Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wątpię żeby to do nas zawitało. Za mały rynek na takie bajery.

Na razie tylko USA i Kanada chyba, w 2017 inne kraje. Jak będzie w Europie to dlaczego ma nie być w Polsce? Takiego całego białego pada z szarymi gałkami to nie ukrywam, chętnie bym przygarnął.

 

Bo MS traktuje Polskę jak trzeci świat (premiera konsoli rok później czy brak polonizacji exów) chodź zostaje cień szansy bo Polski odział robi różne akcje (gry za 99 czy te punkty na zniżki na konsole)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Wątpię żeby to do nas zawitało. Za mały rynek na takie bajery.

Na razie tylko USA i Kanada chyba, w 2017 inne kraje. Jak będzie w Europie to dlaczego ma nie być w Polsce? Takiego całego białego pada z szarymi gałkami to nie ukrywam, chętnie bym przygarnął.

 

 

Chodzi o to że aby uruchomić taką customową ofertę to jednak jakiś tak rynek zbytu musi być.

Odnośnik do komentarza

MS traktuje nas tak jak na to zasłużyliśmy. Jestem jedynym wśród swoich znajomych co kupuje i kolekcjonuje filmy czy książki. I jedynym co kupuje gry. Wszyscy moi znajomi tylko ściągają torrenty czy to z filmami czy grami a pdf z książkami wynajdują skądś.  90 % polaków jak może mieć za darmo z internetu to tak woli. Dodatkowo polska to teraz w dużej mierze kraj playstation. Wątpię aby baza użytkowników Xboxa była duża.  Ja tam nie dziwie się olewaniu naszego rynku i skupieniu na rynkach na których naprawdę zarabiają pieniądze.  Jak czytam nawet to forum to wszędzie cebula kombinatoryki. Czy to z kontami allegro czy to z kluczami tanimi na steam np z rosji.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy by kupowali gry na premierę to może byłoby inaczej, a tak to ehh.

 

Być może Polska to kraj PlayStation bo PS Polska nie ma swoich fanów w totalnej du,pie, nie wiem. Nigdy nie pojmę tłumaczenia wielkich korporacji zachowaniem klienta. To oni mają się starać o klienta, nie my o nich.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Tak samo jak na PlayStation kupują konta na alle a porównaj wsparcie MS'u w PL a Sony. I nie wmawiaj nikomu że sobie zasłużyliśmy bo niby czym? Mało zarabiali w czasach X360?

 

Edit: Kruku dobrze prawi że to oni mają się starać o klienta - polać mu!

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

MS traktuje nas tak jak na to zasłużyliśmy. Jestem jedynym wśród swoich znajomych co kupuje i kolekcjonuje filmy czy książki. I jedynym co kupuje gry. Wszyscy moi znajomi tylko ściągają torrenty czy to z filmami czy grami a pdf z książkami wynajdują skądś.  90 % polaków jak może mieć za darmo z internetu to tak woli. Dodatkowo polska to teraz w dużej mierze kraj playstation. Wątpię aby baza użytkowników Xboxa była duża.  Ja tam nie dziwie się olewaniu naszego rynku i skupieniu na rynkach na których naprawdę zarabiają pieniądze.  Jak czytam nawet to forum to wszędzie cebula kombinatoryki. Czy to z kontami allegro czy to z kluczami tanimi na steam np z rosji.

A czego MS się spodziewał wydając XO rok po premierze Sony w naszym kraju? Więc to raczej MS sam sobie zasłużył i Polacy wybierają tych co oferują nam więcej.

Odnośnik do komentarza

To ostatnie zdanie to tak wierutna bzdura, że aż przykro czytać. MS dostał po (pipi)e, bo w świadomości januszy utarło się, że One blokuje używki. Sprawdź lepiej profile PS Polska/Xbox Polska: ludzie pytają czy gry z obecnej generacji zadziałają na Ps3/X360. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze poblokowali kupowanie gier z innych regionów. Kolejna zaleta xone nad ps4 utracona. No ale coz, nikt mnie nie zmusza do kupowania gier. Nie mogę kupić od ruskich, to Bedę teraz po prostu kupować mniej. To nie artykuł pierwszej potrzeby.

Nie odpalałem ostatnio konsoli, serio zablokowali? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...