domyślnymi routera, wpisywałem inne DNSy, łączyłem się do różnych sieci, kasowałem ustawienia konsoli 
-żadna z tych metod nie pomogła, jakimś dziwnym trafem rozkminiłem że trzeba ustawić konsolę jako domową. 
Sfrustrowany i zmęczony walką o płatną Xboxową usługę - polecam to rozwiązanie, a MS traci u mnie punkt, kolejny.... 
 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

No lipa z cenami, w poprzednich generacjach jednak szybciej ceny spadały, wpierw szybko poniżej tysia, a potem jeszcze bardziej. Mam ochotę na XO, w końcu jest duża biblioteka i bardzo fajne zapowiedzi. Obojętne mi jaki model kupię, byle było tanio :) Teraz jest najgorszy moment na zakup PS4/XOne, nie wiadomo jakie ceny, daty premiery i modele.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

X360 po 10 latach od premiery kosztuje 800-1000 zł, a tu ludzie myślą, że 3 lata po premierze kupią Xone za 800 zł w sklepie XD Niektórzy tu chyba dawno do sklepów nie zaglądali ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

X360 po 10 latach od premiery kosztuje 800-1000 zł, a tu ludzie myślą, że 3 lata po premierze kupią Xone za 800 zł w sklepie XD Niektórzy tu chyba dawno do sklepów nie zaglądali ;)

 

jakie 800zł? chyba jak kupisz z kinectem i pakietem 20 gier

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No właśnie, albo w drogim EuroRTV. Za 600zł da się kupić gołą nówkę 4GB.

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale teraz każda konsola musi mieć HDD co podnosi cenę. No i mówisz o konsoli, która ma 10 lat.

Odnośnik do komentarza

ponoć ta wersja 2TB ma kosztować aż 449$! czuje więc że 1TB to 350$, więc 1599zł w sklepach.

 

Ciekawe kiedy premiera

że co? 399$ kosztował XO z Kinectem na premierę w 2013, teraz nówka z dyskiem 1TB kosztuje 249$ a slim ma kosztować o 100-200$ więcej, ładnie ich powaliło, no chyba że tam Scoprion jest w środku ukryty czy jakiś inny upgrade bo nie czaję opisu no i jeśli to nie fake.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...